Karşılıksız Aşk Haberleri

Karşılıksız Aşk haber, Karşılıksız Aşk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karşılıksız Aşk - 30.4.2012
Korunması İçin Polise Başvurulan Liseli Tuğba, Karşılıksız Aşk Kurbanı (2)
NOT.İlk haberde öldürülen kızın adı 'Tuğba' olarak yazılmıştı.
Karşılıksız Aşk - 30.4.2012
Karşılıksız Aşk Kurbanı Oldu
Adana'da boğazı sıkılarak öldürülen lise öğrencisi Tuğba Genç'in karşılıksız aşk kurbanı olduğu ortaya çıktı.
Karşılıksız Aşk - 30.4.2012
Liseli Tuğba Karşılıksız Aşk Kurbanı
Adana'da boğazı sıkılarak öldürülen lise öğrencisi 17 yaşındaki Tuğba Genç'in daha önce 2 kez kaçırıldığı ortaya çıktı.
Karşılıksız Aşk - 24.2.2012
Cumhuriyet Başsavcılığı: Fatmanur'un Korunması İçin Polise Talimat Verilmişti
Kadirli'de işsiz 29 yaşındaki Sinan Dursun, 22 Şubat'ta karşılıksız aşk beslediği İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencisi 16 yaşlarındaki Fatmanur Gedik'in bulunduğu servis minibüse pompalı tüfekle saldırıp Gedik ile beraberinde arkadaşı aynı okulun öğrencileri Fatmagül Yalçın'ı öldürüp, Rümeysa Demirel'i de yaraladıktan sonra okulun bahçesinde intihar etmişti.
Karşılıksız Aşk - 23.2.2012
2 Kızı Öldürdükten Sonra Kaçan Platonik Aşık İntihar Etti
Tufan Kırpık yönetimindeki 80 S 7271 plakalı servis minibüsü dar bir sokakta öğrenci indirmek için durduğu sırada ortaya çıkan Sinan Dursun, minibüsteki Fatmanur'a pompalı av tüfeğiyle ardı ardına ateş edip kaçtı. Saldırıda Fatmanur Gedik ile hemen yanında oturan okul arkadaşı Fatmagül Yalçın ile Rümeysa Demirel yaralandı. Sokakta büyük panik yaşanırken, yaralılar ambulanslarla en yakındaki Özel 7 Mart Hastanesi'ne götürüldü. Ancak doktorların çabası Fatmanur ile Fatmagül'ü kurtarmaya yetmedi. Yapılan tüm müdahalelere karşın, karşılıksız aşk kurbanının yanısıra, bütün suçu okul servisinde bulunmak olan arkadaşı da yaşamını kaybetti.
Karşılıksız Aşk - 23.2.2012
2 Kızı Öldürdükten Sonra Kaçan Platonik Aşık İntihar Etti
Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde dün okul servisine pompalı tüfekle ateş açarak, aralarında karşılıksız aşk beslediği kızın da aralarında bulunduğu 2 kız öğrenciyi öldüren 29 yaşındaki Sinan Dursun, Kadirli Kız Meslek Lisesi önünde intihar etti.
Karşılıksız Aşk - 23.2.2012
2 Kızı Öldürdükten Sonra Kaçan Platonik Aşık İntihar Etti
Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde dün okul servisine pompalı tüfekle ateş açarak, aralarında karşılıksız aşk beslediği kızın da aralarında bulunduğu 2 kız öğrenciyi öldüren 29 yaşındaki Sinan Dursun, Kadirli Kız Meslek Lisesi önünde intihar etti.
Karşılıksız Aşk - 23.2.2012
Platonik Aşık İntihar Etti
Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde dün okul servisine pompalı tüfekle ateş açarak, aralarında karşılıksız aşk beslediği kızın da aralarında bulunduğu 2 kız öğrenciyi öldüren 29 yaşındaki Sinan Dursun, Kadirli Kız Meslek Lisesi önünde intihar etti.
Karşılıksız Aşk - 22.2.2012
Öğrenci Servisine Silahlı Saldırı
Osmaniye'de bir kişi, içinde karşılıksız aşk beslediği kız öğrencinin de bulunduğu okul servisine saldırdı.
