Sokakta Karşılaştığı Hamile Karısını Tekme Tokat Dövdü!

Sokakta Karşılaştığı Hamile Karısını Tekme Tokat Dövdü!

Karaman'da 7 aylık hamile kadın, caddede karşılaştığı boşanma davası süren eşinden tekme tokat dayak yedi. Kanlar içinde kalan hamile kadın, hastaneye kaldırıldı.

Karaman'da Mustafa A. (30), boşanma davası süren 7 aylık hamile eşi Rabia A.'yı (27) iddiaya göre, 'Senin dışarda ne işin var' diyerek dövdü. Çevredekilerin müdahalesiyle öfkeli kocanın elinden kurtarılan Rabia A., ambulansla hastaneye kaldırıldı. Mustafa A. da gözaltına alındı.

TEKME TOKAT SALDIRDI

Olay, bugün saat 09.00 sıralarında Ahi Osman Mahallesi Molla Fenari Caddesi'nde meydana geldi. Garson Mustafa A., ayrı yaşadığı ve boşanma davası süren ev kadını hamile eşi Rabia A. ile sokakta karşılaştı. Mustafa A., iddiaya göre eşi Rabi A.'ya 'Senin dışarda ne işin var' deyip, tekme ve tokatla saldırmaya başladı.


ÖFKELİ KOCANIN ELİNDEN GÜÇLÜKLE KURTARILDI

Çevredekilerin müdahalesiyle Rabia A., öfkeli kocanın elinden zor kurtarıldı. Aldığı darbeler sonucu vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan ve gözyaşlarına hakim olamayan Rabia A., ambulansla Karaman Devlet Hastanesi'nde kaldırıldı. Tedavi altına alınan Rabia A. ve karnındaki bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Saldırgan Mustafa A. da polis tarafından gözaltına alındı.