Karayolları 6. Bölge Müdürü Doğan, Ünver'i Ziyaret Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Karayolları 6. Bölge Müdürü Doğan, Ünver'i Ziyaret Etti

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Karayolları 6. Bölge Müdürü Doğan, Ünver'i Ziyaret Etti

Nevşehir'in Acıgöl ilçesi'nden Tatlarin beldesini izleyerek Gülşehir ilçesine bağlı Tuzköy beldesindeki Nevşehir Kapadokya Havalimanına ulaşacak karayolundaki çalışmaları yerinde inceleyen Karayolları Kayseri 6.Bölge Müdürü Aydın Doğan, Nevşehir...

Nevşehir'in Acıgöl ilçesi'nden Tatlarin beldesini izleyerek Gülşehir ilçesine bağlı Tuzköy beldesindeki Nevşehir Kapadokya Havalimanına ulaşacak karayolundaki çalışmaları yerinde inceleyen Karayolları Kayseri 6. Bölge Müdürü Aydın Doğan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i ziyaret etti.

Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü

Yol Yapım Mühendisi Emrah Uslu, Etüd Proje Baş Mühendisi Abdulvahab Coşkun ve Nevşehir Karayolları 67. Yol Şube Müdürü Ahmet Kars ile birlikte Belediye Başkanı Hasan Ünver'i ziyaret eden Doğan, özellikle Aksaray yönünden Nevşehir Kapadokya Havalimanını kullanacak vatandaşlara, karayolu ulaşımında ciddi rahatlama yaşatacak karayolunda incelemelerde bulunduklarını söyledi. Doğan, yolun en kısa sürede hizmete açılması için çalışmaların sürdürüldüğünü kaydetti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'de ziyaretten dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, Nevşehir Belediyesi olarak diğer kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi Karayolları Bölge Müdürlüğü ile de iç içe çalıştıklarını söyledi. - NEVŞEHİR

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title