Karahıdır Haberleri

Karahıdır haber, Karahıdır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karahıdır - 17.01.2015
Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu'ndan, Büyükerşen'e Ziyaret
Kesimoğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin projelerini beğendiklerini belirterek, "Teknik gezimiz süresince ufkumuz açıldı. Büyükerşen örnek alınması gereken bir belediye başkanı ve bizler de Kırklareli'nde belediyemize aktarılan Karahıdır Korusu'nda yapacağımız çalışmalar için Eskişehir'den örnek almaya geldik" ifadelerini kullandı.
Karahıdır - 17.12.2014
Yol Yapım Çalışmaları
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, Karahıdır Mahallesi'nde yol yapım çalışmalarının tüm hızıyla sürdürüldüğünü belirtti.
Karahıdır - 16.12.2014
Karahıdır'a 10 Bin Metre Sıcak Asfalt
Kırklareli Belediyesi'nin Karahıdır Mahallesi'nde başladığı yol düzenleme çalışmalarının sonuna gelindi.
Karahıdır - 29.11.2014
Kırklareli'nden Kısa Kısa
  Karahıdır Korusu, 29 yıllığına kiralandı   Kırklareli Belediyesi Karahıdır Korusu'nu 29 yıllığına kiraladı.
Karahıdır - 25.11.2014
Kırşehir'de Elektrik Kesintisi
Ayrıca, 27 Kasım Perşembe günü 10.00-15.00 saatlerinde merkeze bağlı Karahıdır köyünde enerji kesintisi yapılacağı kaydedildi.
Karahıdır - 22.11.2014
Kırşehir'den Kısa Kısa
Yarın 09.00-13.00 saatlerinde Karahıdır beldesi ve civarındaki tesislere, 24 Kasım Pazartesi günü, 09.
Karahıdır - 20.11.2014
Kırklareli'nde Kuvvetli Yağış
Kentte dün gece yaklaşık 2 saat süren sağanak nedeniyle Karahıdır ve Pınar mahallelerinde dereler taştı.
Karahıdır - 06.11.2014
Kırklareli'nden Kısa Kısa
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Karahıdır Mahallesi Okul Yolu Sokak ve Waldorf ile Eriklice caddelerinde  başlatılan çalışmaların devam ettiği belirtildi.
Karahıdır - 04.11.2014
Karahıdır Mahallesi'nde Yoğun Çalışma
Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri ve Su Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Karahıdır Mahallesi'nde yoğun bir çalışma sürdürülüyor.
Karahıdır - 21.10.2014
Kavşak Çalışmaları Başladı
Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Karahıdır Mahallesi Okul Yolu Sokak üzerinde yeni düzenleme çalışmaları başladı.
Karahıdır - 20.08.2014
Kırklareli Örnek Bir Kent Olacak
Kırklareli için hizmet etmekten gurur duyduğunu söyleyen Başkan Kesimoğlu: "Kırklareli'de temizlik hizmetlerine büyük bir önem ve ağırlık veriyoruz. Bu nedenle sorumluluk alanımızın temiz ve hijyenik olması için ekiplerimiz gece-gündüz çalışıyor. Çalışmalar doğrultusunda eskiyen çöp konteynırları yenileri ile değiştirilirken, eski konteynırların onarım çalışmaları yapılıyor. Karakaş, İstasyon ve Karahıdır Mahallelerimizde yeni başlattığımız uygulama ile çöpler artık gece saat 22.
Karahıdır - 17.08.2014
Klü'de Akademik Yılı Birim Planlaması Yapıldı
Fen Edebiyat, Turizm, Teknoloji, İktisadi ve İdari Bilimler ve  Mühendislik Fakültesi ile Sağlık Yüksek Okulu'nun Kayalı Kampüsü'ne, Mimarlık, İlahiyat Fakültesi ile Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulunun Kavaklı Kampüsü'ne, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulunun ise Karahıdır Kampüsü'ne taşındığı kaydedildi.
Karahıdır - 11.08.2014
Yeni Kırklareli İnşa Ediliyor
Ekiplerimiz sırası ile Bademlik Mahallesi Kasapoğlu Caddesi, Sungurbey Caddesi Mezarlık yolu, Yayla Mahallesi Toki Yolu, Karahıdır Mahallesi Yurt Yolu ve Karacaibrahim Mahallesi'nde 58 bin metre kare sıcak asfalt çalışması yapacak.
Karahıdır - 06.08.2014
Çöp Toplamada Gece Uygulaması
Evsel atıkların daha düzenli toplanmasını öngören yeni uygulamaya göre, pilot bölge seçilen Karahıdır Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Karakaş Mahallesi Sırtbağlar Mevkii'nde belirlenen cadde ve sokaklarda çöpler bundan sonra gece toplanacaktır.
Karahıdır - 22.05.2014
Kırklareli'den Kısa Kısa
Akalar, Bademlik, Karakaş ve İstasyon Mahallesi'nin kanalizasyon atıkları, kolektör hattı ile atık su arıtma tesisine bağlandığını ifade eden Kesimoğlu, Yayla, Cumhuriyet, Karacaibrahim, Kocahıdır, Demirtaş, Doğu, Karahıdır, Kocahıdır ve Pınar mahallelerinin de kısa sürede arıtma tesisine bağlanacağını belirtti.
Karahıdır - 22.05.2014
Hayata, Darbuka ve Müzikle Bağlandı
Annesini, beş yaşındayken trafik kazasında kaybeden Kahya, Karahıdır Mahallesi'nde babası Hüseyin Kahya ile yaşıyor.
Karahıdır - 06.05.2014
Kırklareli'den Kısa Kısa
Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'nu, Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fuat Şeker, 60 Nolu Kooperatif Başkanı Engin Aslan, 22 Nolu Çağdaş Kooperatif Başkanı Casim Karabaş, Boduray Turizm sahibi Erdem Bodur, 23 Nolu Karahıdır Birlik Kooperatif Başkanı Cengiz Akcan, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Burhan Üstünkol, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci, Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can, Fen Bilimleri Koleji kurucuları Derya Bulut, Cüneyt Sıvacılar, Arda Kolcular ve Zafer Tabak makamında ziyaret etti.
Karahıdır - 28.04.2014
Japon Prenses Akıko Kalehöyük Arkeoloji Müzesi'ni Gezdi (2)
Japon PRENSES YAĞMURA YAKALANDI Prenses Akiko Mikasa ve beraberindekiler, Kaman Kalehöyük'ün 30 metre doğusunda, Kırşehir'in 25 kilometre kuzeyinde Karahıdır köyünün güneyinde yer alan Yassıhöyük'e geldi.
Karahıdır - 23.03.2014
Sağlık Çalışanları ile Yürüyoruz" Etkinliği
Ahmet Cevdet Paşa Parkı önünde başlayan sağlık çalışanları ve vatandaşların katıldığı yürüyüş, Karahıdır Korusu'nda sona erdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Karahıdır Haberleri | Karahıdır Haber - Haberler - Sayfa 5 - Karahıdır haberleri, son dakika karahıdır haber ve gelişmeleri burada. Kent Park Çalışmalarına Hız Verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.6.2021 04:33:56. #1.15#

title