Karadeniz Bölgesi Haberleri

Karadeniz Bölgesi haber, Karadeniz Bölgesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karadeniz Bölgesi - 10.08.2021
Son dakika haberleri | Türkiye'de sıcaklıklar küresel ısınmayla 80 yıl içinde yaklaşık 6,5 derece artabilir
En yeni iklim simülasyonlarına göre, Türkiye'nin yaz kuraklığının yüzde 30'a varan büyüklükte bir yayılımla sonbahara doğru genişlediğine işaret eden Yücel, şöyle devam etti: "Karadeniz Bölgesi'nin tüm yıl ıslak olarak bilinen yağış rejimi, yaz ve sonbahardaki yağış azalması ile beraber güçlü mevsimsellik gösterecek.
Karadeniz Bölgesi - 09.08.2021
CHP'li Torun: "Bu yılın fındık fiyatı en az 35 lira olarak açıklanmalıdır"
Ordu başta olmak üzere Karadeniz Bölgesi'nin en önemli geçim kaynaklarından fındıktaki sorunların bir türlü bitmediğini aktaran Torun, şunları kaydetti: "19 yıl boyunca fındık üretimine yeterli desteği vermeyen, üreticimizi sorunlarıyla baş başa bırakan, bir fındık politikası belirlemekten dahi aciz olan siyasi iktidar, maalesef üreticimizi kaderine terk etmiştir.
Karadeniz Bölgesi - 08.08.2021
Yangında selde, Büyükşehir her yerde
Bursa hayırsever bir şehir Başkan Aktaş, BUSKİ Genel Müdürü Güngör Gülenç'in de katıldığı ziyarette, Arhavi'de görev alan personeli kutladı ve teşekkür plaketi verdi. Halen ülkenin güney hattında yangınların devam ettiğini hatırlatan Başkan Aktaş, "Bölgede 20'den fazla aracımız ve 50'den fazla personelimiz yangınlara müdahale ediyor. Bursa hayırsever ve bereketli bir şehir. Bursa, Elazığ'a da, Malatya'ya da, İzmir'e de sessiz kalmadı. Karadeniz Bölgesi'nde Arhavi'de, Artvin'de ve Rize'de oluşan sel felaketine de sessiz kalmadı.
Karadeniz Bölgesi - 08.08.2021
Karadeniz Bölgesi'nin bazı kesimlerinde yarın "şiddetli yağış" bekleniyor
Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Tokat çevrelerinde yarın kuvvetli, Samsun'un doğusu, Ordu ve Giresun çevrelerinde yer yer şiddetli yağış bekleniyor.
Karadeniz Bölgesi - 08.08.2021
Karadeniz'de düdük fındık için çaldı
Karadeniz Bölgesi'nin geçim kaynağı olan fındık, dayı başlarının ilk düdüğüyle toplanmaya başladı.
Karadeniz Bölgesi - 06.08.2021
Son dakika haber! Erzurum'da yakalanan teröristin ifadesi doğrultusunda Ardahan'da 3 örgüt üyesi gözaltına alındı
Aynı yıl 12 Temmuz'da da güvenlik güçlerinin ormanlık arazide yaptığı aramada sözde Karadeniz Grubu üyesi olduğu ve Karadeniz Bölgesi'ne sızma girişiminde bulunmak isteyen "Deniz" kod adlı Ender Yalçın ve gri kategoride aranan "Sipan" kod adlı Adem Çallar, saklandıkları sığınakta yakalanmış, iki terörist de tutuklanmıştı.
Karadeniz Bölgesi - 02.08.2021
Amasya'da domates, üreticisini sevindirdi
Yazıbağları Mahallesi'nden Hilmi Acar, "Domates çeşidine göre2,5 ile 4 lira arasında olan fiyatı ve verimiyle yüzümüzü güldürdü. Bu sene Amasya topraklarında domates üreticisi hakkını aldı" dedi. Karadeniz Bölgesi'nin sebze üssü kentte yetiştirilen domatesleri Türkiye'nin dört bir yanına gönderdiklerini anlatan Acar, kalitesi ve lezzetine güvendikleri ürünlerinin kokusunun kısa sürede evin her yanını sardığına işaret etti.
