Karayollarında Durum

19.02.2012 09:33 | Son Güncelleme: 19.02.2012 09:33
Karayollarında Durum

İnegöl-Domaniç-Tavşanlı, Polatlı-Yunak, Eruh-Şırnak, Koyulhisar-Mesudiye, Divriği-Arapgir, Kangal-Divriği, Kangal-Gürün ve Şarkışla-Pınarbaşı, Beyşehir-Seydişehir, Hakkari-Şırnak, Aşkale-Bayburt, Dereli-Şebinkarahisar, Bozkır-Hadim, Hadim-Taşkent...

İnegöl-Domaniç-Tavşanlı, Polatlı-Yunak, Eruh-Şırnak, Koyulhisar-Mesudiye, Divriği-Arapgir, Kangal-Divriği, Kangal-Gürün ve Şarkışla-Pınarbaşı, Beyşehir-Seydişehir, Hakkari-Şırnak, Aşkale-Bayburt, Dereli-Şebinkarahisar, Bozkır-Hadim, Hadim-Taşkent yolları, kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, Muğla-Kale yolunun 24-42 kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Çarşamba ve Perşembe günleri 13.00-17.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

TEM Otoyolunun Anadolu Otoyolu Kavşağı-Gebze Kavşağı arasında bulunan köprü ve viyadüklerde depreme karşı güçlendirme çalışmaları nedeniyle her iki yönde şerit daraltılması yapılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Artvin-Hopa-Sarp yolunun 34-35 kilometreleri arasında meydana gelen deniz tahribatı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

Milas-Yatağan yolunun 4-19 kilometreleri arasındaki (Kozağaç Mevkii, Boğayokuşu Mevkii ve Karaltı Mevkii) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı ve Perşembe günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Akçaabat-Trabzon yolunun 43-54 kilometreleri arasındaki Maraton yarışları nedeniyle saat 08.00'den itibaren (Eğitim Fakültesi Kavşağı-İmperial Kavşağı arası)koşu süresince bölünmüş yolun Kuzey şeridi trafiğe kapatılarak ulaşım Eğitim Fakültesi Kavşağı-Beşirli Kavşağı-arası Güney şeritten gidiş geliş, Beşirli Kavşağı İmperal Hastanesi Kavşağı arasında ise eski devlet yolundan sağlanacak.

Bafa Gölü-Milas yolunun 1-15 kilometreleri arasındaki Pınarcık ve Çamiçi Köyü Mevkiinde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Artvin-Erzurum yolunda sürdürülen Baraj inşaatı çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapalı olup, bekleyen araçlar için ulaşım aralıklarla çift yönlü olarak sağlanacak.

Korkuteli-Antalya yolunun 16-19 kilometreleri arasındaki patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 13.00-15.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

İnegöl-Domaniç-Tavşanlı, Polatlı-Yunak, Eruh-Şırnak, Koyulhisar-Mesudiye, Divriği-Arapgir, Kangal-Divriği, Kangal-Gürün ve Şarkışla-Pınarbaşı, Beyşehir-Seydişehir, Hakkari-Şırnak, Aşkale-Bayburt, Dereli-Şebinkarahisar, Bozkır-Hadim, Hadim-Taşkent yolları kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87 kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-19.00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak. - ANKARA

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Karayollarında Durum - Şırnak
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.10.2020 11:33:08. #1.14#
title