Karayolları Şefliğindeki Yangın Söndürüldü

Karayolları Şefliğindeki Yangın Söndürüldü

Karayolları şefliğindeki yangın söndürüldü Hizmet binası ile 3 araç kullanılamaz hale geldi Yangının çıkış sebebi araştırılıyorADANA - Adana'nın Kozan ilçesinde, Karayolları 56. Şube Şefliğinde çıkan yangın söndürüldü.

Karayolları şefliğindeki yangın söndürüldü
Hizmet binası ile 3 araç kullanılamaz hale geldi
Yangının çıkış sebebi araştırılıyor

ADANA - Adana'nın Kozan ilçesinde, Karayolları 56. Şube Şefliğinde çıkan yangın söndürüldü.
Alınan bilgiye göre, Karayolları 56. Şube Şefliğine ait hizmet binasında gece geç saatlerde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangına sabah saatlerine kadar Adana Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri müdahale etti. Yangın günün ağarması ile birlikte söndürülürken yangında soğutma çalışması yapıldı.
Karayolları 56. Şube şefliği hizmet binası ve hizmet binası garajında bulunan birer minibüs, kamyon ve kamyonet olmak üzere üç adet araç yanarken, hizmet binası da kullanılamaz hale geldi.
Öte yandan karayolları personelleri tarafından yangından bazı iş makinası ve araçlar ile karayolları şefliğine ait doküman, evrak ve bilgisayar kasalarının kurtarıldığı öğrenildi.
Günün ağarması ile birlikte yangının verdiği zararda ortaya çıktı.
Karayolları Mersin 5. Bölge Müdürü Yakup Dost'ta olay yerine gelerek yetkililerden bilgi aldı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.