Karapınar'da Yılsonu Sergisi Açıldı

Karapınar'da Yılsonu Sergisi Açıldı

Karapınar'da Karamürsel Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğüne bağlı verilen Giyim ürünleri teknolojisi ve Dekoratif ev tekstili kursları yılsonu sergisi açıldı.

Karapınar'da Yılsonu Sergisi Açıldı

Karapınar Halk Eğitim Merkezinde açılan sergi programına Kaymakam Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Mesut Çetinkaya, Karamürsel Ak Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, CHP İlçe Başkanı Ali Kara, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Karapınar Muhtarı Rasim Güvenaltın, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Yazıcı, Daire Amirleri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve ardından istiklal marşının okunmasıyla başlayan Sergi açılış programında, Dekoratif Ev Tekstili ve Giyim Ürünleri Teknolojisi Eğitmenlerince 2016-2017 eğitim yılı hakkında yaptıkları çalışmalar ve eğitimler hakkında bilgi verildi. Ardından İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediyesi Basın Yayın Halk İlişkiler Müdürü Mesut Çetinkaya ve törene katılan protokol üyeleri tarafından kursiyerler tarafından hazırlanan sergi gezildi.

Kaynak: Bültenler