Karşılıksız Aşk - 22.2.2012
Öğrenci Servisine Silahlı Saldırı
Osmaniye'de bir kişi, içinde karşılıksız aşk beslediği kız öğrencinin de bulunduğu okul servisine tüfekle saldırdı.
Karşılıksız Aşk - 22.2.2012
Öğrenci Servisine Silahlı Saldırı; 2 Ölü, 1 Yaralı
Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde işsiz 23 yaşındaki Sinan Yaman, içinde karşılıksız aşk beslediği kız öğrencinin de bulunduğu okul servisine pompalı tüfekle ateş açtı.2 kız öğrenci hayatını kaybederken 1 öğrenci de ağır yaralandı, şüpheli ise kaçtı.
Karşılıksız Aşk - 22.2.2012
Okul Servisine Silahlı Saldırı
Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde işsiz 23 yaşındaki Sinan Yaman, içinde karşılıksız aşk beslediği kız öğrencinin de bulunduğu okul servisine pompalı tüfekle ateş açtı.
Karşılıksız Aşk - 21.2.2012
Sultangazi'deki Vahşetin Altından "Karşılıksız Aşk" Çıktı
Haber-kamera.Sultangazi'de 25 yaşındaki Nilüfer Aygüler'i bıçaklayarak öldürdüğü ileri sürülen Gökhan U.polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Karşılıksız Aşk - 21.2.2012
Katiller Komşuları Çıktı
Sultangazi ve Küçükçekmece'de işlenen 2 ayrı kadın cinayetinde de katiller komşuları çıktı.
Karşılıksız Aşk - 14.2.2012
Karşılıksız Aşk Cinayetle Bitti
Arnavutköy'de karşılıksız sevdiği evli ve 2 çocuklu Kıyafet Demir'in evini basan Emre A. dehşet saçtı.
Karşılıksız Aşk - 14.2.2012
Sevgililer Günü'nde "Karşılıksız Aşk" Cinayeti
Hadımköy'de karşılıksız aşk duyduğu ağabeyinin evli baldızını tabancayla öldüren genç, daha sonra aynı silahla kendisini vurdu.
Karşılıksız Aşk - 2.2.2012
Gagarin'in Uzaya Çıktığı Aracın Mühendisi Kendini Yakarak 12.kattan Ölüme Atladı
17 Ocak'ta meydana gelen feci olay, önce 30-40 yaşlarında bir gencin karşılıksız aşk üzerine kendini yakarak intihar ettiği şeklinde yansımıştı.
Karşılıksız Aşk - 30.1.2012
Savaştepe'de İntihar
AŞK İNTİHARI İDDİASI Edinilen bilgiye göre, Savaştepe ilçesine bağlı Tavşancık köyünde meydana gelen olayda, gece geç saatlerde kaybolan koyunları aramak üzere evden çıktığı belirtilen S.C. isimli genç ölü olarak bulundu. Dün gece saat 22.00 sıralarında kaybolan koyunları aramak için evden ayrıldığı belirtilen gencin cesedini yoldan geçen köylüler fark edip bularak jandarmaya haber verdi. Bölgeye sevk edilen jandarma ekipleri önlemi alırken, Savaştepe Cumhuriyet Savcısı Adem Amaç olay yerinde inceleme yaptı. Yapılan ilk incelemede S.C. isimli gencin cesedinin yanında bulunan av tüfeği ile karın bölgesinden tek kurşunla vurularak öldüğü belirlendi. Olayın bir cinayet mi, intihar mı yoksa kaza sonucu mu meydana geldiği ise araştırılıyor. Jandarmanın ifadesini aldığı şahsın yakınları ve köylüler S.C.'nin köyde sevdiği bir kızın olduğunu, karşılıksız aşk yüzünden intihar etmiş olabileceğini söyledikleri öğrenildi.
Karşılıksız Aşk - 9.10.2011
Aydın'da Kurtarma Operasyonu
Aslan'ın intiharından önce ismi öğrenilemeyen bir kişi ile ailesine birer mektup yazdığı, intiharı karşılıksız aşk nedeniyle gerçekleştirdiğini belirttiği öğrenildi.
