Kartal'da Quaresma ve Gökhan'ın Durumu 1-2 Günde Belli Olacak

Beşiktaş dünkü Eskişehirspor maçında sakatlanan Ricardo Quaresma ve daha önceden sakatlığı bulunan Gökhan Töre’nin sağlık durumu hakkında bilgilendirmede bulunduKulübün resmi internet sitesinden yapılan bilgilendirmede "Futbolcumuz Ricardo Quaresma, Eskişehirspor maçında sağ uyluk arka tarafına darbe aldı ve darbe alan bölgede ödem ile yumuşak doku kanaması oluştu.

Kartal'da Quaresma ve Gökhan'ın Durumu 1-2 Günde Belli Olacak

Beşiktaş dünkü Eskişehirspor maçında sakatlanan Ricardo Quaresma ve daha önceden sakatlığı bulunan Gökhan Töre’nin sağlık durumu hakkında bilgilendirmede bulundu


Kulübün resmi internet sitesinden yapılan bilgilendirmede "Futbolcumuz Ricardo Quaresma, Eskişehirspor maçında sağ uyluk arka tarafına darbe aldı ve darbe alan bölgede ödem ile yumuşak doku kanaması oluştu. Ricardo Quaresma’nın tedavisine hemen başlandı. Futbolcumuz Gökhan Töre’nin sağ ayak bileğindeki damarında darbe sonucu ödem ve travma spazmı oluşmuştu. Gökhan Töre’nin tedavisi sürüyor. Her iki oyuncumuzun durumu yoğun tedavilere verecekleri cevaba göre 1-2 gün içinde belli olacaktır." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: CİHAN