Karısını Döven Kocaya Müdahale Eden Güvenlik Görevlisi Ölümden Şans Eseri Kurtuldu, O Anlar Kamerada

Karısını Döven Kocaya Müdahale Eden Güvenlik Görevlisi Ölümden Şans Eseri Kurtuldu, O Anlar Kamerada

İstanbul Halkalı'da cani koca, karısını döverken müdahale eden güvenlik görevlisini vurmak istedi. Öfkeli koca silahı tutukluk yapınca bu kez sopayla saldırdı. Güvenlik görevlisinin ölümden döndüğü o anlar anbean kameralara yansıdı.

İstanbul Halkalı'da cani koca karısını döverken müdahale eden güvenlik görevlisini vurmak istedi. Öfkeli koca silahı tutukluk yapınca bu kez sopayla saldırdı. Güvenlik görevlisinin ölümden döndüğü o anlar anbean kameralara yansıdı.

KADIN FIRSAT BULUP KAÇTI

Kanal D Ana Haber'de yer alan görüntüler İstanbul Halkalı'da bir sitenin güvenlik kamerasından. İddiaya göre her şey sitede bir çiftin kavga etmesi ile başladı. Güvenlik görevlisi kapılarını çaldı. Kadın fırsatını bulup kaçtı. Tartıştığı adam ise onu bıraktı, güvenlik görevlisine yöneldi.

SALDIRGAN KOCA, GÜVENLİK GÖREVLİSİNE SİLAH ÇEKTİ

Saldırgan koca, güvenlik görevlisine silah çekti. Silahı tutukluk yapan adama güvenlik de sopa ile karşılık verdi. Araya girmeye kimse cesaret edemedi. Birkaç dakika geçince yorulan taraflar, kavgayı bırakıp, konuşmaya başladılar. Sonrasında da ayrıldılar.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.