Kardelen Koleji Dünya Su Günü Yarışmalarında 3 Ödül Birden Kazandı

Kardelen Koleji Dünya Su Günü Yarışmalarında 3 Ödül Birden Kazandı

Dünya Su Günü nedeniyle Kayseri DSİ 12.Bölge Müdürlüğü'nde düzenlenen törende, kompozisyon ve resim dalında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Kardelen Koleji Dünya Su Günü Yarışmalarında 3 Ödül Birden Kazandı

Dünya Su Günü nedeniyle Kayseri DSİ 12. Bölge Müdürlüğü'nde düzenlenen törende, kompozisyon ve resim dalında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Dünya Su Günü nedeniyle Kayseri DSİ 12. Bölge Müdürlüğü'nde düzenlenen törene Özel Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Özgül Saygılı, Türkçe öğretmeni Yeliz Özer ve Resim öğretmeni Handan Özkan katıldı.

Dünya Su Günü nedeniyle düzenlenen ödül töreninde bölge birincisi olan Özel Kardelen Koleji İlköğretim 7. sınıf öğrencisi Abdullah Bilik'e ödülünü Kayseri Vali Yardımcısı Azmi Çelik verdi. Resim Dalında mansiyon ödülüne layık görülen Kardelen Koleji öğrencisi Batuhan Karakoç ve kompozisyon dalında mansiyon ödülü kazanan Özel Kardelen Koleji İlköğretim Okulu öğrencisi Berfin Özkan'a ise ödüllerini DSİ 12. Bölge Müdür Yardımcıları takdim etti.

Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Özgül Saygılı ödül töreninden sonra yaptığı açıklamada DSİ tarafından yapılan resim ve kompozisyon yarışmalarında Nevşehir birincisi okul olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi. Saygılı,"Özel Kardelen Koleji olarak 2011-2012 Eğitim öğretim yılında son derece başarılı bir dönem geçiriyoruz. Öğrencilerimiz gerek Nevşehir'de gerekse bölge yarışmalarında ve Türkiye geneli yapılan yarışmalarda dereceler kazanıyorlar. Ben bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimize, öğrenci velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum." dedi. - NEVŞEHİR