Kardeş Payı Haberleri

Kardeş Payı haber, Kardeş Payı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kardeş Payı - 15.05.2020
Türk Kızılay Karabük Şubesinden Vali Gürel'e ziyaret
Karabük Üniversitesi Karabük Eğitim Araştırma Hastanesi ile ortak gerçekleştirdikleri Kardeş Payı Projesi kapsamında bin 300 kıyafet, 65 yaş üstü vatandaşlara 39 gıda kolisi ve bin 983 çocuk kolisi dağıttıklarını dile getiren Yeşiloğlu, şunları kaydetti: "Ramazan ayı dolayısıyla 611 gıda kolisi 313 temizlik malzemesi seti dağıtımı gerçekleştirdik.
Kardeş Payı - 05.02.2020
Çankırılı öğrenciler depremzedeler için harçlıklarını biriktiriyor
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Elazığ ve Malatya'daki depremzedeler için "Kardeş Payı" adlı proje başlatıldı.
Kardeş Payı - 10.10.2019
Baba Parası setinde 'mutlu son'
'Çalgı Çengi', 'Düğün Dernek, 'Ailecek Şaşkınız', 'İşler Güçler', 'Kardeş Payı' film ve dizilerinin yaratıcısı Selçuk Aydemir'in yeni filmi 'Baba Parası' 1 Ocak 2020'de sinemalarda.
Kardeş Payı - 02.09.2019
Keşmir'in ardından Assam: Kuzey Hindistan'da sular ısınıyor
Müslüman Türklerin 19. yüzyılın başından itibaren güç kaybetmesinden sonra, bölgede Doğu Hindistan Şirketi vasıtasıyla İngilizler yönetime geldiler ve onların iktidarı 1947 yılına kadar devam etti. Bu tarihte Hint toplumunda bir bölünme yaşandı ve batıda Pakistan ve doğuda Hindistan olmak üzere ortaya iki bağımsız ülke çıktı. O günden bu güne yaşanan hadiseler, bu bölünmenin her iki kesim için kapanması mümkün olmayan yaralar açtığını ve istenmeyen sonuçlar doğurduğunu ortaya koyuyor. "Bölünme" manasında kullanılan Hintçedeki "batvara" kelimesinin salt bölünme anlamına gelmediği, ayrıca "atadan kalan mülkün paylaşımı, kardeş payı" gibi manalar da ihtiva ettiği göz önünde bulundurulduğunda, bu ayrışmanın esasında asırlardır iç içe geçmiş ve aynı kültür havzasında yoğrulmuş bir toplumun acı verici bir şekilde birbirinden kopmasını da ifade ettiği söylenebilir.
Kardeş Payı - 17.06.2019
Karabük'ten kısa kısa
"Kardeş Payı" projesi Türk Kızılayı Safranbolu İlçe Temsilciliği ile Safranbolu Devlet Hastanesi arasında "Kardeş Payı" projesi protokolü imzalandı.
title