Karşılıksız Aşk - 9.10.2011
Karşılıksız Aşkı İçin 100 Metreden Ölüme Atladı
Aydın'da, canına kıymak için 100 metrelik uçuruma atlayan, sans eseri hayatta kalan 41 yaşındaki Mahsuni A., AKS 110 ekiplerinin yaklaşık 4 saat süren çalışmasının ardından kurtarıldı.
Karşılıksız Aşk - 4.10.2011
Karşılıksız Aşkının Eşini Öldürdü
Kütahya'da terk edilmiş otomobilin bagajında öldürülmüş halde bulunan Yusuf Melek'in katil zanlıları yakalandı.
Karşılıksız Aşk - 4.10.2011
Tutkulu Aşkı Yüzünden Ölemedi, Öldürdü
Kütahya'da terk edilmiş otomobilin bagajında cesedi bulunan Yusuf Melek'in (34), karşılıksız aşk cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.
Karşılıksız Aşk - 2.10.2011
"Notre Dame'ın Kamburu"Na Yoğun İlgi
Quasimodo'nun ona aşık olmasıyla olaylar karışır. Çünkü Frollo da Esmeralda'ya bu tür duygular beslemektedir. Esmeralda ise özgür ruhlu ve çapkın bir şair olan Gringoire ile -onun hayatını kurtarmak için- evlenmiştir. Esmeralda'nın kalbini ise soylu ve zengin bir ailenin kızıyla nişanlı olan yakışıklı subay Phoebus çalmıştır. Frollo karşılıksız aşkı yüzünden duyduğu kini sonucu Esmeralda ve Phoenus'un buluştuğu bir gece Esmeralda'nın bıçağıyla onu yaralar ve suç kıza kalır.
Karşılıksız Aşk - 10.9.2011
Bulgaristan'da İntiharların Sebebi Kriz Değil Ailevi Sorunlar
Bulgaristan Ulusal İstatistik Enstitüsü'nün (NSİ) verdiği bilgilere göre 2000 ila 2010 yılları arasında 11 bin 646 kişi intihar ederek hayatına son verdi. İntihar eden kişilerin 8 bin 626'sının erkek, 3 bininin kadın olduğu belirtildi. NSİ raporuna göre intiharlara en çok aile içindeki anlaşmazlıkların sebep oluyor. Diğer sebepler arasında psikolojik sorunlar, kötü mali durum, karşılıksız aşk, istenmeyen gebelik ve işteki sorunlar geliyor.
Karşılıksız Aşk - 1.9.2011
Bu Hafta 3 Yeni Film Vizyona Girecek
Sinemaseverler, bu hafta aksiyon ve komedi sahnelerinin bulunduğu 3 yeni filmle buluşacak Joe Johnston'ın yönettiği ve Chris Evans, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving ile Hayley Atwell'in oynadığı "İlk Yenilmez: Kaptan Amerika (Captain America: The First Avenger)" filmi, aksiyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 1941 yılında geçen filmde, 40 kiloluk genç Steve defalarca orduya yazılmaya çalışmasına rağmen reddedilir. Sonunda onu Kaptan Amerika olarak bilinen Süper Asker'e dönüştürecek deneysel bir programa kabul edilir. Kaslı yeni haliyle Kaptan Amerika, arkadaşı Bucky ve Peggy'nin iş birliğiyle Albay Chester'in komutasında, Nazi örgütüne karşı savaşmaya başlar. Frank Coraci'nin yönettiği ve Kevin James, Rosario Dawson, Leslie Bibb ile Ken Jeong'un oynadığı "Hayvan Bakıcısı (Zookeeper)" filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerin ilgisini çekecek. Filmde, hayvanat bahçesindeki hayvanlar, iyi kalpli bakıcıları Griffin'i çok sever. Griffin, hayatında bir kız bulmanın tek yolunun hayvanat bahçesinden ayrılmak olduğuna karar verir. Paniğe kapılan hayvanlar en büyük sırlarını, insan gibi konuşabildiklerini açıklar. Griffin'in gitmesini önlemek için ona flörtün hayvanlara has esaslarını öğretmeye karar verirler. Paul Feig'in yönettiği ve Kristen Wiig, Maya Rudolph, Rose Byrne ile Chris O'Dowd'ın oynadığı "Nedimeler (Bridesmaids)" filminin konusu şöyle: "En yakın arkadaşı Lillian'ı ve bir grup renkli nedimesini evliliğe giden yolda çılgın bir yolculuğa çıkaran Annie'nin hayatı karmakarışıktır. En iyi arkadaşı Lillian nişanlanır ve Annie'nin baş nedimesi olmasını ister. Karşılıksız aşk acısı çeken ve çok üzülen Annie, pahalı ve tuhaf olan ne kadar adet varsa hepsini uygular.
