HABER: Kardeşlerin kavgasında silahlar konuştu, ortalık ayağa kalktı

Kardeşlerin kavgasında silahlar konuştu, ortalık ayağa kalktı

2 Ekim 2019 23:21
Kardeşlerin kavgasında silahlar konuştu, ortalık ayağa kalktı

Aydın'da gece iki kardeş arasında çıkan kavgada silahlar konuştu. Olayda bacağından vurulan bir kardeş ambulansla hastaneye kaldırılırken, polis diğer kardeşin yakalanması için çalışma başlattı.

Haber Yorumları (4)
6.FİLO: İnsanlar mal mülk miras yüzünden neden bir birlerini vuruyorlar ki kimse kimseyi öldürmesine gerek yok hayatın sonunda zaten hepimiz öleceğiz.
MAKARAKUKARAKAKARAKİKİRİ: çok yakında kafelerde masaya araba anahtarı, sigara paketi, tesbih koyan godomanlar kenarına silah da koyacaklar çok şükür ki sigara yasaklandı artık insanımız kurşunla ölüyor, bu canımı sıkmıyor aslında keyfi silahlananların hepsi dilerim kendi evlatlarının kurşunuyla uğurlanır. . .
VATANDAŞ: Ülkede hiç bir yerde rahat yok. Sokakta çarşıda huzurla gezilmiyor serseri istismarcı ve rahatsızlık yaratabilecek kötü insan dolu heryerde . İşe giderken bile insan başıma bi şey gelir mi kaza olur mu diye düşünüyor böyle bir sıkıntılı ülkede yaşıyoruz.
BİR ZAMANLAR KOZAN: Nufus azalsin biraz daha fazla cok daha fazla oldurun birbirinizi
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title