Karsspor Olağanüstü Genel Kurula Gidiyor

Karsspor Medya Sorumlusu Genel Sekreter Ali İhsan Alınak, Karsspor'un 29 Haziran'da Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Yapacağını Açıkladı.

Karsspor Olağanüstü Genel Kurula Gidiyor

Karsspor Medya Sorumlusu Genel Sekreter Ali İhsan Alınak, Karsspor'un 29 Haziran'da olağanüstü genel kurul toplantısı yapacağını açıkladı.

Alınacak, açıklamasında, "Kars Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu 22.06.2008 tarih ve 72 nolu karar gereğince, 29.06.2008 tarihinde saat 10.30'da Kars Belediyesi Sanat Merkezi'nde Olağanüstü Genel Kurul yapacaktır. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu seçimlerinin yapılacağı Genel Kurul toplantısı çoğunluk sağlanamadığı takdirde 06.07.2008 günü aynı yer ve aynı saatte çoğunluk aranmaksızın yapılacaktır. Kars Spor Kulübü Yönetim ve Yetkili Kurullarında görev almak isteyen tüm hemşehrilerimizin taleplerini bildirmelerini ve kulübe destek olmalarını önemle belirtmek isteriz" ifadelerini kullandı.

Alınak ayrıca, geçen sezon çok iyi bir mücadele örneği göstererek, yarı yolda bırakılmış takımı ikinci lige çıkarmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, "Türk Milli Takımının Euro 2008'te yaşamış olduğu talihsizliklere benzer bir süreç yaşadık. Ancak bu olumsuzlukları lehimize çevirerek Türkiye liglerinde ender yaşanmış bir mücadele örneği gösterdik. Bu mücadeleyi taçlandıracak yeni ve Karslılığa yaraşır bir anlayış geliştirmemiz gerekmektedir. Bu anlamda sözde değil, özde bir taraftar ve hemşehrilik ruhu geliştirmemiz şarttır. Bize desteklerini esirgemeyen kurumların ve şahısların aynı destekleri sürdürmelerini bekliyoruz" dedi.

(BA-AC-OK-S)

Kaynak: İHA