Katkısı Olmalıymış

Katkısı Olmalıymış

Yakışıklılığıyla Milyonlarca Genç Kızın Kalbinde Taht Kuran Kıvanç Tatlıtuğ 'Doğru İnsan' Kavramına İnandığını Söylüyor.

Katkısı Olmalıymış

Yakışıklılığıyla milyonlarca genç kızın kalbinde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ 'doğru insan' kavramına inandığını söylüyor.

"Benim kıstasım güzellik değil. Sevgilim güzel olmasa da olur, katkısı olsun yeter!."

Kariyerine profesyonel basketbolcu olarak başlayan ancak 2002 yılında 'Best Model of The World' yarışmasında birinci seçildikten sonra podyumların aranan modellerinden olan Kıvanç Tatlıtuğ, oyunculukta da adından başarıyla söz ettiriyor. Sinema oyunculuğu okuyan ve yakışıklılığıyla milyonlarca genç kızı peşinde koşturan Tatlıtuğ, aşka bakış açısını ve beklentilerini samimi sözlerle anlattı:

* Bana Kıvanç Tatlıtuğ olmak için ne yaptığım soruluyor. Çok fazla bir şey yapmıyorum. Sadece soyadımı en iyi şekilde taşımaya çalışıyorum. İyi de taşıdığımı düşünüyorum. Hırslı bir insanım; işimi yapmayı çok seviyorum. İleride şu andaki konumumdan çok daha iyi yerlere gelmek istiyorum.

* Ben aslında profesyonel basketbol oynuyordum. Mankenliğe başlamamı annem istedi. Bu işi yapmaya hobi olarak başladım; değişik bir çevre edinmek için... Sonra tabii beklediğimin çok daha üstüne çıktı. Mankenliğe başladım ve gerisi çorap söküğü gibi geldi. Bu süreç 2002'de 'Best Model' seçilmeseydim de böyle gelişirdi.

* Hiçbir zaman çok yüksek egolarım olmadı. İşimde de, kariyerimde de, tipimle ilgili de... Bence hayatta en güzel şey bir insanın kendiyle barışık olması, aynaya baktığında kendini beğenebilmesi. Bunu güzellikle çirkinlikle kıyaslamamak lazım.

* 'Yakışıklısın' diyorlar ya; ben hayatımda daha kritik şeylere bakıyorum. Bu güzellik 40'ımdan 50'imden sonra kalmayacak. Önemli olan diğer güzellikler; sağlıklı olman, başarılı olman, huzurlu olman...

* Herkes için bir doğru insan mutlaka vardır. Her insanın birtakım eksiklikleri vardır. Doğru insan karşına çıktığı zaman eksiklerini tamamlar. Benim kıstasım güzellik değil. Sevgilim güzel olmasa da olur ama hayatıma bir katkıda bulunsun. Birlikte bir şeyleri paylaşalım. Birbirimizi tamamlayabileceksek güzelliğe fazla önem vermem.