Karatepe Haberleri

Karatepe haber, Karatepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karatepe - 23.09.2019
Engelli şair tek parmağıyla yazdığı kitabını imzaladı
Minnet'in arkadaşlarından Ahmet Karatepe ise Minnet'in engellilerin neler yapabildiğini herkese gösterdiğini vurguladı.
Karatepe - 21.09.2019
Yeni akademik yıl 'entelektüel sorumluluk' ile başladı
Bu yıl 9'uncu yaşını kutlayan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) 2019-2020 Akademik Yılı'na düzenlediği büyük törenle 'merhaba' dedi. Yeni akademik yıl Prof. Dr. Şükrü Karatepe'nin "Entelektüel Sorumluluk" başlıklı açılış dersini vermesi ile resmen başladı.
Karatepe - 19.09.2019
Dha yurt bülteni - 1
Malkara'nın kırsal Güneşli Mahallesi Karatepe Mevkii'ndeki ormanlık alanda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Karatepe - 18.09.2019
Dha yurt bülteni - 20
Malkara'nın kırsal Güneşli Mahallesi Karatepe Mevkii'ndeki ormanlık alanda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.
Karatepe - 15.09.2019
Özel sporcular havuza giriyor
Başkanlığını Muhsin Karatepe'nin yaptığı kafilede yer alan sporcular şunlar: Kadınlar: Fatma Çağla Demir, Ada Zehra Anlatıcı, Rana Bağdat, İrem Öztekin Erkekler: Özgün Öktem, Serhat Emir Güngör, M.
Karatepe - 13.09.2019
BANÜ Kadın Basketbol Takımı 2. Bölgesel Lig'de mücadele edecek
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Karatepe de yeni kurdukları basketbol takımının Bandırma'nın sporuna renk katacağını dile getirdi.
Karatepe - 11.09.2019
GRAFİKLİ- Doğaseverlerin gözdesi 9 bölge koruma altına alındı
Rize'nin Çamlıhemşin ilçesindeki Ayder Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Doğal Sit Alanı, Muğla'nın Menteşe ilçesindeki Özlüce Doğal Sit Alanı, Van'ın Gevaş ilçesindeki Kuzu Adası Potansiyel Doğal Sit Alanı, Adana'nın Karataş ilçesindeki Tuzla Gölü Doğal Sit Alanı ile Osmaniye'nin Kadirli ve Düziçi ilçeleri sınırları içerisinde bulunan Karatepe Aslantaş Doğal Sit Alanı'nın "Kesin Korunacak Hassas Alan" olarak tescili ve ilanına karar verildi.
Karatepe - 11.09.2019
Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de
Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinde bulunan Ayder Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Doğal Sit Alanı, Muğla'nın Menteşe ilçesi bulunan Özlüce Doğal Sit Alanı, Van'ın Gevaş ilçesindeki Kuzu Adası Potansiyel Doğal Sit Alanı, Adana'nın Karataş ilçesindeki Tuzla Gölü Doğal Sit Alanı ile Osmaniye'nin Kadirli ve Düziçi ilçeleri sınırları içerisinde bulunan Karatepe Aslantaş Doğal Sit Alanı'nın da kesin korunacak hassas alan olarak tescil ve ilan edilmesine karar verildi.
Karatepe - 02.09.2019
"Şehirlerin tarihini yöneticiler yapar"
Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkanı Şükrü Karatepe, "İyi yönetici zor zamanlarda yönetebilendir.
Karatepe - 02.09.2019
TBB'de 3. Büyükşehir Belediyeleri Genel Sekreterleri Buluşması
Yaklaşık 50 kişinin katıldığı toplantıya Cumhurbaşkanı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkan V. Prof. Dr. Şükrü Karatepe ve AB Başkanlığı Mali İşbirliği ve Proje Uygulama Genel Müdürü Bülent Özcan da katıldı.
Karatepe - 24.08.2019
Engelli kedileriyle otobüs şoförlüğü yapıyor
Antalya'da engelli iki kedisini evde bırakamayan otobüs şoförü Filiz Karatepe, onları da yanına alarak şehir içi yolcu taşımacılığı yapıyor.
Karatepe - 24.08.2019
(görüntülü) engelli yavru kedilerle otobüs şoförlüğü yapıyor
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste şoförlük yapan Filiz Karatepe (48), engelli ve yavru olduğu için evde bırakamadığı 2 kediyi her gün yanında taşıyor.
Karatepe - 24.08.2019
Dha yurt bülteni - 7
Görüntü Dökümü -------------------------- Tekneden çıkan dumanlar Yaralanan MHP İlçe başkanının sağlık fotoğrafı SÜRE: 22" BOYUT: 42 MB Haber: Uğur SELÇİK-Ceyhun ÖZER- Kamera: YUMURTALIK,(Adana), ================== Engelli kedilerle otobüs şoförlüğü yapıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait toplum ulaşım otobüsünü kullanan Filiz Karatepe (48), küçük ve engelli olduğu için evde yalnız bırakamadığı iki yavru kediyle şoförlük yapıyor.
Karatepe - 22.08.2019
Çorlu'da yangın çıkan fabrikada soğutma çalışmaları sürüyor
CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun da yangının çıktığı geri dönüşüm fabrikasına gelerek yetkililerden bilgi aldı. Aygun, "Çorlu Karatepe Mevkii'nde dün akşamdan beri yanan Ekolojik Enerji tesislerindeyiz.
Karatepe - 22.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
TEBBİR ALINMALIYDI CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, yangının çıktığı geri dönüşüm fabrikasına gelerek burada yetkililerden bilgi aldı. Aygun, " Çorlu Karatepe mevkiinde dün akşamdan beri yanan Ekolojik Enerji tesislerindeyiz.
Karatepe - 22.08.2019
Söğütlü'de değerlendirme toplantısı yapıldı
Kaymakamlık salonunda gerçekleşen toplantıya, Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Bozkurt, İlçe Emniyet Amiri Ümit Karatepe ve muhtarlar katıldı.
Karatepe - 22.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Tekirdağ'da geri dönüşüm tesisinde yangın(2)YANGIN 3 SAATTE KONTROL ALTINA ALINDIÇorlu-Tekirdağ karayolu üzerinde bulunan Karatepe mevkiindeki bir geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin 3 saat süren çalışmasıyla güçlükle kontrol altına alındı.
Karatepe - 22.08.2019
DHA YURT - Tekirdağ'da geri dönüşüm tesisinde yangın(2)
YANGIN 3 SAATTE KONTROL ALTINA ALINDIÇorlu-Tekirdağ karayolu üzerinde bulunan Karatepe mevkiindeki bir geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin 3 saat süren çalışmasıyla güçlükle kontrol altına alındı.
Karatepe - 22.08.2019
Tekirdağ'da geri dönüşüm tesisinde yangını
Çorlu-Tekirdağ karayolu üzerinde bulunan Karatepe mevkiindeki bir geri dönüşüm fabrikasında saat 22.
Karatepe - 21.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Yangın, Çorlu-Tekirdağ karayolu üzerindeki Karatepe mevkiinde bulunan bir geri dönüşüm fabrikasında saat 22.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Karatepe Haberleri | Karatepe Haber - Haberler - Sayfa 9 - Karatepe haberleri, son dakika karatepe haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.6.2021 20:15:28. #1.15#

title