Karadeniz Bölgesi Haberleri

Karadeniz Bölgesi haber, Karadeniz Bölgesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karadeniz Bölgesi - 19.08.2021
Başkan Çağırıcı, "Gençlik Fısıltıları"nda gençlere seslendi
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından Erasmus+ Programı Gençlik Diyaloğu kapsamında desteklenen, Ensar Vakfı yürütücülüğünde gerçekleşen "Gençlik Fısıltıları" projesinin kapanış programı, Retaj Royal Otel'de düzenlendi. İlk etabı İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi için düzenlenen projenin bugünkü etabı ise Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgesi'ne yönelik gerçekleştirildi.
Karadeniz Bölgesi - 18.08.2021
Malatya Büyükşehir Belediyesi, afetzedelere destek vermeye devam ediyor
Geçtiğimiz günlerde Batı Karadeniz Bölgesi'nde meydana gelen sel afeti nedeniyle bölgede yürütülen çalışmalara destek veren Malatya Büyükşehir Belediyesi Kastamonu ve Sinop'ta yaşanan felaketler sonrasında bu bölgelere de ekipler göndererek yapılan çalışmalara destek veriyor.
Karadeniz Bölgesi - 18.08.2021
İzmir Valisi Köşger, afetzedelere yardım konusunda birlik çağrısında bulundu
İzmir'de şiddetli ve yıkıcı bir deprem yaşadıklarını, devletin kısa sürede elini kente uzattığını, yurdun dört bir yanından uzanan yardım ellerini de unutmadıklarını aktaran Köşger, Akdeniz Bölgesi başta olmak üzere farklı bölgelerde eş zamanlı çıkan orman yangınları ile Karadeniz Bölgesi'nde yaşanan sel felaketlerinin de herkesi derinden etkilediğini ifade etti.
Karadeniz Bölgesi - 17.08.2021
Kadın Erkek Eşitliğine Duyarlı Planlama ve Bütçelemenin Uygulanması Projesi Açılış Toplantısı yapıldı
Etkinlikte konuşan Varbanova, Karadeniz Bölgesi'nde meydana gelen afetler ve orman yangınlarında hayatını kaybedenler için üzüntülerini dile getirdi, Türkiye ile dayanışma içinde olduklarını vurguladı.
Karadeniz Bölgesi - 17.08.2021
CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI KIRŞEHİR'DE BULUŞUYOR!
CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI TOPLANTISI KIRŞEHİR'DE YAPILIYOR! CHP'li İl Belediye Başkanları 18-22 Ağustos 2021 tarihlerinde Kırşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde Kırşehir'de bir araya geliyor. Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırşehir Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu; Yalova'dan Vefa Salman ve Cuma günü Kırşehir'e gelecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katılımıyla Kırşehir'de Belediye Başkanları Toplantısı gerçekleştirilecek. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kırşehir Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, şunları ifade etti: "Cumhuriyet Halk Partili İl Belediye Başkanlarımızla tarih ve kültür şehri Kırşehir'imizde 18-22 Ağustos 2021 tarihlerinde bir araya gelerek yapacağımız toplantılarda ülke gündemi, turizm, ekonomi, yeni normalleşme ve benzeri konuları ele alarak bundan sonraki çalışmalarla ilgili olarak da yol haritamızı belirleyeceğiz. Bilindiği üzere ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Ağustos ayı içerisinde Akdeniz ve Ege Bölgelerinde çıkan orman yangınları ve geçtiğimiz hafta Karadeniz Bölgesi'nde yaşanan sel felaketi; şehirlerimizin kültürel, tarihsel, ekonomik ve sosyal yapıları; İl Belediyeleri olarak aramızda oluşturacağımız istişare ve dayanışma ağları; Cumhurbaşkanlığı tarafından yayınlanan Tasarruf Genelgesi, 1 Temmuz itibarı ile açıklanan yeni normalleşme sürecinin getirdikleri ve benzeri konular toplantımızda değerlendireceğimiz konulardan bazıları olacak.
Karadeniz Bölgesi - 17.08.2021
Selzede küçük çocuğun "Anne Trabzonspor" ifadesi, sosyal medyada ilgi çekti
Karadeniz Bölgesi'nde yaşanan sel felaketinden etkilenen küçük bir çocuğun, kendilerine yapılan yardım sırasında, annesinin yardımı kimin yaptığına yönelik sorusu üzerine kullandığı "Anne Trabzonspor" ifadesi, sosyal medyada gündem oldu.
Karadeniz Bölgesi - 16.08.2021
Afet bölgelerinde elektrik faturaları 3 ay ertelenecek
Afet bölgelerinde elektrik faturaları 3 ay ertelenecekENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Karadeniz Bölgesi'ndeki seller nedeniyle elektrik verilemeyen abone sayısının çalışmalar sonucu 38 bin 326'dan 2 bin 454'e düşürüldüğü belirtilerek, afetten etkilenen bölgelerin elektrik faturalarının 3...
Karadeniz Bölgesi - 15.08.2021
Son dakika: Malatya Büyükşehir Belediyesinden selden etkilenen Kastamonu'ya yardım
Son dakika haberler... Malatya Büyükşehir Belediyesi, Batı Karadeniz Bölgesi'nde meydana gelen sel afetinin ardından temizleme çalışmalarına destek vermek amacıyla personel gönderdi.
Karadeniz Bölgesi - 15.08.2021
"Derelere yakın evlerin zemin ve birinci katları boş bırakılmalı" uyarısı
ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zuhal Akyürek, Karadeniz Bölgesi'ndeki derelerin etrafında olası taşkın ihtimaline karşı derelere yakın olan ve sel sularından etkilenebilecek evlerin zemin ve birinci katlarının boş bırakılmasının olası sel olaylarında can...
Karadeniz Bölgesi - 14.08.2021
Kuveyt Dışişleri Bakanı'ndan Karadeniz'deki sel felaketinde hayatını kaybedenler için taziye
Kuveyt Dışişleri Bakanı Ahmed Nasır es-Sabah, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na Karadeniz Bölgesi'nde sel ve su baskınları nedeniyle hayatını kaybedenler için başsağlığı dileklerini iletti.
Karadeniz Bölgesi - 14.08.2021
AB ve bazı ülkeler Batı Karadeniz'deki sel nedeniyle taziye ve dayanışma mesajları gönderdi
Avrupa Birliği (AB), İran, Belçika, İrlanda ve Pakistan, Batı Karadeniz bölgesinde etkili olan aşırı yağışlar sonucu oluşan sel ve su baskınları nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için taziye ve Türkiye ile dayanışma mesajı gönderdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Karadeniz Bölgesi Haberleri | Karadeniz Bölgesi Haber - Haberler - Sayfa 6 - Karadeniz Bölgesi haberleri, son dakika karadeniz bölgesi haber ve gelişmeleri burada. Son Dakika: Batı Karadeniz'deki sel felaketinde hayatını kaybedenlerin sayısı 82'ye yükseldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.11.2021 17:50:46. #1.15#

title