Karaçoban Haberleri

Karaçoban haber, Karaçoban son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karaçoban - 3.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
ARŞİV GÖRÜNTÜLERLE HABER: Hasan DEMİRBAŞ/ANTALYA, =================================== Doğu'nun en soğuk yerleşimi birimi Karaçoban oldu -25 DOĞU Anadolu'da en soğuk yerleşim birimi sıfırın altında 25 dereceile Erzurum'un Karaçoban ilçesi oldu.
Karaçoban - 2.2.2020
Doğu'da dondurucu soğuk, kar yağışı ve tipi yaşamı olumsuz etkiliyor
Açıklamada, şunlar kaydedildi: "Erzurum-Çat Yaylasu mevkisi, Çat- Bingöl Karlıova arası, Çat-Çatak ve Parmaksız mevkisi, Kılınçdere Mardo Dağı, Kop Dağı, Hınıs/Yeniköy-Gülçayır, Akören Mahalleleri, Pazaryolu-Gülçimen Mahallesi, İspir Madenköprübaşı, Yaylacık, Ortaoğlan mahalleleri, Pazaryolu-İspir arası, Erzurum-Narman yolu, Karayazı-Kırgındere, Geyikli, Çatalören, Salyamaç mahalleleri, Karayazı Hınıs yol ayrımı, Erzurum Tortum arası, Köprüköy-Yağan arası, Karaçoban-Karagöz mevkilerinde mahsur kalan 98 araçtaki 293 vatandaş 112 Acil Çağrı Merkezi koordinesinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Karayolları 12.
Karaçoban - 23.1.2020
Erzurum Valisi Memiş'ten terörle mücadelede kararlılık vurgusu Açıklaması
Vali Memiş, ardından Karaçoban ilçesindeki Yatılı Bölge İlkokulunun konferans salonunda muhtarlarla yaptığı toplantıda, devleti temsil eden kişiler olarak tüm vatandaşlara eşit mesafede bulundukları söyledi.
Karaçoban - 22.1.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ CEP TELEFON KAMERASI ------------------------------- -Askeri üs bölgesinin çöplüğünde yiyecek arayan anne ayı ve 2 yavrusu -Köqek sesleri -Köpek sesleri ile birlitet çöplükte ayrılan ayılar -detaylar Serdar KARA/ÇUKURCA,(Hakkari)- ================================ Dağları var, kayakları var ama tesis yok SARIKAMIŞ Kayak Merkezi'ne yaklaşık 70 kilometre uzaklıktaki Kars'ın Karaçoban Köyü gençleri kendilerine tesisi olmayan kayak merkezini kurdu.
Karaçoban - 22.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ----------------- -Kamyonet kasasındaki kaçak göçmenlerden görüntü Haber-Kamera: İpek YAVAŞ/AYVACIK (Çanakkale), =============================== Dağları var, kayakları var ama tesis yok SARIKAMIŞ Kayak Merkezi'ne yaklaşık 70 kilometre uzaklıktaki Kars'ın Karaçoban Köyü gençleri kendilerine tesisi olmayan kayak merkezini kurdu.
Karaçoban - 22.1.2020
Dağları var, kayakları var ama tesis yok
SARIKAMIŞ Kayak Merkezi'ne yaklaşık 70 kilometre uzaklıktaki Kars'ın Karaçoban Köyü gençleri kendilerine tesisi olmayan kayak merkezini kurdu.
Karaçoban - 17.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ-3
Haber- Kamera: Eşber OKAYER / (KUŞADASI), (Aydın), ======================= Doğu'da hava buz gibi DOĞU Anadolu Bölgesi, soğuk havaya teslim oldu. Türkiye'nin en soğuk yerleşim birimi sıfırın altında 27.4 derece ile Ardahan Göle oldu. En düşük hava sıcaklığının 24,3 olarak ölçüldüğü Ağrı'da vatandaşlar araçlarını battaniye ve naylon brandalarla korumaya aldı.  Doğu Anadolu Bölgesi Sibirya soğuklarına teslim oldu. Sıfırın altında 27.4 derece ile Ardahan Göle Türkiye'nin en soğuk yerleşim bölgesi olurken Erzurum Tekman'da en düşük sıcaklık sıfırın altında 26.4 olarak ölçüldü. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün açıkladığı bilgilere göre kent merkezi sıfırın altında 15.4 olan Erzurum'da Pasinler'de sıfırın altında 21, Karayazı'da 20.2, Karaçoban'da ise en düşük hava sıcaklığı 19.
Karaçoban - 28.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Haklarında Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 'PKK/KCK terör örgütüye üye olma, propagandası yapma, örgüte bilerek ve isteyerek yardım etme' suçlarından soruşturma yürütülen 8'i Karayazı, 4'ü Karaçoban ve 3'ü Tekman olmak üzere toplam 15 Belediye Meclis üyesi hakkında görevden uzaklaştırılma kararı verildi.
Karaçoban - 28.12.2019
Erzurum'da HDP'li 15 meclis üyesi görevden uzaklaştırıldı
Haklarında Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 'PKK/KCK terör örgütüye üye olma, propagandası yapma, örgüte bilerek ve isteyerek yardım etme' suçlarından soruşturma yürütülen 8'i Karayazı, 4'ü Karaçoban ve 3'ü Tekman olmak üzere toplam 15 Belediye Meclis üyesi hakkında görevden uzaklaştırılma kararı verildi.