Karşılıksız Aşk - 1.9.2011
3 Yeni Film Vizyonda
Sinemaseverler, bu hafta aksiyon ve komedi sahnelerinin bulunduğu 3 yeni filmle buluşacak. Joe Johnston'ın yönettiği ve Chris Evans, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving ile Hayley Atwell'in oynadığı "İlk Yenilmez: Kaptan Amerika (Captain America: The First Avenger)" filmi, aksiyon sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 1941 yılında geçen filmde, 40 kiloluk genç Steve defalarca orduya yazılmaya çalışmasına rağmen reddedilir. Sonunda onu Kaptan Amerika olarak bilinen Süper Asker'e dönüştürecek deneysel bir programa kabul edilir. Kaslı yeni haliyle Kaptan Amerika, arkadaşı Bucky ve Peggy'nin iş birliğiyle Albay Chester'in komutasında, Nazi örgütüne karşı savaşmaya başlar. Frank Coraci'nin yönettiği ve Kevin James, Rosario Dawson, Leslie Bibb ile Ken Jeong'un oynadığı "Hayvan Bakıcısı (Zookeeper)" filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerin ilgisini çekecek. Filmde, hayvanat bahçesindeki hayvanlar, iyi kalpli bakıcıları Griffin'i çok sever. Griffin, hayatında bir kız bulmanın tek yolunun hayvanat bahçesinden ayrılmak olduğunu düşünür. Paniğe kapılan hayvanlar en büyük sırlarını, insan gibi konuşabildiklerini açıklar. Griffin'in gitmesini önlemek için ona flörtün hayvanlara has esaslarını öğretmeye karar verirler. Paul Feig'in yönettiği ve Kristen Wiig, Maya Rudolph, Rose Byrne ile Chris O'Dowd'ın oynadığı "Nedimeler (Bridesmaids)" filminin konusu şöyle: "En yakın arkadaşı Lillian'ı ve bir grup renkli nedimesini evliliğe giden yolda çılgın bir yolculuğa çıkaran Annie'nin hayatı karmakarışıktır. En iyi arkadaşı Lillian nişanlanır ve Annie'nin baş nedimesi olmasını ister. Karşılıksız aşk acısı çeken ve çok üzülen Annie, pahalı ve tuhaf olan ne kadar adet varsa hepsini uygular.
Karşılıksız Aşk - 26.8.2011
Karşılıksız Aşk Cinneti (2)
Antalya'da aşkına karşılık alamadığı Fadime A. Y. 'yi sekreter olarak çalıştığı hukuk bürosunda vurup ağır yaralayan ve daha sonra kendisi de intihar eden İsmail Arıkan büroya geldiği sırada, Avukat Turgay Değirmenci'nin de işyerinde olduğu ortaya çıktı.
