Kavşut Haberleri

Kavşut haber, Kavşut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kavşut - 25.5.2017
KOTO, TOBB Genel Kurulu'nda Kocaeli iş dünyasını temsil etti
YERLİ OTOMOBİL VE TOBB TOBB'un73. Genel Kurulu ise programın son gününde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Genel Kurul'un açılışında yaptığı konuşmada"Zaman, daha güçlü Türkiye için, dayanışma içinde olma ve geleceğe odaklanma zamanı. Türkiye'nin yarınını, bugününden çok daha güzel yapma zamanı" ifadesini kullandı.​ Cumhurbaşkanı Erdoğan da konuşmasında, "Tek terdi üretmek, kendisiyle birlikte ülkesini geliştirmek, büyütmek, kalkındırmak olan herkesin yanında yer almaya devam edeceklerini belirterek, "Bunun da böyle bilinmesini istiyorum. Ülkemizde çalışmak, üretmek, kazanmak isteyen hiç kimseye engel olmadığımız gibi tam tersine her türlü desteği sağlıyoruz. Tüm bu çalışmalarda iş dünyamızın temsilcileriyle sürekli istişarede bulunuyoruz. Şu bir gerçektir, TOBB, asli görevlerine ne kadar odaklanırsa o kadar başarılı olmuştur" dedi. Geleceğin bilgi temelli ekonomi üzerine kurulacağını belirten Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti: "Bunun için dijital dönüşümü, kurumsal kaliteyi, nitelikli iş gücünü yakalamış bir altyapıyı süratle tesis etmeliyiz. Ekonomik atılımlarımızı yeni yatırım fırsatlarıyla birleştirerek, bilişim, enerji, ulaştırma, lojistik ve ticaret alanlarında ülkemizi küresel cazibe merkezi haline getirmeliyiz. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere şehirlerimizi yenilik ve verimlilik temelinde yeniden ele almalı, cesur dönüşüm projelerini hayata geçirmeliyiz. Ben bugün TOBB'un bu genel kurulunda bir teklifim var. Bunu her yerde yapıyorum. Çünkü buna doğrusu hasretim. Bu milletin bir evladı olarak hasretim. Diyorum ki gelin şu yüzde 100 yerli üretim olan otomobilimizi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği camiası içerisinden çıkartalım." BAŞKANLAR BULUT VE DOĞAN'DAN GENEL KURUL DEĞERLENDİRMESİ Kocaeli iş dünyasını temsilen; KOTO TOBB delegeleri; Avni Arıcan, Aykut Çavuş, Baturhan Üretürk, Cafer Kozluca, Halil Baylam, Hasan Kanca, İsmail Uslu, Mehmet Temizel, Mikail Kayacı, Okan Oktay, Ömer Efe, Tolga Ok, Volkan Kavşut ve KOTO Genel Sekreteri Mert Anlıpak ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 73.
Kavşut - 14.1.2016
Sivas'ta Minibüs Devrildi: 5 Yaralı
Minibüste bulunan 12 kişiden Tenzile Taş (47), Erhan Taş, Cafer Kavşut (53), Saime Kavşut (47) ve Engin Aymelek (29) yaralandı.
Kavşut - 16.8.2015
Çorum'da Kavun Hasadı Başladı
Çorum'un Sungurlu ilçesinde yetiştirilen ve "10 dilim" olarak adlandırılan kavunların hasadına başlandı.  İlçeye bağlı Kavşut, Çadırhöyük, Tokullu, Çayyaka, Kuşçalı, Bozyayla, Bağdatlı, Karaçay ve Terzili köylerindeki üreticiler, verimi, tadı ve kokusuyla bilinen kavunun hasadına başladı.
Kavşut - 24.5.2015
Şeyh Abdulkadir Geylani Hazretleri ve Tasavvuf Anlayışı Sempozyumu
Kurtalan ilçesine bağlı Teylan köyünde Abdulkadir Geylani Hazretleri'ni anma etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ve moderatörlüğünü Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdülkerim Ünalan'ın yaptığı sempozyumda, Necmettin Erbakan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilaver Gürer, Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlileri Prof. Dr. Abdurrahman Acar ve Doç. Dr. Mehmet Bilen, Mardin Artuklu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Abdurrahman Adak ile emekli müftü Cüney Kavşut konuşmacı olarak yer aldı.
Kavşut - 20.3.2015
Kaçak Kazıya Giden Grup Çamura Saplandı
Olay, ilçeye bağlı Kavşut köyünde meydana geldi.
Kavşut - 18.2.2015
Üniversite Öğrencisi Özgecan'ın Öldürülmesi
Burada grup adına basın açıklamasını okuyan Aizer Kavşut, Özgecan Aslan'ın öldürülmesini kınadıklarını, cinayetlerin son bulmasını istediklerini söyledi.
Kavşut - 18.2.2015
Üniversite Öğrencisi Özgecan'ın Öldürülmesi
Burada grup adına basın açıklamasını okuyan Aizer Kavşut, Özgecan Aslan'ın öldürülmesini kınadıklarını, cinayetlerin son bulmasını istediklerini söyledi.
Kavşut - 14.9.2014
Dev Gergedan Fosili Gün Yüzüne Çıkarılıyor
Çorum'un Sungurlu ilçesine bağlı Kavşut köyünde bir çobanın ihbarı ile bulunan ve 28 milyon yıl öncesine ait en büyük kara memelisi olarak bilinen dev gergedan fosili gün yüzüne çıkarılıyor.
Kavşut - 26.6.2014
Kars'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı
Kazada sürücüler Aksakal ve Katanalp, Güvercin Aksakal ve Şemsettin Kavşut yaralandı.
Kavşut - 14.5.2014
İş Dünyasını Geliştirmek
Kocaeli Ticaret Odası Proje ve AR-GE Komisyonu, geçtiğimiz gün odanın toplantı salonunda bir araya gelerek, ilimizde iş dünyasının geliştirilmesi adına toplantı yaptı. KOTO Genel Sekreteri Oktay Baltalı, yönetim kurulu üyesi Yusuf Koçak, komisyon üyeleri Volkan Yılmaz, Fuat Berna, Volkan Kavşut ve Baturhan Üretürk'ün katıldığı toplantıda, proje geliştirme ve yatırım danışmanı Ömer Ertekin de komisyona ışık tutacak çalışmasıyla yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kavşut Haberleri | Kavşut Haber - Haberler - Sayfa 2 - Kavşut haberleri, son dakika kavşut haber ve gelişmeleri burada. Usulsüz Tavşan Avcılarına 5 Bin Lira Ceza.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 21:15:11. #1.15#
title