Katırcı, Eğitim Camiası ile Vedalaştı
Haberler » Yerel » Katırcı, Eğitim Camiası ile Vedalaştı - Haberler

Katırcı, Eğitim Camiası ile Vedalaştı

Mersin Vali Yardımcısı olarak atanan Bafra Kaymakamı Ali Katırcı ve eşi Hacer Katırcı’ya Bafra Milli Eğitim Müdürlüğü, okul idarecilerinin düzenlediği veda yemeğine katıldı.

Katırcı, Eğitim Camiası ile Vedalaştı

Vali Yardımcısı olarak atanan Kaymakamı ve eşi Hacer Katırcı’ya Bafra , okul idarecilerinin düzenlediği veda yemeğine katıldı.


Bafra Öğretmenevinde düzenlenen ve Bafra Anadolu Lisesi Müdürü Yıldıray Baş’ın sunuculuğunu yaptığı yemeğe Kaymakam Ali Katırcı ve eşi Hacer Katırcı ile çok sayıda okul müdürü ve idareci katıldı. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, "Kaymakamımız ve hanımefendiyle beraber 2 yıllık süreç içerisinde siz değerli arkadaşlarımızın ifade ettiği gibi projeler gerçekleştirdik. Bafra için çok güzel hizmetler yaptığımıza inanıyorum." dedi.


Kaymakam Katırcı ise "Bafra bizim çalıştığımız yerlerin en zevklilerinden bir tanesi, ayrılırken gönül hoşluğuyla, rahatlıkla ayrılıyoruz." diye konuştu.


Konuşmalardan sonra Bafra Milli Eğitim Müdürü tarafından Bafra Kaymakamı Ali ve Hacer Katırcı çiftine çiçek ve hediye takdim edildi.

Kaynak: CİHAN

Manşet

Haberler