HABER: Mobilya ustası, karyolasını tamir etmek için gittiği evde genç kıza cinsel saldırıda bulundu

Mobilya ustası, karyolasını tamir etmek için gittiği evde genç kıza cinsel saldırıda bulundu

8 Haziran 2020 23:09
Mobilya ustası, karyolasını tamir etmek için gittiği evde genç kıza cinsel saldırıda bulundu

Trabzon'da, karyola tamiri için gittiği evde genç kıza cinsel saldırıda bulunan mobilya ustası gözaltına alındı. Taksim Şehit Akın Çelebi Polis Merkezi Amirliği'ne götürülen şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Haber Yorumları (54)
CEM ERMAN: KIZIN ERKEK ARKADASI VAR NE ISE DURUYOR TAMIR ETSEYDI NE DE OLSA BIRLIKTE KULLANIYORLAR KENDINI BILEN BIR KADIN EVE ERKEK TAMIRCI GELECEKSE MUTLAKA BIRINI EVE DAVET EDER YANLIZ KALMAZDI BAKILIRA BIR TELEFONLA KAC KISI GELMIS TAMIRCIDEN PARA KOPARMAK ICIN OYUN
DAVARO MAHO: Kimbilir adamı tahrik etmek için ne giydi üstüne tüm suçu erkeğe yüklemeyin tahrik edersen tacizi göze alacaksın.
DİYARBAKIR21: Kızın akrabası olsam adam şimdi mezardaydı. Ama kızda suçlu, o vakitte hem de tek başınayken nasıl birini eve çağırıyor?
BİRSEN: Gerçekten kızdamı suç buluyorsun ne için çağırmış iş adam şerefsiz ise ekmek değilde art niyet taşıyorsa kızmı suçlu şimdi ve adam serbest bunu anlıyamıyorum
HEHE: büyük konuşma istersen
KORKARIM: Bir erkek olarak evde tek başımayken tanımadığım, emin olmadığım tamirciyi çağırmaya korkarım. Kadında ne cesaret varmış be!
ALLAH BELANIZI VERSİN: iftiracı kancıklar sizi. türkiyede kerhaneler kapandı çünkü piyasa zaten karhaneye döndü. akşama kadar ellisi ile elleş, gariban amcaya iftira at. utanmadın değil mi kancık. hiç düşündün mü o yaştaki adamın oğlu kızı vardır, onlar ne durumda kalacaklar diye. sırf adama verdiğin 3 kuruş parayı zehir etmek için bu uyunu kurguluyorsun. madem bağırdın neden komşular duymadı? komşularından tanık ve şahit sunsaydınya. sunamazsın, çünkü senin ne mal olduğunu herkes çok iyi biliyor
HASAN: Madem suçsuz, neden özür mesajı atıyor ? Ses kayıtları olduğu halde nasıl böyle konuşabiliyorsun sapık sevici.
ALLAH BELANIZI VERSİN: ben, kızın oturduğu apartmanda oturuyorum. gece sabaha kadar kız erkek demeden fingirdeşiyorlar. komşular dahi rahatsız bunların terbiyesizliğinden. adam kancıktan yakayı kurtarmak için, özür tarzı mesaj yazdı. sırf belkim yakasından düşer diye. matıken düşünün gece dokkuzda hanginiz evde tek başınıza kalırken dışarıdan tanımadık tamirci cağırıp kariyolanızı tamir ettirirsiniz? karyolan çok bozuksa sabahtan akşama kadar neden bekledinde akşam geç saatte usta çağırıyorsun. asıl sapkın sizin gibil
YAZIK: Olayın oluşum şekli vs. bilmem. Yalnız kanıtlanmış vakalarda dahi alınan kararlar meydanda. Hukuki yaptırımlar da yetersiz. Hakimlerin bu tip vakalarda kendi çocukları ve yöneticiler ve yakınları için aldığı kararlarda fark varsa işte o zaman ne yazsak az.