Karşılıksız Aşk - 16.8.2011
'Suç Ve Ceza' Kitabına Veda Notu Yazıp İntihar Etti
Antalya'da 22 yaşındaki İsmail Aslankara, dünya klasikleri arasında yer alan Rus yazar Dostoyevski'nin 'Suç ve Ceza' adlı romanının sayfalarına veda notu yazdıktan sonra tavana bağladığı iple yaşamına son verdi. Olay, Muratpaşa Mahallesi 572 Sokak'ta bulunan Ekinci Apartmanı'nın teras katındaki tek odalı evde meydana geldi. Yılbaşında askerden dönen İsmail Aslankara, Denizli'deki ailesinin yanından ayrılarak, Antalya'da eski sanayide hırdavatçılık yapan bir akrabasının yanında tezgahtar olarak çalışmaya başladı. İçine kapanık, kibar biri olarak tanınan ve çevresinde çok sevilen İsmail Aslankara'nın bu sabah işyerini açmadığını gören çevredeki esnaf, akrabası olan işyeri sahibine haber verdi. Aslankara'yı merak edip evine giden yakınları, tavanda kemerle asılı cesediyle karşılaştı. Bulunduğu yerden indirilen Aslankara'nın 'yaşıyor' olabileceği düşüncesiyle ambulans çağrıldı. Ancak gelen sağlık ekipleri İsmail Aslankara'nın ölmüş olduğunu belirledi. VEDA NOTU KİTAPTA Gelen polis ekibi, masa üzerinde Rus yazar Dostoyevski'nin 'Suç ve Ceza' adlı romanını açık olarak gördü. İlk incelemede gencin hayatına son vermeden önce kollarını jiletle kestiği, ardından romanın bir sayfasına 'Sevdim seni aşkım. Bu dünyadan göçüp gidiyorum. Annem sen de hakkını helal et' notunu yazdığı belirlendi. Savcının incelemesi ardından İsmail Aslankara'nın cesedi, otopsi için Akdeniz Üniversitesi Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Polis ölen gencin karşılıksız aşk yüzünden bunalıma girip intihar etmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.
Karşılıksız Aşk - 15.7.2011
Nedimeler Filmi
En yakın arkadaşı Lillian’ı ve bir grup renkli nedimesini evliliğe giden yolda çılgın bir yolculuğa çıkaran Annie’nin hayatı karmakarışıktır. En iyi arkadaşı Lillian nişanlanır ve Annie’nin baş nedimesi olmasını ister. Karşılıksız aşk acısı çeken ve çok üzülen Annie, pahalı ve tuhaf olan ne kadar adet varsa hepsini uygular.
Karşılıksız Aşk - 14.7.2011
Stay Cool Filmi
Ünlü bir yazar olmuş Henry McCarthy, eskiden yaşadığı kasabaya döndüğünde, diploma törenine onur konuğu olarak davet edildiğini görür... Bu tören McCarthy'nin karşılıksız aşkı Scarlet Smith ile yeniden karşı karşıya gelmesine neden olur.
Karşılıksız Aşk - 8.7.2011
Nedimeler Eylul Ayında Vizyonda
Universal Pictures ve yapımcı Judd Apatow ("Knocked Up" (Kaza Kurşunu), "The 40-Year-Old Virgin" (Kırk Yıllık Bekar) size Nedimeler (Bridesmaids) tecrübesini yaşamaya davet ediyor. Başrolde, en yakın arkadaşı Lillian'ı (Maya Rudolph) ve bir grup renkli nedimesini (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey ve Ellie Kemper) evliliğe giden yolda çılgın bir yolculuğa çıkaran başnedime Annie rolünde Kristen Wiig var. Annie'nin hayatı karmakarışıktır. En iyi arkadaşı Lillian nişanlanır ve Annie'nin baş nedimesi olmasını ister. Karşılıksız aşk acısı çeken ve çok üzülen Annie, pahalı ve tuhaf olan ne kadar adet varsa hepsini uygular.
Karşılıksız Aşk - 7.7.2011
Kıbrıslı İmam Aşkını Cami Duvarına Yazdı
Duvara Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Nakşibendi Tarikatı'nın lideri Şeyh Nazım Kıbrısi'nin nikahını kıyacağını da yazan İmam Özsorun, "Abdullah Gül de nikahımıza davetli" dedi. Kıbrıs gazetesine manşet olan Veli Özsorun, ayrıca caminin duvarlarına çok sayıda Rus kadının adı olan "Snejana" yazdı. Köylüler de, "Veli Özsorun, karşılıksız aşkıyla ilgili konuyu Şeyh Nazım Kıbrısi'ye anlattığını ve nikah sözü aldığını söylüyor" dedi.
Karşılıksız Aşk - 14.6.2011
Kayseri Basınında Bugün
Kayseri'de yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle: HAKİMİYET: "Seçimde sürpriz olmadı" AK Parti'nin kalesi olarak bilinen Kayseri'de sürpriz yaşanmadı. AK Parti 7, MHP ve CHP 1'er milletvekili çıkardı. GÜNDEM: "AK Parti Türkiye'nin partisi" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Seçim sonucunda 12 Eylül referandumunda Türkiye'nin haritasını bölmek isteyenlerin referandum haritaları değişti" dedi. KENT HABER: "Muhalefet konuştu: başaramadık" Seçim sonuçlarının netleşmesinin ardından MHP ve CHP il başkanları seçim sonuçlarını ve partilerinin durumlarını değerlendirdi. STAR HABER: "Karşılıksız aşk intiharı" Mimarsinan Mahallesinde 19 yaşındaki genç, aşık olduğu kızdan karşılık bulamayınca intihar etti.
