Kayapa Haberleri

Kayapa haber, Kayapa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayapa - 16.02.2019
Ksiad'ın Şampiyonu May Fren Oldu
Kayapa Sanayici ve İş Adamları Derneği (KSİAD) 6.Bowling Turnuvası heyecanlı bir final turuyla sona erdi.
Kayapa - 11.02.2019
Başkan Aktaş'tan Yepsan Fabrikasına Ziyaret
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Bursa ve Ankara'da faaliyetlerini sürdüren YEPSAN'nın Kayapa'daki fabrikasında incelemelerde bulunan Aktaş, firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baş'tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kayapa - 10.02.2019
Ulaşım Yatırımları Hız Kesmiyor
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Kayapa Organize Sanayi Bölgesi'nde tamamlanan yolu inceledi.
Kayapa - 08.02.2019
Başkan Aktaş: "Bu Dönem Dolu Dolu Projelerle Geçecek"
Nilüfer ilçesinde ziyaretlerine Nilüfer Belediyesi yanında vatandaşların ücretsiz yararlanması için açtıkları otoparkı gezerek başlayan Başkan Aktaş, daha sonra Nilüfer Diş Hastanesi'ni ziyaret ederek vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Daha sonra Kayapa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir fabrikayı ziyaret eden Başkan Aktaş'ı gören işçiler büyük ilgi gösterdi.
Kayapa - 08.02.2019
Başkan Aktaş: "120 Milyon Liralık Yatırımla Yolcu Taşıma Sayısını 440 Bin Kişiye Çıkartacağız"
Nilüfer ilçesinde ziyaretlerine Nilüfer Belediyesi yanında vatandaşların ücretsiz yararlanması için açtıkları otoparkı gezerek başlayan Başkan Aktaş, daha sonra Nilüfer Diş Hastanesi'ni ziyaret ederek vatandaşlara "geçmiş olsun" dileklerini iletti. Daha sonra Kayapa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan bir fabrikayı ziyaret eden Başkan Aktaş'ı gören işçiler, başarı dileklerini iletti.
Kayapa - 05.02.2019
İşte Yeni Bursa'nın Röntgeni...
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Boğaziçi Üniversitesi uzmanlarıyla şehrin 2035 Ulaşım Master Planı'nı hazırladı. Planlamaya göre, 3 milyon olan Bursa nüfusu 4 milyona çıkarken, yeni yerleşim alanlarının kurulacağı Nilüfer ilçesinin 441 bin nüfusu 975 bine ulaşarak Osmangazi'yi solluyor. Görükle'nin güney bölgesinde nüfus 10 kat artışla 22 binden 228 bine ulaşacak. Görükle, Başköy, Kayapa, Hasanağa Bölgesi'ndeki çalışan sayısı 15 binden 107 bine çıkacak.
Kayapa - 31.10.2018
Kar Group'tan Yıl Sonuna Kadar 180 Milyon Liralık Yatırım
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kar Group Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, Elazığ OSB 5. bölgede 13 bin 200 metrekare alan içinde planlanan Karkim Yapı Kimyasalları fabrikasında yatırımın sonuna geldiklerini belirterek, şunları kaydetti: "Gelecek yıl itibarıyla üretime geçmeyi planladığımız fabrikamızın üretim gamında sıva yalıtımı, su yalıtımı, onarım ve güçlendirme, mastikler ve yardımcı ürünler, zemin uygulamaları, beton ve harç katkıları, restorasyon harçları olmak üzere 250'yi aşkın ürünümüz bulunuyor. Öte yandan Bursa'nın Kayapa bölgesinde çevreye duyarlı olarak hayata geçirdiğimiz agrega ve beton tesislerinin yatırımı ise 40 milyon TL'yi buldu.
Kayapa - 18.10.2018
Bursa'da Geri Dönüşüm Tesisindeki Yangın 10 Saatte Kontrol Altına Alındı
İlçedeki Kayapa Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Uğur'a ait tesiste, dün akşam saat 21.
Kayapa - 18.10.2018
Bursa'da Kayapa Sanayi Bölgesi'ndeki Yangın
Bursa'da Kayapa Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren bir geri dönüşüm tesisinde çıkan yangın söndürüldü.
Kayapa - 18.10.2018
Dha Yurt Bülteni 4
İlçedeki Kayapa Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ali Uğur'a ait tesiste, dün akşam saat 21.
Kayapa - 18.10.2018
Bursa'da Sanayi Sitesinde Fabrika Yangını Korkuttu (8) (Havadan)
YANGIN MESAİ SAATİ DIŞINDA MEYDANA GELDİBursa'nın Nilifer ilçesinde bulunan Kayapa Organize Sanayi Bölgesi'nde geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangının mesai saati dışında meydana geldiği öğrenildi.
Kayapa - 18.10.2018
Dha Yurt Bülteni 1
Camide cenaze namazının kılınışı Cami hocasının vatandaşlardan helallik istemesi Gazinin cenazesinin Eğriboyun Mezarlığına götürülüşü Gaziler Mezarlığında toprağa verilişi Mezarlıkta Kuranı Kerim okunması Yüzbaşı Hakdan Öztürk'nün gazinın kızına öperek Türk bayrağını vermesi Genel ve Detay görüntü Haber- Kamera: Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ =========================== 4)BURSA'DA SANAYİ SİTESİNDE YANGIN VE PATLAMA SESLERİ KORKUTTU BURSA'nın Nilüfer ilçesinde Kayapa Sanayi Sitesi'nde bir plastik atık geri dönüşüm fabrikasında yangın çıktı.
Kayapa - 18.10.2018
Dha Yurt Bülteni 22
Bursa'da sanayi sitesinde yangın ve patlama sesleri korkuttu (2)YANGIN MESAİ SAATİ DIŞINDA MEYDANA GELDİBursa'nın Nilifer ilçesinde bulunan Kayapa Organize Sanayi Bölgesi'nde geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangının mesai saati dışında meydana geldiği öğrenildi.
Kayapa - 17.10.2018
Dha Yurt - Bursa'da Sanayi Sitesinde Yangın ve Patlama Sesleri Korkuttu (2)
YANGIN MESAİ SAATİ DIŞINDA MEYDANA GELDİBursa'nın Nilifer ilçesinde bulunan Kayapa Organize Sanayi Bölgesi'nde geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangının mesai saati dışında meydana geldiği öğrenildi.
title