Karatepe Haberleri

Karatepe haber, Karatepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karatepe - 21.08.2019
DHA YURT - Çorlu'da geri dönüşüm fabrikasında yangın
Yangın, Çorlu-Tekirdağ karayolu üzerindeki Karatepe mevkiinde bulunan bir geri dönüşüm fabrikasında saat 22.
Karatepe - 21.08.2019
Avrupa Hareketlilik Haftası Tanıtım Toplantısı
Toplantıya, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Berger, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe, TBB ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in yanı sıra çok sayıda konuk ve gazeteci katıldı.
Karatepe - 21.08.2019
Avrupa Hareketlilik Haftası Tanıtım Toplantısı
Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkanı Şükrü Karatepe, "Bizim sorumluluğumuz şehirleri insanca yaşanır, hareket edilebilir, yürünebilir hale getirmek.
Karatepe - 21.08.2019
Avrupa Hareketlilik Haftası Tanıtım Toplantısı
Toplantıya, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger, Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkanı Prof. Dr. Şükrü Karatepe, TBB ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile çok sayıda konuk ve gazeteci katıldı.
Karatepe - 18.08.2019
Mağarada sıkışan oğlak kurtarıldı
Gazipaşa'ya yaklaşık 35 kilometre uzaklıktaki Karatepe Yaylası'nda yaşayan Furkan Çağlayan, 3 gün önce kaybolan oğlağını kardeşi Hamza Çağlayan ile ararken dar girişli bir mağarada olduğunu fark etti.
Karatepe - 18.08.2019
Mağarada 3 gün mahsur kalan oğlak kurtarıldı
Gazipaşa'ya yaklaşık 35 kilometre uzaklıktaki Karatepe Yaylası'nda, 3 gün önce Furkan Çağlayan'ın oğlağı kayboldu.
Karatepe - 18.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Gazipaşa'ya yaklaşık 35 kilometre uzaklıktaki Karatepe Yaylası'nda 3 gündür kayıp olan oğlağı bulmaya çalışan hayvanın sahibi Furkan Çağlayan ve hayvana bakan kardeşi Hamza Çağlayan, oğlağın sesini dar bir girişi bulunan mağaradan geldiğini fark etti.
Karatepe - 10.08.2019
Akşehir'de kaçak kazı operasyonu
Akşehir İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, uzun süren teknik ve fiziki takip sonrasında Ulupınar Mahallesi Karatepe Mevkisi'nde kaçak kazı yapıldığını tespit etti.
Karatepe - 31.07.2019
Şanlıurfa'da otomobil şarampole devrildi: 7 yaralı
Kaza, akşam saatlerinde Viranşehir'e bağlı kırsal Karatepe Mahallesi yolunda meydana geldi.
Karatepe - 31.07.2019
Şanlıurfa'da otomobil devrildi: 7 yaralı
Fatih Dal (24) yönetimindeki 63 NR 053 plakalı otomobil, ilçe kırsalındaki Karatepe Mahallesi yolunun 25'inci kilometresinde kontrolden çıkarak şarampole devrildi.
title