Kaya Çilingiroğlu: Boşanınca Arkadaşlarım Hülya'ya Asılmaya Kalktı

Kaya Çilingiroğlu: Boşanınca Arkadaşlarım Hülya'ya Asılmaya Kalktı

Verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan Kaya Çilingiroğlu "Biz boşanınca arkadaşlarımın yarısı Hülya'ya asılmaya kalktı" dedi.

Kaya Çilingiroğlu: Boşanınca Arkadaşlarım Hülya'ya Asılmaya Kalktı

İş adamı, spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Posta gazetesinden Aley Gürsoy Cimin'e verdiği röportajda özel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Boşandıktan sonra arkadaşlarının yarısının Hülya Avşar'a asılmaya kalktığını belirten Çilingiroğlu, "Hülya ile kimse yapamaz. Onu taşımak kolay iş değil" ifadelerini kullandı.

Eski eşinin yeni filmi için çırılçıplak poz vermesine de değinen Çilingiroğlu, "Hülya da sanatını icra ediyor. Hülya enteresan kadındır. Hep ilkleri yapmıştır. Kızımın annesi olarak da gerekeni yapmıştır. İlgi çekmek adına tabii ki soyunabilir. Bunda bir şey yok" dedi.

İşte o röportajdan dikkat çeken satırbaşları;

- "Sosyal medyaya nasıl bakıyorsunuz? Coşkun Sabah "Yetkim olsa Twitter'ı derhal kapatırım" dedi.

Daha neler canım. Sosyal medyayı seviyorum. Kapatılmasına gerek yok. Özgürlük kısıtlamalarına karşıyım.

- Şu sıralar en çok özgürlük konuşuluyor. Kimi baskı var diyor, kimi yok. Sizce?

Ben baskı olduğunu düşünmüyorum. Güney'de isteyen rahat rahat bikinisini de giyiyor, içkisini de içiyor. O baskı nerede hissediliyor anlamıyorum. Bazı insanların siyasi söylemleri oluyor. Onlar rahatsız ediyor olabilir.

- Sanatçıların askere moral için Hatay'a gitmesi çok tartışıldı. Siz ne diyeceksiniz?

Bunun tartışılmasını da doğru bulmuyorum. Bu bir destektir, moral ziyaretidir, kime ne zararı var?

"ÇAPKIN DEĞİL SAĞLIKLIYIM"

- Aşk hayatınız nasıl?

İyi gidiyor. Bir kız arkadaşım var 8 aydır. Çocuklarla da tanıştı.

- Çapkın bir adamsınız değil mi?

Kime göre çapkın? Çapkın değil de bence sağlıklı diyelim. Sağlıklı bir adamım. Olması gereken bu. Yoksa problem başlıyor. Her sağlıklı adamın hayatında bir kadın olacak.

"HÜLYA İLGİ ÇEKMEK ADINA TABİİ Kİ SOYUNABİLİR"

- Hülya Hanım'ın hayatına başka bir adam girdiğinde ne hissediyorsunuz?

Kötü hissetmiyorum. Biz ayrıldık, olay bitmiştir. Ama Hülya'nın hayatına bir daha birinin gireceğini tahmin etmiyorum. Çünkü Hülya ile kimse yapamaz. Onu taşımak kolay iş değil. Biz boşanınca arkadaşlarımın yarısı Hülya'ya asılmaya kalktı.

- Çok güzel ve güçlü bir kadın Hülya Avşar. Nasıl ondan vazgeçilir ki?

Ona ne şüphe. Elbette çok güzel ve akıllı ama bazı şeyler bitiyor bazen. Ben güzelliğe, güce, maddiyata çok önem veren biri değilim. Benim için önemli olan kalptir. Orada bir şeyler bittikten sonra yürümüyor.

- Hülya Avşar, 27 Nisan'da vizyona girecek filmi 'Selfi' için çıplak poz verdi. Kızdınız mı?

Hayır. O bir sanat. Hülya da sanatını icra ediyor. Hülya enteresan kadındır. Hep ilkleri yapmıştır. Kızımın annesi olarak da gerekeni yapmıştır. İlgi çekmek adına tabii ki soyunabilir. Bunda bir şey yok. Zaten o fotoğrafı bana gönderdi ve hiç de çıplakmış gibi hissetmedim ya da öyle görmedim. O ne yapıyorsa en doğrusunu yapar.