AE: Devlet iki taraflı bakar. 1 madur yönünden bakar onun zararını elinden geldiğince gidermeye çalışır. 2 toplum yönünden bakar Aynı olayın tekrarlamaması için caydırıcılık adına makul bir ceza yöntemi kullanılır. 3 fiili işleyen yönünden bakar bu adam bunu alışkanlık halinemi getirmiş bir defaya mahsus olmak üzere nefsinemi uymuş Adli kontrol şartı ile salıverirmesinde bu önemli bir nokta. Çünkü maduriyetten maduriyet doğurmaya gerek yok. Çünkü bu bakmakla yükümlü olduğubu adamın eşi çocuğu olabil
BE: senın ailenden herhangi birisi böyle bir tacize ugrarsa mahkemede aynı şeyleri soyleyip (BAKMAKLA HÜKÜMLÜ BİRİLERİN VAR EŞİN COCUGUN GİBİ) sartlı salıverilmesine yardımcı olursun. AE
ADİL: Serbest bırakmanın gerekçesi nedir, cinsel saldırı suç olmaktan çıktıysa bunu ilan edin ona göre insanlar kendi tedbirini kendi alsın, suçsa niye bıraktınız kanun var mı yok mu açıklayın bilelim.
HAKAN: bu doğuluları almayın karadeniz bak neler oluyor neler yapıyorlar diyoruz dinletemiyoruz
FISSO: tamam da akşam saat 9 da üstelik yalnız iken karyola tamiri için eve usta mı çağrılır Allah aşkına. usta tamir ettikten sonra gel bi uzan, bakalım olmuş mu demez mi . alem bu kızlar ya
AHSHSHSH: Akşam 9 da cagirmiyor . Daha önce çağırmış ölçüyü almış iki gün sonra adam bilerek akşam arıyor yaptım gelip takıyım mı diye kız nerden bilsin sapık olduğunu
BİLGİLİ: Yorumlardan görebildiğim. . Ülkem insanının en büyük eksiği bilgisizlik. . en büyük sıkıntısı da önyargı ile cahillik. Maalesef çok cahiliz. . Bir kaç jenerasyon daha öyle gideriz. ama sonrası aydınlık :)
RECOO: Abi sen bir kız başına eve tamirci çağırmak neyin nesi öyle şey mi olur yahu
BİLGİLİ: bi bitmediniz. . . Neden kadın başına çağıramasın. . . Adam suçlu değil de kadın suçlu dimi. .
EFSANE: diyecek bir şey yok sadece bu tür sapıklıklar normalleştiriliyor
İ: hep aynı senaryo kız tacize ugruyor mahkeme serbest bırakıyor
İĞRENÇSİNİZ: Yorumlar Türkiye’nin özeti işte. Aynısı kardeşinizin, kuzeninizin başına gelse aslan kesilirsiniz ama. Zihniyete bak kimlerle yaşıyoruz ya. Bir kadın tek başına yaşıyor diye arandığını düşünemezsiniz, istediği şekilde giyinir İstediği saatte tamirci çağırabilir bu onun arandığını göstermez. Damacanaya hallenenlerle aynı ülkedeyiz, eşeğe tecavüz edenlerle aynı ülkedeyiz. Hadi bu kız suçlu(!) eşeğin damacanın suçu neydi?! Yeter artık çekin o iğrenç elinizi dilinizi kadınların üzerinden yeter!!!!
ANONİM: Babaniz yada abiniz evde oldugunda tamirciyi cagirsaydiniz. Bir kadin ve bir erkek bas basa kalirlarsa 3uncusu seytandir hayasizlik tecavuz zina olmasini istemiyorsaniz bir kadin olarak bi erkekle bas basa kalmayiniz yada erkeksende baska bir kadinla bas basa kalmayiniz seytan bu birinden biri aklini cellerse sonra ya tecavuz ya zina ya hayasizlik olabiliyor Allah muhafaza Allahtan korkun zinaya yaklasmayin cunku o cok cirkin bir istir vr ne kotu bir yoldur. Tamirci cagricaktin madem evde baban abin falan bulunsaydi ozaman cagirsaydi adam o zaman hicbirsey yapamamazdi akilli olun haberlerde dizilerde hicmi gormuyorsunuz tecavuz zina nerde ne zaman oluyor bas basa olunca oyle degilmi bas basa kalmazsa hicbirsey olmaz.
