KARACAOĞLAN HABERLERİ

Karacaoğlan haber, Karacaoğlan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karacaoğlan - 10.4.2020
Doğu Akdeniz'de Kovid-19 tedbirleri sürüyor
Payas ilçesindeki semt pazarları ise belediye kararınca ikinci bir emre kadar kapatıldı. Jandarma ekipleri de trafikteki uygulamalarına devam ederek, sürücüleri gerekli olmadıkça evlerinden çıkmamaları konusunda uyardı. Osmaniye Sağlık-Sen Osmaniye Şubesi üyeleri, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Karacaoğlan Erkek Öğrenci Yurdu'nda kalan sağlık çalışanlarına ziyarette bulunarak, meyve ikram etti.
Karacaoğlan - 2.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ-19
'KİMSE RAHAT OLMASIN' Hiç kimse kendisini rahat hissetmemesi gerektiğini ifade eden Vali Bektaş, şöyle dedi: "Bu işten korunmuş hiçbir sokak, hiçbir ev, hiçbir köy ve hiçbir mahalle yok. Ne kadar yok sayarsanız yarın sorunu bir o kadar ağır yaşarsınız. Türkiye'nin en büyük çabası, sorunu en hafif şekilde atlatabilmek. Başarabilecekmiyiz? Hep beraber göreceğiz. Ne kadar kurallara uyarsak başaracağız. Ne kadar uymazsak başaramayacağız. Sayılara takılmayın. Şunu söylüyorum. Mevcut sayılar tüylerimizi diken diken edecek seviyede. Her birimizi alarm seviyesine geçirecek seviyede sayımız var. Bunu bilin buna inanın yeter. Ben bugün buraya çıktım geldim. Sıkıntı var. Rahat değiliz. Sizin de sıkıntınız olsun. Hiç kimse rahat olmasın. Bugün akşam şimdi Ereğli patlayabilir ve herkes kaçacak yer arayacak hale gelebilir. Hiç kimsenin garantisi yok arkadaşlar. Bu yayılması müthiş hızlı olan bir mikrop." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Valinin gelişi -Yapılan maskeleri incelemesi -Yetkililerden bilgi alması -Vali Erdoğan Bektaş'ın açıklaması Haber-Kamera: Sinan KABATEPE/EREĞLİ(Zonguldak), ================================= Sokak göle döndü, iç çamaşırıyla suya girip giderleri açmaya çalıştı ADANA'nın Kozan ilçesinde, etkili olan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklarda sel oluştu. Evini su basan bir vatandaş ise yarım metre suyun içine iç çamaşırıyla girip tıkanan giderleri açmaya çalıştı.  İlçede etkili olan sağanak günlük yaşamı olumsuz etkilerken, cadde ve sokaklarda sel oluştu.  Karacaoğlan Mahallesi Kumru Sokak'ta ise Orhan Doğan'ın evini su bastı.
Karacaoğlan - 2.4.2020
Sokak göle döndü, iç çamaşırıyla suya girip giderleri açmaya çalıştı
ADANA'nın Kozan ilçesinde, etkili olan sağanak nedeniyle cadde ve sokaklarda sel oluştu. Evini su basan bir vatandaş ise yarım metre suyun içine iç çamaşırıyla girip tıkanan giderleri açmaya çalıştı.  İlçede etkili olan sağanak günlük yaşamı olumsuz etkilerken, cadde ve sokaklarda sel oluştu.  Karacaoğlan Mahallesi Kumru Sokak'ta ise Orhan Doğan'ın evini su bastı.
Karacaoğlan - 28.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
İlçede Karacaoğlan, Hacımirzalı, Türkeli ve Tufanpaşa mahallelerini birbirine bağlayan Devlet Su İşleri'ne (DSİ) ait su kanalı, atılan çöpler nedeniyle adeta çöplüğe döndü.
Karacaoğlan - 22.3.2020
Kahramanmaraş'ta 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyacını polis karşılıyor
Merkez Onikişubat ilçesi Karacaoğlan Mahallesi'nde yaşayan 67 yaşındaki emekli öğretmen Ahmet Durmuş, 155'i arayarak polislerden iki ekmek talep etti.
Karacaoğlan - 12.3.2020
Düziçi'nde koronavirüse karşı vücut ısısı testi yapıldı
Atatürk ve Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen ektinlikte Karacaoğlan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sağlık bölümü öğrencileri, vatandaşların vücut ısılarını ve tansiyonlarını ölçtü.
