Karavan Fuarına Yoğun İlgi

Karavan Fuarına Yoğun İlgi

Uluslararası Düsseldorf Karavan Fuarı Kapılarını Ziyaretçilere Açtı. Bu Yıl 49. Kez Düzenlenen Fuara Lüks Bir Evden Farksız Büyük Karavan Modelleri Damgasını Vurdu. Yoğun İlgi Gören Fuarda 4 Tane Türk Firması da Ürünlerini Sergiledi.

Karavan Fuarına Yoğun İlgi

Uluslararası Düsseldorf Karavan Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. Bu yıl 49. kez düzenlenen fuara lüks bir evden farksız büyük karavan modelleri damgasını vurdu. Yoğun ilgi gören fuarda 4 tane Türk firması da ürünlerini sergiledi.


ALMANYA'nın Düsseldorf kentinde her yıl düzenlenen Uluslararası Karavan Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. Bu yıl 49.'su düzenlenen fuara tüm dünyadan 100'ün üzerinde ülkeden 580 firma katıldı. Toplam 10 pavyonda gerçekleştirilen fuarda, son model karavanların yanı sıra yan sanayi ürünü malzemeler, enerji üretimi sağlayan araçlar, kamp malzemeleri gibi ürünler sergileniyor. Fuar 5 Eylül tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

DEV KARAVANLAR GÖZ DOLDURDU

Fiyatları en ucuz 5 bin Euro'dan başlayan 120'ye yakın karavanın sergilendiği fuarda, otomobil de taşıyabilen otobüs ve kamyon büyüklüğündeki dev karavanlar büyük ilgi gördü. İçlerinde banyo, tuvalet, mutfak, internet ve TV uydu bağlantısı gibi, bir evde bulunabilecek tüm imkanların yer aldığı bu son model karavanlar, altında ya da arkasında yer alan otomobil garajları ile dikkat çekti. Dört kişilik otomobil de taşıyabilen bu lüks karavanların satış fiyatlarının 500 bin Euro'dan başlayıp yaklaşık 1,6 milyon Euro'ya kadar çıktığı görüldü.

HER MODEL KARAVAN

Fuarı dolaşanlar bu lüks karavanların yanı sıra klasik karavanlar, araçlara arkadan takılabilen karavanlar, çadırlı modeller gibi bir çok farklı çeşidi görme imkanı buldular. Özel tasarım modellerin de sergilendiği fuarda, standlarda yapılan şovlar beğeni topladı.

TÜRK FİRMALARINA İLGİ

Uluslararası Düsseldorf Karavan Fuarı'nda Başoğlu Karavan, Centrum Dış Ticaret ve Elektrik Sanayi Tic. Ltd., Meriç Oto Aksesuar ve Canel Otomotiv isimli dört Türk firması da ye aldı. Türk firmaları da ziyaretçi akınına uğrarken, Başoğlu Karavan'ın kendi üretimi olan Caretta tipi küçük karavanlar büyük ilgi gördü.