Kars'ta sarı çiçek açtı

05.06.2020 12:57 | Son Güncelleme: 14.10.2020 00:24

Kars'ta sarı çiçek açtı Canlanan doğa görenleri kendine hayran bırakıyor Kars'ta yazın gelmesiyle birlikte canlanan doğa, adeta görenleri hayran bırakıyor Sarı, beyaz ve kırmızı çiçeklerin açtığı kentte, Kars Çayı'nın ise ağaçlar arasında süzülerek akması adeta görsel şölen sunuyor.

Kars'ta sarı çiçek açtı

Canlanan doğa görenleri kendine hayran bırakıyor

KARS - Kars'ta yazın gelmesiyle birlikte canlanan doğa, adeta görenleri hayran bırakıyor

Sarı, beyaz ve kırmızı çiçeklerin açtığı kentte, Kars Çayı'nın ise ağaçlar arasında süzülerek akması adeta görsel şölen sunuyor.

Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında tam anlamıyla ziyaretçilerini ağırlayamayan Kars, kültür, turizm ve inanç turizmiyle de Türkiye'nin en güzel ve görülmesi gereken illeri arasında gösteriliyor. Özellikle Doğu Ekspresi ile son yılların en çok ziyaret edilen illeri arasında ilk sıralarda bulunan Kars, doğasıyla da insanları kendisine hayran bırakıyor.

Kars'ın dört mevsim görülmesi gerektiğine dikkat çeken vatandaşlar, canlanan doğa, açan rengarenk çiçekler ve ağaçların ortasından geçen Kars Çayı ile bütünleşerek doğa turizminde da iddiasını sürdürüyor

Kars'ta yaz mevsimiyle birlikte canlanan doğa ve rengarenk çiçekler kameralara yansıdı.

Kars'ta sarı çiçek açtı
Kars'ta sarı çiçek açtı
Kars'ta sarı çiçek açtı
Kars'ta sarı çiçek açtı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title