Karakedi Hep Arada

Karakedi Hep Arada

Yeşim Salkım ve İlker İnanoğlu, Evliliklerini İnanoğlu'nun Güzide Duran'la Yaşadığı Eski İlişkinin Bitirdiğini Açıkladı.

Karakedi Hep Arada

YEŞİM SALKIM VE İLKER İNANOĞLU, EVLİLİKLERİNİ İNANOĞLU'NUN GÜZİDE DURAN'LA YAŞADIĞI ESKİ İLİŞKİNİN BİTİRDİĞİNİ AÇIKLADI.

İlker İnanoğlu ve Yeşim Salkım; evliliklerinin bitmesine, ünlü manken Güzide Duran ile İnanoğlu'nun yaşadığı eski aşkı neden gösterdi. Kısa süre önce anlaşmalı olarak boşanan ikili, Duran'ın kendilerine hakaret, iftira ve özel hayatın ihlali gerekçeleriyle açtığı 200 bin YTL manevi tazminat davasına cevap dilekçesi gönderdi. Avukat Aydın Kurban'ın mahkemeye verdiği dilekçede şunlar yazıyor:

Rencide edildiler

'İnanoğlu ve Salkım evlendikten sonra Duran ile ilgili haberler çıkmıştır. Müvekkillerim, Duran'ın kendileri ve evlilikleri hakkında yaptığı yorum ve hakaretler nedeniyle zor duruma düşmüşlerdir. Duran ve İnanoğlu'nun eski ilişkileri konuşulunca müvekillerimin aile hayatı mutsuz hale dönüşmüştür.' Müvekillerine eski ilişki hakkında yöneltilen soruların onur kırıcı hale geldiğini belirten Kurban şöyle devam etti: 'Çift evlilik hayatlarını bozmamak için tedbir talebinde bulunmuş ancak başaramamışlardır. Yaşananlar karşısında çift; kamu ve toplumun önünde küçük düşürülerek rencide edilmiştir.' Olaylar yüzünden Salkım'ın bebeğini düşürdüğünü belirten Kurban; dilekçeyi, 'Aile hayatı zehir olan çift, evlilik birlikteliklerini yürütemeyerek boşanmıştır' diyerek sonlandırdı. Avukat, davanın reddini istedi.

Kaynak: Gecce