Karşılıksız Aşk - 27.5.2011
Hava Siyanür Esiyor
Yakın tarihimiz içinde, bizim dışında oluşan rüzgarın yönünü bir aşk hikayesi belirledi dersem acaba ne düşünürsünüz? Bir aşk hikayesi, yüzlerce gencimizin ölmesine, milyonlarca çocuğumuzun hayallerine çalınmasına sebep olduğunu söylesem acaba tarih karşısında dürüst olur muyum? Bugün yaşadığımız tüm olumsuzlukların temelinde belki bu aşk hikayesi yatar ama kimse bu aşk hikayesini yaşayanlar dışında bilmez. Bizlere aşk hikayesini değil, çatışmaları ve bölünmüşlüklere yüklenen anlamlar ile öğreniriz… Sonucu öğreniriz ama temelde yatan karşılıksız aşkı öğrenemeden yaprak misali rüzgarın belirlediği yönde uçmaya devam ederiz.
Karşılıksız Aşk - 27.5.2011
'notre Dame de Sion Ödülü' Yalçın Tosun'a
2011 Notre Dame de Sion Edebiyat Ödülü, "Anne, Baba ve Diğer Ölümcül Şeyler" adlı kitabıyla Yalçın Tosun'a verildi. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi'nin, Beyoğlu'ndaki Fransız Sarayı'nda düzenlediği törende Tosun, ödülünü Fransa'nın İstanbul Başkonsolosu Herve Magro'nun elinden aldı. Yazar, gazeteci ve Notre Dame de Sion mezunlarından oluşan dokuz kişilik jüri, kararında, "Yalçın Tosun, 'Anne, Baba ve Diğer Ölümcül Şeyler' kitabında öyküye yeni bir ruh getirmiştir. 'Kendi geçmişin kadar tehlikeli bir şey yoktur' sözleriyle başlayan eserde anne, baba, kardeşler ve arkadaşlar etrafında örülmüş, karşılıksız aşk, nefret, özlemler, tutkular, suçluluk duyguları ve insana ait ne varsa kısa ama bir iğne oyası inceliğinde dokunarak anlatılmıştır" denildi.
Karşılıksız Aşk - 17.5.2011
Eski Kız Arkadaşını Ölümle Tehdit Edince Gözaltına Alındı
Kırklareli'nde, eski sevgilisi olduğu ileri sürülen üniversite öğrencisi 22 yaşındaki B. A. 'yı ölümle tehdit ettiği iddia edilen 23 yaşındaki F. Ü. , polis tarafından gözaltına alındı. Kırklareli Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde okuyan 21 yaşındaki Büşra Ceylan'ın, geçen hafta karşılıksız aşk nedeniyle Hasan Akbulut tarafından sokak ortasında öldürülmesinin ardından, dün de başka bir çılgın aşık paniği yaşandı.
Karşılıksız Aşk - 7.5.2011
Karşılıksız Aşk Çatıya Çıkarttı
Aşık olduğu kızdan karşılık bulamayan S. U. , alkol alıp, 8 katlı binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu.
