Karadolap Pazarı'nda Hem Alışveriş Hem Sohbet

Karadolap Pazarı'nda Hem Alışveriş Hem Sohbet

Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, ilçedeki Pazar yerlerini ziyaret ederek esnafların, vatandaşların sıkıntılarını dinleyip sohbet etmeye ve alışveriş yapmaya devam ediyor.

Karadolap Pazarı'nda Hem Alışveriş Hem Sohbet

Başkanın dünkü alışveriş durağı Karadolap Pazarıydı… Pazardaki esnaflarla ve alışveriş yapan hanımlarla sohbet eden, onların sorunlarını dinleyen Başkan Kavuncu, kendi evinin alışverişini de kendi yaptı.

Ticaret Bakanlığı'nın Pazar yerleriyle ilgili yeni kararıyla ilgili sorulara Başkan İsmail Kavuncu şu cevabı verdi: "Gerekli çalışmalar yapılıyor. Eyüp'teki mevcut Pazar yerlerini de modern bir şekilde dizayn ediyor, sağlıklı koşullarda satış yapılabilen, iklim şartlarından etkilenmeyen çağdaş pazar yerleri oluşturuyoruz.

Birçok mahallemizde bu çalışmalarımız devam ediyor. Yeni çıkacak kararla ilgili de cadde ve sokaklarda kurulan pazar yerlerinin geniş ve özel alanlara taşınması konusu var ki biz de diğer belediyelerde olduğu gibi bu konuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hiçbir şekilde esnafımızın ve vatandaşlarımızın mağdur olmayacağı bir çözüm bulacağız."

Kaynak: Bültenler