Karadere Haberleri

Karadere haber, Karadere son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karadere - 9.1.2020
En fazla fındık ihraç eden KFMİB üyesi 20 firma belirlendi
Geçen yıl en fazla fındık ihraç eden firma Ferrero Fındık İthalat İhracat ve Ticaret AŞ olurken adı açıklanan diğer 18 firma ise şöyle sıralandı: "Durak Fındık, Özgün Gıda, Yavuz Fındık, Poyraz Fındık, Özgün Gıda, Arslantürk Tarım Ürünleri, Yavuzkan Hazel Gıda, Sabırlar Fındık, Gürsoy Tarımsal Ürünler, Noor Fındık, Şenocak Gıda, Özyılmaz Fındık, Karımex Gıda, Dost Fındık, Nimeks Organik, Karadere Tarım Ürünleri, Ahmet Ak Gıda, Mehmet ve Şahap Bozbağ Fındık ve Kümbetli Tarım Ürünleri.
Karadere - 3.1.2020
Araklı ilçesinde yaya köprüsü yapımına başlandı
Köprünün kısa süre sonra vatandaşların kullanımına açılacağı vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: "DSİ 22. Bölge Müdürlüğü, Trabzon, Rize, Gümüşhane, Bayburt ve Giresun'un kalkınmasına yönelik yatırımlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Barajlar, taşkın kontrol tesisleri, içme suyu ve rekreasyon-rehabilitasyon projelerinin yanı sıra estetik dere ıslahları ile de bölge illerimiz önemli yatırımlarla buluşuyor. Bu kapsamda Araklı ilçesinde vatandaşlarımızın özlemle beklediği köprünün montajı dün başladı." Trabzon-Araklı Karadere Vadisi Islahı 2.
Karadere - 3.1.2020
Kara yollarında durum
Bursa-Karacabey yolunun 35-36. kilometrelerinde Karadere Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.
Karadere - 23.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Sabah saatlerinden itibaren etkisini arttıran şiddetli rüzgar, Karadere Mahallesi'nde seraların naylon örtülerini uçurdu.
Karadere - 23.12.2019
Muğla'da sağanak ve fırtına etkili oluyor
Fırtına seralara zarar verdi Seydikemer ilçesi Karadere Mahallesi'nde etkili olan şiddetli fırtına, bazı seralara zarar verdi.
Karadere - 22.12.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
TREDAŞ'tan yapılan açıklamada, enerji nakil hattı fiziki irtibat çalışması nedeniyle kent merkezine bağlı Çağlayık, Karadere, Şükrüpaşa, Dereköy, Geçitağzı, Kapaklı, Kofçaz ilçesine bağlı Kula köyü ile Babaeski ilçesinin Gazi Osman Paşa Mahallesi'ne yarın (23 Aralık) bir süre elektrik enerjisi verilmeyecek.
Karadere - 10.12.2019
Kara yollarında durum
Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 62-64. kilometrelerinde kavşak düzenleme, Bursa-Karacabey yolunun 35-36. kilometrelerinde Karadere Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü izin veriliyor.
Karadere - 4.12.2019
Uludağ'da kaybolan 2 dağcıdan 3'üncü günde de iz yok (4)
KAYIP AKUT EKİBİNE ULAŞILDI Uludağ'da, zirve tırmanışı yaparken, kaybolan 2 amatör dağcıyı arama çalışmalarına dün akşam katılmak üzere yola çıkan ve bu sabah telsiz irtibatları kesilen 4 kişilik AKUT ekibine, jandarma ve AFAD ekiplerince ulaşıldı. AKUT görevlileri, bulundukları vadiden, halatlarla yukarı çekildi.Öte yandan Karadere bölgesinde, yoğun sis ve kar fırtınası nedeniyle kayboldukları sırada su birikintisine düşüp, 3 arkadaşı tarafından kurtarılan AKUT görevlisi, kontrol amacıyla hastaneye kaldırıldı.
Karadere - 4.12.2019
ZİRVE YOLUNDA ARAMA YAPAN AKUT EKİBİ, KAYBOLDU
Uludağ'da kaybolan 2 dağcıdan 3'üncü günde de bir iz yok (3)   ZİRVE YOLUNDA ARAMA YAPAN AKUT EKİBİ, KAYBOLDU Uludağ'da, pazar akşamı zirve tırmanışı yaparken kaybolan amatör dağcılar Mert Alpaslan ve Efe Sarp'ı arama çalışmaları, aralıksız sürüyor. Dün akşam saatlerinde arama çalışmalarına katılmak üzere yola çıkan 4 kişilik AKUT ekibiyle, sabah saatlerinde telsiz irtibatı kesildi. Bir süre sonra telsizle iletişim kurulan AKUT ekibinin, Karadere bölgesinde yoğun sis ve kar fırtınası nedeniyle kayboldukları, kurtarma ekibinden 1 kişinin ise su birikintisine düştüğü ve diğer 3 kişi tarafından kurtarıldığı belirtildi.
