Kasımpaşa'da Sevinç Büyük

Kasımpaşa'da Sevinç Büyük

Turkcell Süper Lig'de Galatasaray'ı 1-0 Yenen Kasımpaşa'da, Kulüp Başkanı Hasan Hilmi Öksüz, Elde Ettikleri Galibiyet İçin Futbolcuları Kutlayarak, 'Takımımız Bize Tarif Edilemez Bir Keyif ve Sevinç Yaşattı' Dedi.

Kasımpaşa'da Sevinç Büyük

Turkcell Süper Lig'de Galatasaray'ı 1-0 yenen Kasımpaşa'da, kulüp başkanı Hasan Hilmi Öksüz, elde ettikleri galibiyet için futbolcuları kutlayarak, ''Takımımız bize tarif edilemez bir keyif ve sevinç yaşattı'' dedi.

Öksüz, "Ligin sonuncusu, ligin zirvesindeki takımı kendi sahasında yendi. Sezonun ilk yarısındaki maçta iyi oynamış ancak yenilmiştik. O gün alınan sonuç bizi çok üzmüştü. Bugün ise sevinen taraf biz olduk. Futbolcularımızın alınlarından öpüyorum. 90 dakika boyunca hiç durmadılar'' diye konuştu.

Galatasaray galibiyetinin ''ligde kalma ümitlerini yeşerttiğini'' belirten Öksüz, "Bir umut bu ve biz bu umudu yakaladık" dedi.

Ligin 24. haftasında Gençlerbirliği ile yapacakları maçı sahalarında yapmak istediklerini, konuyla ilgili yarın Futbol Federasyonu'na başvuruda bulunacaklarını kaydeden Öksüz, ''Tüm eksiklerimizi giderdik. Yarın Futbol Federasyonu'na başvurup yeniden stadımızı denetlemelerini isteyeceğiz'' diye konuştu.

Kasımpaşa'da, Galatasaray'a golü atan futbolcu Erhan, rakiplerinin Bayer 04 Leverkusen yenilgisi nedeniyle yorgun olacaklarını tahmin ettiklerini, bunu düşünerek iyi hazırlandıklarını bildirdi.

Galatasaray'ın altyapısında yetiştiği için attığı golde buruk bir sevinç yaşadığını kaydeden Erhan, "Son haftalarda iyi futbol oynuyoruz. En azından beraberlik istiyorduk ancak galip gelmemiz son derece büyük sevinç oldu. Attığım golde ise Allah yanımdaydı. Takımımızın ligi en iyi yerde bitirmesi için sonuna kadar mücadele edeceğiz" dedi.

Kasımpaşalı futbolcu ve Galatasaray'ın eski oyuncusu Fatih Akyel, Ali Sami Yen'e öncelikle 1 puan düşüncesiyle geldiklerini belirterek, ''Yendiğimiz için mutluyuz. Bugün takım halinde çok iyiydik. Ben de iyi oynadım. Düşme hattındayız, durumumuz kötü. Bugün iyi top oynayıp karşılığını aldık'' diye konuştu.