Karamürsel'den Kısa Kısa

Karamürsel'den Kısa Kısa

Karamürsel'de AK Parti İlçe Kadın Kolları tarafından "Anneler Günü" etkinliği düzenlendi.

Karamürsel'den Kısa Kısa

Karamürsel'de AK Parti İlçe Kadın Kolları tarafından "Anneler Günü" etkinliği düzenlendi.

İlçedeki bir restoranda düzenlenen programa, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin ve vatandaşlar katıldı.

Ekin, burada yaptığı konuşmada, bir annenin çocukları için yapamayacağı fedakarlık olmadığını belirterek, annelerin güçlü, fedakar ve cefakar olduklarını söyledi.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, kahvaltıya katılan kadınlara kırmızı karanfil verdi.

KARSAD'ın kuruluşunun 10. yılı

Karamürsel Sualtı Sporları Derneği'nin (KARSAD), 10. kuruluş yıl dönümü, düzenlenen etkinlikle kutlandı.

KARSAD Dernek Başkanı Zeki Şirinoğlu, yaptığı açıklamada, 10. yıl kutlamaları etkinlikleri kapsamında elde ettikleri gelirin Mehmetçik Vakfı'na bağışlandığını söyledi.

Etkinliklere konuk olarak, Karamürsel Gazi Vakfı Gazanfer Bilge Sevgi Evleri Çocuk Yuvası'nda kalan, şehit ile gazi çocuklarını da davet ettiklerini belirten Şirinoğlu, "Şehitlerimizi, gazilerimizi, onların çocuklarını ve kimsesiz çocuklarımızı hiçbir zaman unutmadık. Onların mutlulukları bizlerin mutluluğu. Bu nedenle KARSAD olarak her zaman şehit, gazi ve kimsesiz çocuklarımıza sahip çıkacağız." şeklinde konuştu.

Vatandaşlara pamuk şeker, Osmanlı macunu ikram edilen etkinlikte, çocuklar için palyaço gösterisi yapıldı.

Kaynak: AA