Kavurma Hırsızı, Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Kavurma Hırsızı, Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Kağıthane'de Bir Markette Hırsızlık Yapan Şahıs, Güvenik Kamerası Tarafından Saniye Saniye Görüntülendi. Çaldığı Kavurma ve Salamları Kazağının İçerisine Koyarken Görüntülenen Usta Hırsız, Polis Ekipleri Tarafından Kısa Süre İçerisinde Yakalandı.

Kavurma Hırsızı, Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Kağıthane'de bir markette hırsızlık yapan şahıs, güvenik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Çaldığı kavurma ve salamları kazağının içerisine koyarken görüntülenen usta hırsız, polis ekipleri tarafından kısa süre içerisinde yakalandı.

Edinilen bilgiye göre hırsızlıktan daha önce sabıkası bulunan Ahyan T. (40) Sanayii Mahallesi'ndeki bir markete müşteri gibi girdi. İlk önce marketteki ürünleri inceleyen Ayhan T., kahvaltılık reyonlarına gelince, 4 adet kavurma ve salamı hızlı bir şekilde kazağının içine soktu. Kavurma ve salamları teker teker kimseye göstermeden kazağının içine sokan hırsız, hiçbir şey olmamış gibi marketten çıkmayı başardı.

Güvenlik kameralarını inceleyen iş yeri sahipleri hırsızlığı farkederek durumu polis ekiplerine haber verdi. Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis ekipleri, çevrede yaptığı çalışmalar neticesinde eşgali belirlenen zanlıyı kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.

Zanlının karakoldaki işlemleri devam ediyor.

Kaynak: CHA