Karadeniz Bölgesi - 02.08.2021
Karadeniz'de fındık hasadı başladı
Ordu'nun sahil kesimlerinde 7 Ağustos olarak belirlenen fındık toplama tarihi öncesi bazı üreticiler bahçelere girmeye başladı. Karadeniz Bölgesi'nin en önemli geçim kaynağı olan fındık bazı kesimlerde olgunlaştı.
Karadeniz Bölgesi - 31.07.2021
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bilecik'te
İlgili bakanların sel ve yangınların yaşandığı yerlerde bulunduğunu dile getiren Bakan Varank, neler yapılacağıyla ilgili bölgedeki çalışmaların yerinde sürdürüldüğünü belirtti. Hükümetin her konuda olduğu gibi bu konularda da vatandaşlarını asla yalnız bırakmadığının altını çizen Bakan Varank, şunları kaydetti: "Meydana gelen bu felaketlerin yaralarının sarılması ve sonrasında da olumsuz etkilerinin giderilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Salgın döneminde vatandaşlarımıza ve işletmelerimize sağladığımız destekler hepinizin malumu. Türkiye bu dönemde hem kendi insanına sağladığı desteklerle hem de dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlarla tüm dünyaya örnek oldu. Malumunuz geçen hafta Karadeniz Bölgesi'nde bir sel felaketi yaşadık.
Karadeniz Bölgesi - 30.07.2021
Çorum Kırkdilim'de T2 ve T3 tünellerinde kazı çalışmaları tamamlandı
Karadeniz Bölgesi'ni İç Anadolu'ya bağlayan en önemli güzergahlar arasındaki Çorum'da, yaklaşık 675 milyon liralık yatırımla inşa edilen Kırkdilim Tünelleri'nde T2 ve T3 tünellerinde kazı çalışmalarının yüzde 100, T1 tünelinde ise yüzde 80 tamamlandığı bildirildi.
Karadeniz Bölgesi - 30.07.2021
Son dakika haber! Bakan Varank: Artvin, Rize ve Düzce'de selden etkilenen esnafa 'acil destek kredisi' vereceğiz
SELDEN ETKİLENEN ESNAFA ACİL DESTEK KREDİSİ Bakan Varank, Artvin, Rize ve Düzce'de selden etkilenen esnafa da 'acil destek kredisi' vereceklerini söyledi. Devletin tüm imkanlarıyla felaketlerinden etkilenenlerin yanında olacağını anlatan Bakan Varank, şöyle konuştu: "Salgın döneminde vatandaşlarımıza ve işletmelerimize sağladığımız destekler hepinizin malumu. Türkiye bu dönemde hem kendi insanına sağladığı desteklerle hem de dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlarla tüm dünyaya örnek oldu. Malumunuz geçen hafta Karadeniz Bölgesi'nde bir sel felaketi yaşadık.
Karadeniz Bölgesi - 30.07.2021
Doğu Karadeniz'in ihracat lideri Trabzon
Trabzon, yılın 6 aylık döneminde 585 milyon 131 bin 755 dolarlık ihracatla Karadeniz Bölgesi'nin toplam ihracatının yaklaşık yarısını üstlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Karadeniz Bölgesi Haberleri | Karadeniz Bölgesi Haber - Haberler - Sayfa 8 - Karadeniz Bölgesi haberleri, son dakika karadeniz bölgesi haber ve gelişmeleri burada. Karadeniz sel felaketiyle boğuşurken, Meteoroloji'den Trakya'ya kritik uyarı: Şiddetli yağış geliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 12:51:30. #1.14#

title