Kastamonu Belediye Başkan Vekili Yavuz Açıklaması - Haberler
Haberi Paylaş

Kastamonu Belediye Başkan Vekili Yavuz Açıklaması

AA - Haberler | Yerel
Kastamonu Belediye Başkan Vekili Yavuz Açıklaması

"Kastamonu'yu beğenilen bir şehir yapmak için çaba sarp ediyoruz" dedi.

Kastamonu Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz,

"Kastamonu'yu beğenilen bir şehir yapmak için çaba sarp ediyoruz" dedi.

Yavuz, düzenlendiği basın toplantısında yaptığı konuşmada, 30 Nisan'da Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu'nun rahatsızlandığını anımsattı.

Belediye Başkanı Toğçuoğlu'nun yokluğunu hissettirmemek için ekip olarak yoğun bir tempo çalıştıklarını ifade eden Yavuz, şöyle konuştu:

"Şehir içerisinde yaptığımız her bir çalışma için arkadaşlarımız gece gündüz çalıştılar. Laf üretmiyoruz, icraat yapıyoruz. Çalışmalarımızı ciddi bir şekilde devam ettiriyoruz. Bir yerlerde oturarak ve konuşmakla hiçbir şey olmuyor. Kastamonu'yu beğenilen bir şehir yapmak için çaba sarp ediyoruz. Amacımız, ilimizi cazibe kenti yapmak ve insanların mutluluğu için çalışmaktır. Kastamonu'daki yoğun çalışmalarımıza devam ettireceğimize söz veriyoruz."

Toplantıya, MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, MHP Kastamonu İl Başkanı Dursun Ergin, MHP Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Ahmet Yavuz, Kastamonu İtfaiye Müdürü Ahmet Uslu, belediye bağlı müdürler ve çok sayıda davetli katıldı. - KASTAMONU

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title