Kaya Çilingiroğlu, İkinci Kez Baba Oldu

Kaya Çilingiroğlu, İkinci Kez Baba Oldu

Hamile Olan Feray Tanyolaç, Kadıköy Şifa Hastanesi'nde Erken Doğum Yaptı. Doğum Sırasında Kaya Çilingiroğlu Da Tanyolaç'ı Yalnız Bırakmadı.kadıköy Şifa Hastanesi'nde Gerçekleştirilen Doğum Sonrasında Kaya Çilingiroğlu, Doktorlarla Birlikte Bir Açıklama Yaptı. Doğumun 11.35 Sıralarında Gerçekleşti...

Kaya Çilingiroğlu, İkinci Kez Baba Oldu

Hamile olan Feray Tanyolaç, Kadıköy Şifa Hastanesi`nde erken doğum yaptı. Doğum sırasında Kaya Çilingiroğlu da Tanyolaç`ı yalnız bırakmadı.
Kadıköy Şifa Hastanesi`nde gerçekleştirilen doğum sonrasında Kaya Çilingiroğlu, doktorlarla birlikte bir açıklama yaptı. Doğumun 11.35 sıralarında gerçekleştirildiği ve Feraye hanımın bir erkek bebeğinin olduğunu söyledi. Doğumu ekibi ile birlikte gerçekleştiren Op. Dr. Tülay Top, ¨Tülay Top, 3 kilo 340 gram 52 santim boyunda. Çok rahat bir sezeryan gerçekleşti. Güzel hoş, inşallah şanslı bir bebek olur¨ dedi.
Kaya Çilingiroğlu, ¨İkinci kez baba oluyorum, güzel bir şey. Duygularımı tam dile getiremiyorum. Bana benzediğini düşünüyorum. Mutluyum¨ dedi.
Doktor Tülay Top, Kaya Çilingiroğlu`nun doğuma katıldığını söyledi
Çilingiroğlu, ¨Babamın tam ismi ¨Hüseyin Kaya¨ verdik. Zehra çok sevindiğini söyledi. Telefonla söyledim. Biz doğumun bu kadar erken olacağını düşünmüyorduk. Kendisi sanırım Cuma günü ziyarete gelir. Hülya hanım da tebrik için telefon açtı. Belki de heyecanlıyım farkında değilim. Çünkü 8 sene önce tatmıştım bu duyguyu, bir daha tatmak güzel¨ dedi.
Yaptığı açıklamanın ardından bir süre daha hastanede kalan Çilingiroğlu daha sonra hastaneden ayrıldı.

Kaynak: DHA