Karısından Boşanan Genç, Davul Zurna Eşliğinde Halay Çekip Koç Kesti

Karısından Boşanan Genç, Davul Zurna Eşliğinde Halay Çekip Koç Kesti

Gaziantep'te 3 yıllık dava sürecinin ardından karısından boşanan genç, davul zurna eşliğinde saatlerce halay çektikten sonra 2 koç kesti. İlginç olay cep telefonu kameralarına yansıdı.

Gaziantep'te yaşayan Metin Kalkan isimli genç, 3 yıl süren davanın ardından boşandıktan sonra düğün yapıp davul zurna eşliğinde eğlenerek, koç kesti.

DAVA SÜRECİ 3 YIL SÜRDÜ

Gaziantep'in Şahinbey ilçesi Kıbrıs Mahallesi'nde yaşayan Metin Kalkan, yıllardır ayrı yaşadığı eşinden 3 yıl süren davanın sonucunda boşandı. Şiddetli geçimsizlikten dolayı eşinden boşanan Kalkancı, boşanma sevincini yaptığı düğünle yaşadı.

ARACINI SÜSLEYİP DAVUL ZURNA ÇALDI

mahkeme kararının kendisine ulaşmasının ardından davul zurna ekibi tutan Kalkan, tanıdıklarını ve arkadaşlarını da davet etti. 2 koç kestiren Kalkan, aracını ise gelin aracı gibi süsletip, boşandığını ilan eden yazılar astı. Otomobilin üzerinde, "Kalkan kurtuldu, 3. yılın sonunda adalet yerini buldu. Boşandım, kurtuldum" gibi ifadeler yer aldı.

2 KOÇ KESTİ

Boşandığını çevresine söyleyen genç, saatlerce halay çekip eğlendi. Kalkancı, kesilen koçların etini ise fakir fukaraya dağıttı Metin Kalkan, "3 yıl süren mahkemenin ardından nihayet boşandım. Bugün benim en mutlu günüm. Çok mutlu olduğum için eşimden artık boşandığım için bu düğünü yaptım. Davul zurna çaldım, 2 koç kestim" diye konuştu.

İşte herkesi şaşkına çeviren ilginç anların görüntüsü: