Karahisar Beldesi Meclisi'nde Kavga: 3 Yaralı

Karahisar Beldesi Meclisi'nde Kavga: 3 Yaralı

Denizli'nin Tavas İlçesi'ne Bağlı Karahisar Beldesi'nde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Doğru Yol Partisi (DYP) Üyesi 2 Meclis Üyesi Arasında Çıkan Tartışma Kavgaya Dönüşünce, 2 Meclis Üyesiyle Kavgayı Ayırmak İsteyen Belediye Başkanı Hafif Yaralandı.

Karahisar Beldesi Meclisi'nde Kavga: 3 Yaralı

Denizli'nin Tavas İlçesi'ne bağlı Karahisar Beldesi'nde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Doğru Yol Partisi (DYP) üyesi 2 meclis üyesi arasında çıkan tartışma kavgaya dönüşünce, 2 meclis üyesiyle kavgayı ayırmak isteyen Belediye Başkanı hafif yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Karahisar Beldesi meclis toplantısı esnasında AK Partili meclis üyesi İsmail Yaraşır ve DYP meclis üyesi Hakan Saltan arasında tartışma çıktı. Aralarında daha öncede husumet olduğu ileri sürülen 2 meclis üyesi birbirini darp etti. Kavgada AK Parti Meclis Üyesi İsmail Yaraşır'ın kaşında açılma meydana gelirken, DYP'li meclis üyesi Hakan Saltan'ın ise bir parmağı kırıldı. Kavgayı ayırmaya çalışan Karahisar Belediye Başkanı Burhan Öyen'in yüzünden hafif yaralandığı öğrenilirken, 3 kişi Tavas Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi edildi.

(TB-AV-RO-RO-Y)

Kaynak: İHA