Kardeşlerinin İş Yerini Tüfekle Taradılar: 4 Yaralı

Kardeşlerinin İş Yerini Tüfekle Taradılar: 4 Yaralı

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde 2 kardeş, aralarında alacak verecek meselesi bulunan diğer 2 kardeşinin kahvehanesine pompalı tüfekle ateş açtı. Olayda 4 kişi yaralandı.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde 2 kardeş, aralarında alacak verecek meselesi bulunan diğer 2 kardeşinin kahvehanesini pompalı tüfekle taradı.

KARDEŞLER ARASINDA TARTIŞMA ÇIKTI

Olay, Aktepe Mahallesi 2172. Sokak'taki bir kahvehanede saat 19.30 sıralarında meydana geldi. Kardeş olan Mehmet K., Mevlüt K., O.K ve A.K. arasında alacak verecek meselesinden tartışma çıktı.

KAHVEHANEYİ TÜFEKLE TARADILAR

Tartışmanın ardından O.K. ve A.K. yanlarına R.G. ve D.D. adlı şahısları da alarak otomobille, kardeşleri Mevlüt K. ile Mehmet K.'ye ait olan kahvehaneye pompalı tüfekle ateş açtı.

4 KİŞİ YARALANDI

Şüpheliler olayın ardından geldikleri otomobille olay yerinden kaçtı. Olayda kahvehanede bulunan Yakup A., Arif K., Mevlüt K. ve Mehmet K. yaralandı. Olayın haber verilmesi üzerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemleri alırken, sağlık ekipleri yaralıları ilk müdahalenin ardından ambulansla çeşitli hastanelere kaldırdı.

SALDIRGANLAR YAKALANDI

Kurşunlama olayına karışan şahısların yakalanması için geniş çaplı bir çalışma başlatıldı. Emniyet ekipleri, şüpheli R.G., D.D., O.K., ve A.K.'yi kısa sürede Hürriyet Mahallesi'nde kaçtıkları otomobille yakalayarak gözaltına aldı. Şüpheliler sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.