BİLGİLİ: Kadın tek başına yasıyorsa kimi çağıracak? Ne kadar dar bir bakış açınız var sizin. . Başkalarının cahilliğini, ahlaksızlıgını, kadının yalnız kalmaması gerektiği ile nasıl açıklıyorsunz? Siz ve zihniyetinizdeki kişilerin derhal eğitim alması şart. .
KARADENİZ: Sen boş konuşuyorsun esnaflık yapıyorsan adam gibi yapacaksın haaa uçkuruna düşkünsen kerhanede iş bulacaksın o zaman. bayan evde yanlızsa tacizmi etmek gerekiyor
BR: Türkiye''nin özeti. . Cahil insanlar.
TEDBİR KABUL ETMEK SAYILMAZ: Bu yorumun cahillikle bağnazlıkla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Tek Türkiye'' de değil dünyada bu böyle. . . saat bu işler için önemli; yanınızda birinin olması bu kötü durumların yaşanmasının önlemede basit ama çözüm . Olmamalı evet, ama olmamalı demek düzeltmeye yetmiyorsa tedbir alınmalı.
AHSHSHSH: Öğrenci evi baba anne memlekette saçma sapan yorum yapma
MİSTO: Biri tecrubesiz o. Diğeri de mal olduğu için sonuç eline yüzüne bulaştrmışlar
OSMAN: Ucuz is yaptiracagim diye kuyruk salliyorlar,cok para istedimi tavir degisikligine giriyorlar,cay tatli ikramida neyin nesi evde yanlizsin bittimi bitti ver parasina gitsin,hem niye olay yasandiktan sonra polise aramamisda,sonra ariyorlar amaclari para koparmak,gecinmenin yoluna bulmuslar,arkadasina aramis kim bilir yilda kacta ne arkadasi oluyor, bu isler böyle ayda bir günü bilirk arkadas degistirirler sorun olmaz öküzün biri dokunsa para koparmak icin plan yaparlar
KARABEY: insanoğlu evvelden beri karşı cinse cekim kuvveti içindedir bu onun kendi ürettiği bir özellik değil , şimdi mesele bu çekim kuvvetinden uzak duramayacağınız her andan her ortamdan uzak durmak . adamı bu çekim kuvveti sende neden var diye suçlayamam belliki planlamaış olabilir oda ilk geldiğindeki çekimin devamı. burda olması gereken o adam veya başkası kız veya kadın bu çekim kuvvetini bilecek ona göre davranacak he şuda bir gerçek işlerine gelince bu kuvveti iyi biliyorlar (adamda şuçlu)
HAYDAR MAYVAZ: kim haklı kim haksız bilemiyorsun abi insanlar çok bozuldu Allah korusun küçük bir menfaat için insana İFTİRA da atabilirler bilemeyiz doğruda olabilir İnsanlar çok bozuldu örf adet insanlık vicdan duygusu diye bir şey kalmadı
AKILLI OLUN: Sanane çayından tatlısından. Sorarsın kaç para diye koyarsın masa üstü ne alır gider. En az 1,5 MT. Sosyal mesafe şart.
AYHAN KURT: Ses kaydı almak vs tuhaf bir durum
BİLİRKİŞİ: Yaşadığınız ülkenin şartlarını gözönünde bulundurarak yaşamıyorsunuz. Dizi yada filmlerdeki hayal üzere yaşıyorsunuz. Akıllı olun biraz.
SAYKO: Adam 8 de 6 kusurlu, ancak kızda da 8 de 2 kusur var. Bir suç işleniyorsa birden fazla yanlış bir noktada toplanıyordur. Bu sosyolojinin en temel mantığıdır.
