Kartepe Belediyesi'nden Yaza Merhaba Pikniği

Kartepe Belediyesi'nden Yaza Merhaba Pikniği

Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen "Yaza Merhaba" pikniği, vatandaşların geniş katılımla gerçekleştirildi.

Kartepe Belediyesi'nden Yaza Merhaba Pikniği

Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen "Yaza Merhaba" pikniği, vatandaşların geniş katılımla gerçekleştirildi.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'in ev sahipliğinde Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü'nün düzenlediği Yaza Merhaba Pikniği, SEKA Kamp Alanı'nda gerçekleştirildi. Düzenlenen pikniğe Başkan Üzülmez'in yanı sıra, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Özdemir, Belediye Başkan yardımcıları, birim müdürleri de katıldı.

Pikniğe katılan Kartepeli kadınların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Üzülmez, "Huzur ve gururla sizleri izliyorum. Geçmiş Türkiye de vaat edilenlerin yapılmasını bırakın elimizde olanlar da gitmekteydi. Göreve gelirken vaat ettiğimiz bütün projeleri hayata geçirdik. Kartepe'de kadın olmanın farkı ilçemizde hissedilmektedir. Hayata geçirdiğimiz projelerin sizler tarafından onay görmesi bizleri memnun etmesinin yanı sıra gurur vermektedir. Ülkemiz artık zengin, kendi kendine yeten ve güçlü bir ülkedir. İslam coğrafyasının yanı sıra bütün mazlumların umudu güçlü bir ülke haline geldik" dedi.

"Geçmiş yıllarda hasta adam diye nitelendirilen bir ülkeden, gaz, yağ, ilaç, hastane, maaş kuyruklarından dünya genelinde adından söz ettiren bir ülke durumuna geldik" diyen Başkan Üzülmez, "Ülkemizin her tarafından yatırımlar sürmektedir. Dünyaya örnek alınan projeler hayata geçirilmektedir. Kartepemizde 1 Milyar TL'nin üzerinde yatırım yapılmıştır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet üretilmektedir. Eskiden ise dışa bağımlı, muhtaç ve el açan bir haldeydik. Türkiye artık lordların değil, Kasımpaşalı bir liderin yönettiği bir ülkedir. Dünyada 10 tane büyük proje yapıldı, 10 büyük projenin 6 tanesini Türkiye yaptı, Türkiye'ye de bu yakışırdı. AK Parti, taş üstüne taş koyan partidir, laf üstüne laf koyan parti değildir. Belediye olarak yaptığımız hizmetler ülkemize örnek olmaktadır. Projelerimiz ödüller almaktadır bunlar bizi gururlandırmaktadır. Bu başarıların, güzel işlerin sizin sayesindedir. Her zaman olduğu gibi 24 Haziran'da da vereceğiniz destekle, hizmetlerimiz ve yeni projelerimiz kesintisiz devam edecektir" ifadelerini kullandı. - KOCAELİ

Kaynak: İHA