Karaçoban - 20.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-14
KADIN EĞİTMEN PALETLİ AMBULANS KULLANDI Basın toplantısının ardından Sağlık Müdürlüğü'nde 9 yıldan beri paramedik olarak görev yapan Büşra Bayoğlu, paletli ambulansla kısa bir sürüş gösterisi yaptı. Ambulans sürüş teknikleri eğitmeni olduğunu vurgulayan Bayoğlu, vatandaşlara hizmet ettikleri için mesleğini çok sevdiğini söyledi. Erzurum'un kışına alıştıklarını ancak Tekman, Hınıs, Karayazı, Karaçoban gibi güney ilçelerinde görev yapmanın çok zor olduğunu ifade eden Bayoğlu, 2-3 metre kar kalınlığında paletli ambulanslarla hastaları hastanelere nakletmeye çalıştıklarını belirtti.
Karaçoban - 10.12.2019
Erzurumlu besiciler devlet desteğiyle süte değer katıyor
Günlük 100 ton çiğ süt toplanacak Memiş, projenin ikinci ayağı kapsamında Hınıs, Karayazı, Pasinler Çat, Narman, Şenkaya, Tekman ve Karaçoban ilçelerinde projenin uygulanması için ilgili bakanlıktan onay verildiğini belirterek, kentte günlük yaklaşık 100 ton çiğ süt toplanacağını dile getirdi.
Karaçoban - 24.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-5
YARIN BAŞKA ÇOCUĞA DA YAPABİLİR Olay gününden sonra uyuyamadığını ve ağladığını söyleyen tekstil işçisi baba M.Ç., bu tür olayların üstünün kapanmaması gerektiğini, aile olarak büyük üzüntü içinde olduklarını söyledi. Çocuğuna yaşatılanın bir travma olduğunu ve tüm hayatlarını etkilediğini belirten M.Ç., "Bugün benim çocuğuma yapan, yarın başkasının çocuğunu kandırıp götürebilir. İyi ki oğlum direkt bana söyledi. Şikayetçi olduk ama bu şahıs serbest bırakılmış. Bu durum bizi üzüyor. Bu tür şeylerde en ağır cezayı alması lazım. Bu adam yarın daha tehlikeli şeyler yapabilir" dedi.  Görüntü Dökümü ------------------------ S.Ç. ile röp baba M.Ç. ile röup Güvenlik kamera kayıtları Detay görüntüler Haber-Kamera: Can ÇELİK/ADANA, ========================= 250 öğrenci 24 Kasım yazdı, öğretmenler Hınıs için söyledi ERZURUM'un Hınıs İlçesi'ndeki Nenehatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri vücutlarıyla 24 Kasım yazarken, 17 öğretmen Hınıs'ın çeşitli bölgelerinde 'Teşekkürler Öğretmenim' şarkısını seslendirerek klip çekti.  Nenehatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle bir dizi etkinlik düzenledi. Öğretmenlerin günlerini kutlamak isteyen 250 öğrenci okulun bahçesinde vücutlarıyla 24 Kasım'ı yazdı. Öğretmenler ise hem günlerini kutlamam hem de Hınıs'ın doğal güzelliklerini tanıtmak için 'Hınıs için söyle' sloganıyla klip çekti. Fotoğrafçı Furkan Cığal'ın hediye olarak teknik destek verdiği öğretmenler Dilara Ağaoğlu Canay'ın sözlerini yazdığı Kutman Canay'ı ise bestelediği Teşekkürler Öğretmenim şarkısını Hınıs merkez, Dere Cami, kanyon, Başköy Barajı, Kalecik köprüsü, Karaçoban Kurugül ve Değirmen bölgesinde seslendirdi.
Karaçoban - 14.10.2019
Erzurum'da silah kaçakçılığı operasyonu
Erzurum'un Karaçoban ilçesinde, silah kaçakçılığı yaptığı iddia edilen 2 zanlı gözaltına alındı.
Karaçoban - 27.9.2019
Depremden sonra kalp krizi geçirip ölen öğretmen, okulundan gözyaşlarıyla uğurlandı
Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediyesi Başkanı Zinnur Büyükgöz ve Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik'in de katıldığı törende Gebze Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ethem Karaçoban çok değerli bir eğitimciyi kaybettiklerini belirterek, "Merhum hocamızı öğrencilerimiz çok iyi biliyor.
Karaçoban - 27.9.2019
Kalp krizinden ölen öğretmen için tören düzenlendi
Eryılmaz için Gebze Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde düzenlenen törene, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, okulu müdürü Ethem Karaçoban, ailesi, birim müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Karaçoban - 21.9.2019
Erzurum'da trafik kazası: 2 ölü, 12 yaralı
Erzurum'un Karaçoban ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 12 kişi yaralandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Karaçoban Haber, Karaçoban Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 2 - Karaçoban haber sayfamızda Karaçoban haberleri okuyabilir, Karaçoban son dakika haberleri ve güncel Karaçoban gelişmelerini görebilirsiniz. 6 yıl sonra PKK'dan kaçıp gelen oğluna ilk sözleri, büyük ta
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 16:09:12. #1.15#
title