Kartepe Zabıtası Denetimlerini Sıklaştırdı - Haberler
Haberi Paylaş

Kartepe Zabıtası Denetimlerini Sıklaştırdı

Kartepe Zabıtası Denetimlerini Sıklaştırdı
Bültenler - Haberler | Güncel

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçe genelinde gıda satışı yapan işletmeler ile internet kafelere yönelik denetimleri yanı sıra izinsiz afiş, döviz ve tabelalarla mücadele konusunda çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'ın talimatı doğrultusunda çalışma yapan ekipler denetimlerinde özellikle gıda satışı yapan işletmelerde hijyen koşullarına uygunluğunu kontrol etmekte. İşletmelerin ruhsat, vergi levhası ve çalışanların sağlık koşullarına uygunluğu gibi konuları mercek altında tutan ekipler geçtiğimiz ay 500 iş yerini denetimden geçirdi.

Zabıta ekipleri denetimleri sırasında kurallara uyan işletmelere teşekkür ederken evrakları eksik olan işletmelere de evraklarını tamamlanmaları için süre verdi. Zabıta Müdürü Selman Çelik, denetimlerin aralıksız süreceğini ve halkın sağlığını ön planda tutmayarak kurallara uymayanlara hiçbir şekilde fırsat verilmeyeceğini belirtti.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title