Karsspor Genel Kurul Toplantısından İstifalar Çıktı

Karsspor Genel Kurul Toplantısından İstifalar Çıktı

Karsspor'un Genel Kurul Toplantısında Başkanlık Yarışları Beklenirken İstifalar Ön Plana Çıktı.

Karsspor Genel Kurul Toplantısından İstifalar Çıktı

Karsspor'un Genel Kurul toplantısında başkanlık yarışları beklenirken istifalar ön plana çıktı.

Kars Belediyesi Kars Sanat Merkezi'nde yapılan Genel Kurul toplantısına Belediye Başkanı ve Karsspor fahri başkanı Naif Alibeyoğlu, Emniyet Müdürü İbrahim Demirci, Kulüp Başkanı Dünyamalı Demir, yöneticiler ve taraftarlar katıldı.

Kulüp Başkanı Dünyamalı Demir, Karsspor'un şu an içerisinde bulunduğu durumu dile getirerek, Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu'nun destekleri ve gayretleri ile ayakta durduklarını söyledi. Karsspor'a kimsenin sahip çıkmamasına anlam veremediğini de belirten Demir, "Sezonun başlamasına günler kalmasına rağmen şimdi transfer yapmamız ve stadın onarılıp bitmesi gerekiyordu. Ancak kimse destek olmuyor ve biz daha hiçbir şey yapamadık" dedi.

Belediye Başkanı ve fahri kulüp başkanı Naif Alibeyoğlu da, "Artık yeter. Benden bu kadar. İstifa ediyorum. Köşelerde, kulislerde konuşan Kars'ın kahramanları şimdi neredeler?. Biz alnımızın akıyla hiçbir destek görmeden Karsspor'u buralara getirdik. Benden bu kadar" diyerek istifasını açıkladı. Yapılan Genel Kurula kimsenin gelmemesine de tepki gösteren Başkan Alibeyoğlu, sitem ederek toplantıyı terk etti.

Kulüp Başkanı Dünyamalı Demir konuşmak için tekrar söz alarak, "Yönetim olarak istifa ediyoruz" dedi. Takıma hiç kimsenin destek vermediğini belirten Demir, yeni yönetim oluşturulmasını istedi.

Daha sonra konuşmak için taraftarlar söz aldı. Bir taraftar, takımın maddi desteğini kendi kaynaklarından oluşturabileceğine değinirken, başka bir taraftar ise bu takıma hiç kimsenin sahip çıkmamasının üzüntü verdiğini ifade etti.

Karsspor Genel Kurul toplantısı istifaların ardından yine Kars Belediyesi Kars Sanat Merkezi'nde gelecek hafta yapılacak.

(BA-BA-AC-S)

Kaynak: İHA