Karşıyaka'da yönetim divanla buluştu - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Karşıyaka'da yönetim divanla buluştu

Demirören Haber Ajansı - Spor
 - Güncelleme:
Karşıyaka'da yönetim divanla buluştu

KONGRE süreci ve futbol şubesinin camia içinden şirketleştirilmesi projesine odaklanan Karşıyaka'da yönetim, kulübün divan kurulu yönetimiyle bir araya geldi.

KONGRE süreci ve futbol şubesinin camia içinden şirketleştirilmesi projesine odaklanan Karşıyaka'da yönetim, kulübün divan kurulu yönetimiyle bir araya geldi. Geçen sezon başından sonra ilk kez düzenlenen Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ndeki yönetim-divan bilgilendirme toplantısında kulübün son durumu hakkında divan üyelerine bilgi verildi. Toplantıda Denetim Kurulu Başkanı Ergün Okçay, 31 Mart 2021 tarihi itibarıyla kulübün mali tabloları hakkındaki raporunu sundu. Başkan Turgay Büyükkarcı, üyelerin sorularını yanıtladı. Kaf-Kaf'ta 3.5 yıldır yapılmayıp daha önce 26-27 Haziran'da yapılması beklenen olağan seçimli kongrenin temmuz ayında düzenlenmesi bekleniyor. Yeşil-kırmızılılarda 20 Ocak 2018'den beri görevi yürüten Başkan Turgay Büyükkarcı yeniden aday olacağının sinyalini daha önce vermişti.


Demirören Haber Ajansı - Spor

Selçuk Yaşar, Karşıyaka, Futbol, Kongre, Spor, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title