Karakoyunlu Kaymakamı Özen'den İha'ya Ziyaret

Karakoyunlu Kaymakamı Özen'den İha'ya Ziyaret

Iğdır'ın Karakoyunlu İlçesi Kaymakamı Ahmet Ferhat Özen, İhlas Haber Ajansı (İha) Iğdır Muhabiri İsmail Aras'a Nezaket Ziyaretinde Bulundu.

Karakoyunlu Kaymakamı Özen'den İha'ya Ziyaret

Iğdır'ın Karakoyunlu İlçesi Kaymakamı Ahmet Ferhat Özen, İhlas Haber Ajansı (İHA) Iğdır Muhabiri İsmail Aras'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Karakoyunlu'nun sorunlarının konuşulduğu ziyarette Kaymakam Özen, Aras'a Çanakkale Savaşı yıllarında çekilen ve üzerinde "Vatan size minnettardır" yazısı bulunan bir tablo ile Atatürk silueti bulunan bir kristal hediye etti. Karakoyunlu İlçesi'nde huzurlu bir ortam bulunduğunu belirten Kaymakam Özen, "Aslında Karakoyunlu'da iyi bir potansiyel olduğunu düşünüyorum. İşadamları ve basın kuruluşlarının mensuplarının büyük bölümü Karakoyunlu İlçesi'nden. Ayrıca Karakoyunlu, Iğdır'da en huzurlu ilçedir. Geçmişte terör döneminde bile en az zarar gören ilçemiz olmuş, ilçe merkezinde ise hiçbir olay meydana gelmemiştir. Bu ilçeye hizmet etmek, ilçeden yetişen herkesin görevi olmalıdır. Biz Iğdır'daki Karakoyunlulu gazetecilerden de bunu bekliyoruz" dedi.

(İA-İRT-OK-Y)

Kaynak: İHA