Karadere - 4.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
ZİRVE YOLUNDA ARAMA YAPAN AKUT EKİBİ, KAYBOLDU Uludağ'da kaybolan 2 dağcıdan 3'üncü günde de bir iz yok (3) Uludağ'da, pazar akşamı zirve tırmanışı yaparken kaybolan amatör dağcılar Mert Alpaslan ve Efe Sarp'ı arama çalışmaları, aralıksız sürüyor. Dün akşam saatlerinde arama çalışmalarına katılmak üzere yola çıkan 4 kişilik AKUT ekibiyle, sabah saatlerinde telsiz irtibatı kesildi. Bir süre sonra telsizle iletişim kurulan AKUT ekibibin, Karadere Bölgesi'nde yoğun sis ve kar fırtınası sebebiyle kayboldukları, kurtarma ekibinden 1 kişinin ise su birikintisine düştüğü ve diğer 3 kişi tarafından kutarıldığı belirtildi.
Karadere - 4.12.2019
ZİRVE YOLUNDA ARAMA YAPAN AKUT EKİBİ, KAYBOLDU
Uludağ'da kaybolan 2 dağcıdan 3'üncü günde de bir iz yok (3) ZİRVE YOLUNDA ARAMA YAPAN AKUT EKİBİ, KAYBOLDU Uludağ'da, pazar akşamı zirve tırmanışı yaparken kaybolan amatör dağcılar Mert Alpaslan ve Efe Sarp'ı arama çalışmaları, aralıksız sürüyor. Dün akşam saatlerinde arama çalışmalarına katılmak üzere yola çıkan 4 kişilik AKUT ekibiyle, sabah saatlerinde telsiz irtibatı kesildi. Bir süre sonra telsizle iletişim kurulan AKUT ekibinin, Karadere bölgesinde yoğun sis ve kar fırtınası nedeniyle kayboldukları, kurtarma ekibinden 1 kişinin ise su birikintisine düştüğü ve diğer 3 kişi tarafından kurtarıldığı belirtildi.
Karadere - 3.12.2019
Yalova çilekte topraksız üretimle yıllık 200 ton çilek hasadını hedefliyor
Çilekte topraksız üretimle yıllık 200 ton çilek hasadını hedefliyorYALOVA'nın Altınova ilçesine bağlı kırsal Karadere Mahallesi'ndeki serada yapılan topraksız çilek üretimi, 4'lü asma sistemle gerçekleşiyor.
Karadere - 3.12.2019
Çilekte topraksız üretimle yıllık 200 ton çilek hasadını hedefliyor
İlçeye bağlı kırsal Karadere Mahallesi'nde çilek yetiştiricisi Levent Sarılgan, 4'lü asma sistemle yıllık en az 200 ton çilek hasadı hedefliyor.
Karadere - 3.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-6
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Rize drone detayları Belediye blokaları drone detayları Duvarlardaki dökülmeler Bodrum katı su alan binalar  Korozyona uğrayan bina demirleri Doç. Dr. Veli Süme ile röportaj Muhabir anonsu (Arzu ERBAŞ) Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin açıklaması Esnaf röportajları Detaylar Haber-Kamera: Aytekin KALENDER-Arzu ERBAŞ-Mehmet Can PEÇE RİZE-DHA ======================== Çilekte topraksız üretimle yıllık 200 ton çilek hasadını hedefliyor YALOVA'nın Altınova ilçesine bağlı kırsal Karadere Mahallesi'ndeki serada yapılan topraksız çilek üretimi, 4'lü asma sistemle gerçekleşiyor.
Karadere - 2.12.2019
Develer eşliğinde 3 gün süren Yörük göçü
Türkiye'nin son konar- göçer Yörüklerinden Demirci ailesi, geçen ilkbaharda yürüyerek Seydikemer'in Seki Mahallesi'ne bağlı, Akdağ eteklerindeki 2 bin 500 rakımlı Tezli Yaylası'na çıktı. Yaz aylarını yayladaki kıl çadırda geçiren aile, havaların soğumasıyla birlikte sahile göç etme kararı aldı. Eşyalarını eşek ve develere yükleyen aile, 200 küçükbaş hayvanla birlikte Seydikemer'in Karadere Mahallesi'ndeki evlerine ulaşmak için geçen cuma günü yola çıktı.
Karadere - 2.12.2019
Muğla'da develi, eşekli Yörük göçü
Fethiye-Kaş kara yolunun kıyısından 200 küçükbaş hayvan, deve ve eşekleriyle yürüyen Demirci ailesinin göçü, ilgi çekti. Yolda araçlarını durduran bazı vatandaşlar Demirci ailesinin göçünü, cep telefonlarıyla görüntüledi. Demirci ailesi, yolculuğun ardından kışı geçirecekleri Seydikemer ilçesinin Karadere Mahallesi'ne ulaştı.
Karadere - 2.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-13
Türkiye'nin son konar-göçer Yörüklerinden Demirci ailesi, geçen ilkbaharda yürüyerek Seydikemer'in Seki Mahallesi'ne bağlı, Akdağ eteklerindeki 2 bin 500 rakımlı Tezli Yaylası'na çıktı. Yaz aylarını yayladaki kıl çadırda geçiren aile, havaların soğumasıyla birlikte sahile göç etme kararı aldı. Eşyalarını eşek ve develere yükleyen aile, 200 küçükbaş hayvanla birlikte Seydikemer'in Karadere Mahallesi'ndeki evlerine ulaşmak için geçen cuma günü yola çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Karadere Haberleri | Karadere Haber - Haberler - Sayfa 4 - Karadere haberleri, son dakika karadere haber ve gelişmeleri burada. Kara yollarında durum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 20:13:43. #1.14#
title