Karşılıksız Aşk - 16.4.2011
İntiharın Nedeni YGS Değil, Karşılıksız Aşk
Nevşehir'de üniversiteye hazırlanan 19 yaşındaki gencin, kız arkadaşından ayrıldıktan sonra girdiği bunalım sonucu intihar ettiği ifade edildi
Karşılıksız Aşk - 14.4.2011
Antalya'da Kültür Sanat
Aşk ve tutkunun, dansın büyüsüyle ihanet ve ölüme karıştığı efsane Carmen, Antalya Devlet Opera ve Balesi'nde sahnelenecek. Güzelliği ve kendine sonsuz güveniyle erkekleri etkileme gücüne sahip Carmen'in hikayesi, Antalya Devlet Opera ve Balesinde (ANTDOB) yeniden hayat bulacak. Carmen balesi, 16 Nisan Cumartesi günü saat 16. 00'da ve 19 Nisan Salı günü saat 20. 00'da Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde çağdaş bir koreografiyle sanatseverlerle buluşacak. Sezonun en etkileyici eserleri arasında yer alan Carmen, izleyiciye klasik baleyle karışık İspanyol dansına özgü folklorik dans figürlerinin olduğu bir görsel şölen sunuyor. Hakan Kalkan'ın orkestrayı yönettiği eserin dekoru Tayfun Çebi, kostüm tasarımı Sevtaç Demirer tarafından yapıldı. Eserin müzik düzenlemeleri Mriama Sulaberidze, ışık tasarımı ise Mustafa Eski'ye ait. Carmen karakterinin bilinç altında yaşadığı korkular, endişeler düşsel bir ortamda ifade ediliyor. Don Jose'nin Carmen'e aşkı, sadece kendini değil çevresindekileri de bu ateşe sürüklüyor. Carmen'in dizginlemekten asla vazgeçmediği özgür ruhu ölümü bile göze almaktan çekinmiyor. Sonunda sıradan bir asker olan Don Jose, kıskançlığın bir karabasan gibi üzerine çökmesiyle katile dönüşüyor. -TİYATRO- Antalya Devlet Tiyatrosu (ADT), yarın ve 16 Nisanda "Yedi Kadın" oyununu sahneleyecek. Barbara Schottenfeld'in kaleme aldığı, çevirisi Sevgi Sanlı'ya ait ve ADT oyuncularından Murat Sarı'nın yönettiği oyun, beklentileri aynı, yedi kadının buluştukları terapi salonunda birkaç saate sığdırdıkları serüvendeki iç dünyalarını anlatıyor. Esen Özman, Bahar Işık, Kader Gözpınar, Meltem Gülenç, Özlem Şendinç, Çiğdem Bulut ve Zeynep Hasdal Çolakoğlu rol aldığı oyunun, müziği Cem İdiz'e ait. ADT, 19 ve 20 Nisanda çocuk oyunu "Pinokyo"yu sahneleyecek. Carlo Collodi'nin yazdığı, Brian Way'in tiyatroya uyarladığı eserin yönetmeni Ahmet Avkıran. Eserin dekor ve kostümleri Özlem Karabay'a, müzikleri İhsan Kılavuz'a, ışık düzeni Namık Gürsoy'a ait. Oyunlar, Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde izleyicilerin beğenisine sunulacak. Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu (ABT) yarın "Vatan Kurtaran Şaban"ı sahneleyecek. Eser, Haldun Taner tarafından 1965 yılında yazıldı. Oyunda Tapu Kadastro Müdürlüğünden, Kültür Sanat Müsteşarlığına atanan Şaban'ın bu alanda yaptığı komik ve çarpık uygulamalar, hicivli bir dille anlatılıyor. Yönetmenliğini Murat Demirbaş'ın yaptığı oyunda, Müfit Kayacan, Durmuş Ali Emre, Murat Ercanlı, Erdal Gürcan, Mete Orhan, Mehmet Özgür, Recep Kamiloğlu, Saadet Yıldırım, İlhan Örenel, Seyfi Satmaz, Gizem Karasu, Cenap Aydınoğlu, Talat Türkeli, Sacide Taşaner, Ezgi Albayrak, Sultan Yumak ve Demet Kazanoğlu rol alıyor. ABT oyuncuları, 16 ve 19 Nisan'da "Fehim Paşa Konağı"nı sahneleyecek. Turgut Özakman'ın yazdığı eser, dekor düzenlemesinden müziklerine, danslarından görsel efektlerine kadar bir çok yeniliği barındırıyor. Reji uygulamasını ve yönetmenliğini ABT Genel Sanat Yönetmeni Müfit Kayacan'ın yaptığı oyunun müzikleri İhsan Kılavuz'a ait. Kalabalık bir kadroya sahip oyun, yıllardır halka nefes aldırmayan istibdat yönetiminin son günlerini konu alıyor. İstibdadın yıkılmaz paşası Fehim Paşa'nın eski sadık adamlarından Rasim Baba, "adam olsun" diye oyuncu oğlunu, yani Yusuf'u, Fehim Paşa'nın konağına götürür. Fehim Paşa, Yusuf'u eğlencelik alır. Bu, Fehim Paşa için sonunun başlangıcı olur. Yusuf, Paşa'nın kızına aşık olur. Karşılıksız aşkı nedeniyle kara sevdaya tutulan Yusuf, mahalleliyi de kara sevdalı eder.