BİLGİLİ: seni mahkeme başkanı yapsınlar. . kafana göre kusurları bi ona bi diğerine yüklersin
CEMAL: adamin zaten niyeti bastan belliymis bazilari kiz adamai bu saatte nieye cagirdi diye yorum yapmasinlar adam aramis o saatte hem sen bir is adamisin 54 yasinda torunun yasinda git savcinin kizina saldir nasil olsa serbest kalacaksin
COŞKUN ÇAKIROĞLU: Pek inandırıcı gelmedi
HAYATİ: Bir kızın tek başına yaşaması hiç güvenli değil Allah yardım etsin namuslu okumasında olan her kiza..
BİLEMEZSİN: bu devirde edep namus kalmamışken adamın karşısına nasıl bir kıyafetle çıktıki acaba aam o yaşta neye başvurdu eger kız mahrem yerlerini kapatmış ve eve alsa dahi adamın yanında durmasaydı nefis çekmezdi şimdi soruyorum hangi nefis suçlu?????
BOZKURT: Bilip bilmeden yorum yapıyorsun kızın adamın karşısına nasıl çıktığını dahi bilmeden direk kız adamın karşısına adamı tahrik edecek şekilde çıkmıştır diyorsun bu ne biçim bir saçmalıktır.
1234: BİLEMEZSİN Sen kesin ibadetlerini aksatmıyorsundur.
BİLGİLİ: sen yorum yapma lütfen. . nickin gibi sen bilemezsin. . ayrıca örümcek ağlarından kitap okuyarak kurtulabilirsin.
BR: Ulan açık çıksa ne olacak allahın cahili?
BABA: Rezil adam kızın samimiyetini farklı yerlere çekmiş.cezalandırılmalı
URFALI: Adam iki gün sonra gelmiş kız bu saatte gel dememiş . Bence mobilyacı suçlu kız sorumsuz bir tip
TEMEL: Gelen adamda eski nesil baban kadar adam.
ONE: yani eski nesil demede baban kadar desen dogru
XXXX OKO: ya bu zamanın yeni nesil üniversiteli genç kızlarının kendilerine olan güvenlerine hayranım !!!!! sen koca adamı akşam saati nasıl geüvenerek evine çağırırsın ! bu yeni nesil genç kızlar gerçekten tuhaflar bu nasıl bir rahatlık bu devirde elin tanımadığın adamını evine yalnızken çağırmak nedir ya pek inandırıcı gelmedi bana hepmi erkekler suçlu vardır bir fırıldak bence
XXX: Hayvanlara, çocuklara ve kadınlara tecavüz eden canlılardan bahsediyoruz. Bunları yapabilen ve haberlere konu olan kaç tane kadın duydunuz acaba? Ya da hiç askerlik yaptınız mı mesela? Bu kız da 54 yaşındaki adamı kesinlikle o niyetle eve çağırmıştır değil mi? Bilememiş, mantıklı düşünememiş, Türkiye''de yaşadığını bir an olsun unutmuş, ya da ne yapabilir bağırsam herkes duyar diye düşünmüş olamaz değil mi? Kadın olsaydınız bu yorumu asla yapmazdınız?
AO: adamda suç yok dimi modern yobaz hala kızlarda ara sorunu seni ana doğurmamış nettt
OLAMAZ: Sen akşam saati adamı çağır hem de yakınınmış gibi çayla tatlı ikram et .Şimdi soruyorum sana pardon ya?adama yardım ve yataklıktan ceza alman lazım değil mi?
SAÇMALIK: Bu nasıl bir zihniyet önceden bu toplumda böyle bir zihniyet yoktu büyüklere saygı duyulur küçüklere sevgi gösterilirdi.Simdi büyük darp ediliyor küçük taciz ediliyor.Ahlak çöküşü yaşıyoruz toplum olarak.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Mobilya ustası, karyolasını tamir etmek için gittiği evde genç kıza cinsel saldırıda bulundu Haber Y
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 03:56:10. #1.14#
title