Kastamonu'da Halı Yıkamacılar Ortak Karar Aldı

Kastamonu'da Halı Yıkamacılar Ortak Karar Aldı

Kastamonu’da faaliyet gösteren 12 halı yıkama firması biraraya gelerek, ücretlendirme konusunda değerlendirme toplantısı düzenledi.

Kastamonu'da Halı Yıkamacılar Ortak Karar Aldı
10.02.2014 14:31 | Son Güncelleme: 10.02.2014 14:31

Kastamonu'da faaliyet gösteren 12 halı yıkama firması biraraya gelerek, ücretlendirme konusunda değerlendirme toplantısı düzenledi.

Toplantıda hızla büyüyen ve gelişen Kastamonu ile ilçelerinin temizliğinin başlıca vazife olarak gördüklerini belirten esnaf, 12 halı yıkama firması olarak 2014 yılında halı yıkama fiyatlarını tespit ettiklerini kaydettiler. Buna göre, 17 Mart 2014 tarihinde geçerli olmak üzere halı yıkamanın metrekaresi makine halısı 3,50 TL, Isparta halıları 4,50 TL, Ladik-Hereke-Bünyan halıları 7,50 TL olarak belirlendi.

Halı Yıkamacılar, fiyatların Türkiye ortalamasının altında olduğunu ve müşterilerine A kalite hizmet verdiklerini ifade ettiler. Yapılan toplantıya Çınar, Daday, Emin, Ebruli, Harika, Karadeniz, Okyanus, Şekerci, Şaşmaz, Tutku, Uğur ve Yapıcı Halı Yıkamaların firma yetkilileri katıldı. - KASTAMONU

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title