Karısını Öldürmeden Bir Gün Önce Bacanağına Ölümle İlgili Mesajlar Vermiş

Karısını Öldürmeden Bir Gün Önce Bacanağına Ölümle İlgili Mesajlar Vermiş

Karısını Öldürmeden Bir Gün Önce Bacanağına Ölümle İlgili Mesajlar Vermiş
CHA - Haberler | Güncel

Cezaevinden bayram izni alarak çıkan ve İstanbul'da eşini öldüren katil zanlısı Korhan Gökçe'nin cinayetten bir gün önce baldızı ve bacanağına ölümden bahsettiği öğrenildi.

Cezaevinden bayram izni alarak çıkan ve İstanbul'da eşini öldüren katil zanlısı Korhan Gökçe'nin cinayetten bir gün önce baldızı ve bacanağına ölümden bahsettiği öğrenildi. Gökçek'in "Yarına çıkamayabiliriz", "Ömrümüz olmayabilir" dediği ortaya çıktı. Cinayet zanlısı Gökçe'nin, eşini öldürdükten sonra iki gün boyunca cesetle birlikte kaldığı belirtildi.

İstanbul Şişli'de, cezaevinden izin alarak çıkan eşi tarafından öldürülen Zeynep Gökçe'nin cenazesi memleketi Konya'nın Hüyük ilçesinde toprağa verildi. Şişli'de kapıcılık yapan iki çocuk annesi Zeynep Gökçe'nin cenazesi baba ocağı Hüyük ilçesine getirildi. Sabah saatlerinde kılınan cenaze namazının ardından genç kadının cenazesi Hüyük Belediye Mezarlığı'na defnedildi. Cenazeye Hüyük Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, ailenin yakınları ve vatandaşlar katılırken Zeynep Gökçe'nin ailesi katil zanlısına bayram izini verilmesine tepki gösterdi.

Yaklaşık dört yıl önce ikinci evliliğini yapan Zepnep Gökçe'nin babası Ramazan Üğüden, kızıyla en son bayram sabahı konuştuğunu söyledi. Eşiyle ilgili her hangi bir sorununun olup olmadığını bilmediğini dile getiren acılı baba Üğüden, "Ben kızımın başına bunların geleceğini bilsem çekip alırdım. Daha önce cinayetten hapse girmiş bir adam. Bu adamı neden cezaevinden çıkartıyorlar. Bizim canımız yandı başkalarının yanmasın. " dedi.

BACANAĞI İLE ÖLÜM SOHBETİ YAPMIŞ

Bu arada Cinayet zanlısı Korhan Gökçe'nin bir gün önce baldızı ve bacanağı ile gece geç saatlere kadar oturduğu öğrenildi. Bacanağı Rıdvan Zurnacı, bayramlaşmak için bayramın birinci günü Korhan Gökçe'nin evine gittiğini belirterek şunları aktardı: "Cezaevinden izin alıp geldi. Bayramın birinci günü gece geç saatlere kadar beraber oturduk. Bize sürekli ölümden bahsediyordu. 'Yarına çıkamayabiliriz', 'Ömrümüz olmayabilir' diye sık sık konuşuyordu. Baldızım onu elleriyle besledi. Aralarında bir sorun yoktu. Daha önce de cinayet işlemiş. Karmaşık bir hayatı vardı. Ne iş yaptığını kimse bilmiyordu. 35 yerinde ağır bıçak darbeleri vardı. İki gün boyunca cesedin başında oturmuş. Televizyon izlemiş." dedi.

Öte yandan öldürülen Zeynep Gökçe'nin amcası Hasan Üğüden, katil zanlısının kendisini telefonla aradığını söyledi. Dün cep telefonuyla önce polis daha sonra katil zanlısı Korhan Gökçe ile konuştuğunu ileri süren Üğüden, "Bir cinayet zanlısı düşünün polise kendi cep telefonundan beni aratıyor. Sonra telefonu kendi alıp benden evdeki kredi kartlarını ve eşyalarını istiyor. Böyle bir şey olabilir mi. Bir katil zanlısı nasıl oluyor da cinayetten günler sonra cep telefonu kullanıyor. " diyerek tepkisini dile getirdi.

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title