Karşılıksız Aşk - 12.4.2011
Adıyaman'da İmza Günü
Gazeteci-Şair Fatma Demir, "Karşılıksız Aşk Dansları" konulu kitabını imzaladı.
Karşılıksız Aşk - 7.4.2011
Antalya'da Kültür Sanat
Kalabalık bir kadroya sahip oyun, yıllardır halka nefes aldırmayan istibdat yönetiminin son günlerini konu alıyor. İstibdadın yıkılmaz paşası Fehim Paşa'nın eski sadık adamlarından Rasim Baba, "adam olsun" diye oyuncu oğlunu, yani Yusuf'u, Fehim Paşa'nın konağına götürür. Fehim Paşa, Yusuf'u eğlencelik alır. Bu, Fehim Paşa için sonunun başlangıcı olur. Yusuf, Paşa'nın kızına aşık olur. Karşılıksız aşkı nedeniyle kara sevdaya tutulan Yusuf, mahalleliyi de kara sevdalı eder.
Karşılıksız Aşk - 10.3.2011
Antalya'da Kültür Sanat
Fehim Paşa, Yusuf'u eğlencelik alır. Bu, Fehim Paşa için sonunun başlangıcı olur. Yusuf, Paşa'nın kızına aşık olur. Karşılıksız aşkı nedeniyle kara sevdaya tutulan Yusuf, mahalleliyi de kara sevdalı eder.
Karşılıksız Aşk - 3.3.2011
Üniversiteli Sema'nın Telefonu Mercek Altına Alındı
Diğer yandan üniversiteli Sema Karakoca'nın kayıp olan bacaklarının da araştırıldığı öğrenildi. Cinayetin karşılıksız aşk ya da kıskançlık cinayeti olma ihtimali üzerinde duruluyor.
Karşılıksız Aşk - 3.3.2011
Antalya'da Kültür Sanat
Fehim Paşa, Yusuf'u eğlencelik alır. Bu, Fehim Paşa için sonunun başlangıcı olur. Yusuf, Paşa'nın kızına aşık olur. Karşılıksız aşkı nedeniyle kara sevdaya tutulan Yusuf, mahalleliyi de kara sevdalı eder.
Karşılıksız Aşk - 20.1.2011
Antalya'da Kültür Sanat
Fehim Paşa, Yusuf'u eğlencelik alır. Bu, Fehim Paşa için sonunun başlangıcı olur. Yusuf, Paşa'nın kızına aşık olur. Karşılıksız aşkı nedeniyle kara sevdaya tutulan Yusuf, mahalleliyi de kara sevdalı eder.
Karşılıksız Aşk - 10.1.2011
Çağla'yı Öldüren Ceza İndirimine Onama
ÇİÇEK VE ÇİKOLATALI TACİZ Davanın duruşmaları sırasında olayın tanıklarının verdiği ifadeler, Hüseyin Zengin'in karşılıksız sevgiyle bağlandığı Çağla Arin?e yaşattığı korku ve işkenceyi de gözler önüne serdi. Arkadaşları, üç yıl önce okulda eğitime başlayan Çağla Arin?e karşılıksız aşkla bağlanan Zengin?in ilk aylarda sürekli çiçek ve çikolata gönderdiğini, genç kızın bu davranışlara kızıp aşkına karşılık vermemesi üzerine ise davranışlarını değiştirip sayıları 4 binlere yaklaşan tehdit mesajlarına başladığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Karşılıksız Aşk Haberleri | Karşılıksız Aşk Haber - Haberler - Sayfa 4 - Karşılıksız Aşk haberleri, son dakika karşılıksız aşk haber ve gelişmeleri burada. 'Genç Werther'in Acıları' Ayakta Alkışlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 12:34:42. #1.15#
title