Karaman: Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta Mücadele Eden Karamanspor'da, Batman Belediyespor Karşısında Alınan Mağlubiyetin Üzüntüsü Yaşanıyor.

Karaman: Türkiye 3. Futbol Ligi
04.12.2006 21:04 | Son Güncelleme: 04.12.2006 21:04

Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta mücadele eden Karamanspor'da, Batman Belediyespor karşısında alınan mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor.

Kulüp Başkanı Mehmet Ali Demir, mutlak galibiyet için çıktıkları maçtan bariz hakem hatalarından dolayı yenilgiyle ayrıldıklarını savunarak, "Özellikle maçın yan hakemleri birçok pozisyonda aleyhimize karar verdi. Bu kararlara orta hakem de uyunca maçtan yenilgiyle ayrıldık. Ama bunlara sığınmamamız lazım. Eğer ligde kalmak istiyorsak özellikle kendi sahamızdaki tüm maçlarda iyi mücadele ederek kazanmamız gerekir" dedi.

Kulübün içinde bulunduğu maddi sıkıntının futbolcuları olumsuz yönde etkilediğini kaydeden Başkan Demir, "Şu anda Karamanspor'un, futbolcuların alacakları dahil 150 bin YTL borcu bulunmaktadır. Haliyle transfer taksidini, maaşlarını ve primlerini alamayan oyuncularımız maçlara tam anlamıyla konsantre olamıyor. Bu nedenle de maçlarımızı kazanamıyoruz. Maddi sıkıntının aşılamaması durumunda yönetim kurulu olarak istifa edeceğiz. Şu anda Karamanspor'un antrenmana gelip gitmek için otobüsüne mazot koyacak parası bile yok. Futbolcuların kaldığı tesislerin kalorifer dairesinde yakacak kömür kalmadığı için dün akşam ben evimden 2 çuval kömür götürdüm. Artık yönetim olarak dayanacak gücümüz kalmadı ve devre arasını bekliyoruz" diye konuştu.

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title