Karacaoğlan - 12.3.2020
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
Düziçi Karacaoğlan Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
Karacaoğlan - 2.3.2020
Samsara sanatın iyileştirici gücünü gösteriyor
Ebru Ceylan ve Yalkın Yel'in Reklamania Reklam Ajansı Çatısı altında hayata geçen "Samsara Multidisipliner Resim Sergisi" sona erdi. Yapı Kredi Bomontiada'da, 22 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında sanatseverlerle buluşan sergiye ilgi büyüktü. Farklı disiplindeki altı sanat dalını bir ayara getiren, sanatın insanlar üzerindeki anlık etkisini bilimsel bir yöntemle ölçümleyen, Anadolu'nun en önemli ozanlarının hikayelerine yer veren proje adından çokça söz ettirdi. Serginin kapanış konuşmasını yapan Ebru Ceylan şöyle konuştu: "Çok zor bir projeyi, çok zor bir dönemde, çok zorlu şartlarda hayata geçirdik. Tüm zorlukları kolaya çeviren başta Yalkın Yel, Reklamania emekçilerine ve Bağımız Var projesi yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Türkiye'de bir ilke imza atmamızı sağlayan hocam Doç. Dr. Yener Girişken'e çok teşekkür ediyorum. Yine bize destek veren sponsorlarımız Ekin Ses Işık Görüntü Sistemleri'ne, Yapı Kredi Bomontiada'ya, Jotun ve Pastavilla'ya çok teşekkür ediyorum. Bu projenin hayata geçmesine katkı sağlayan, destek veren tüm sanatçı arkadaşlarıma ve dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Samsarayı hayalden gerçeğe evrilmesine katkı sunan herkese çok teşekkür ediyorum. Samsara'nın kapısı tüm sanatçı dostlarımıza açık. Samsara yoluna daha da büyüyerek devam edecek. Umarım bu yolculuk ülkemizin ve bölgemizin daha mutlu ve barış dolu günlerinde yaşanır. Bizler de mutluluğun ve barışın eserlerini yaparız." Bağımız Var! Serginin önemli bir ayağını "Bağımız Var" projesinin desteklediği "Konuşan Resimler- Anadolu'nun Ozanları" oluşturdu. Proje hakkında bilgi veren Yalkın Yel, "Bağımız Var" projesinin bahar ve yaz aylarında yeni içeriklerle zenginleşeceğini söyledi. "Anadolunun Ozanları" hakkında da bilgi veren Yel; "Pir Sultan Abdal, Karacaoğlan, Neyzen, Nesimi, Aşık Veysel gibi 10 ozanın resimlerinin yer aldığı çalışma ozanların öykülerini resim, sesli metin ve müzikle günümüze taşıdık.
Karacaoğlan - 20.2.2020
Samsara Heyecanı Başlıyor!
"Konuşan Resimler- Anadolu'nun Ozanları" sergisi ise bu toprakların unutulmaz ozanlarının öykülerini resim, sesli metin ve müzikle günümüze taşıyor. "Bağımız Var" projesinin desteği ile hayata geçen sergi Neyzen, Erkan Oğur, Aşık Veysel, Neşet Ertaş, Pir Sultan Abdal, Aşık Mahzuni Şerif, Yunus Emre, Karacaoğlan, Dadaloğlu, Nesimi gibi bu toprakların ölümsüz ozanlarını konu alıyor.
Karacaoğlan - 11.2.2020
#BağımızVar Projesi, Konuşan Resimler'le Yoluna Devam Ediyor
"Konuşan Resimler – Bu Toprakların Ozanları" sergisi Neyzen, Erkan Oğur, Aşık Veysel, Neşet Ertaş, Pir Sultan Abdal, Aşık Mahzuni Şerif, Yunus Emre, Karacaoğlan, Dadaloğlu, Nesimi gibi bu toprakların ölümsüz ozanlarını konu alıyor.
Karacaoğlan - 26.1.2020
Şair Süleyman Çobanoğlu: "Türkçeyi bugünlere Türk şiiri taşıdı"
Karacaoğlan, Köroğlu, Kaygusuz Abdal gibi ozanların şiirlerine vurgu yapan Çobanoğlu, "Türkçeyi bugünlere taşıyıp getiren Türk şiiri oldu.
Karacaoğlan - 22.1.2020
Sorgun'da "durakta matematik" projesi
Ekinci, şunları kaydetti: "Osmaniye Karacaoğlan Ortaokulu'ndan Mukaddes Garip öğretmenimiz tarafından hazırlanıp, ilçemiz Milli Egemenlik Ortaokulu'ndan Aykut Özkan'ın proje temsilciliğini yaptığı 'durakta matematik' isimli projenin, öğrencilerimize yararlı olacağı düşüncesindeyim.
Karacaoğlan - 13.1.2020
Adana'da uyuşturucu ticareti sanıklarına hapis cezası
Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, Karacaoğlan Mahallesi Orkide Caddesi'nde 22 Eylül 2018'de yaptıkları operasyonda uyuşturucu sattıkları iddia edilen Rodi Kasım K, İsmail A, Ufuk T, Murat Can Y, Bayram G.
Karacaoğlan - 11.1.2020
Bakan Bekir Pakdemirli, "Tarım Orman Buluşmaları"nda konuştu: (2)
Pakdemirli, 185 bin dekar araziyi sulayacak Pamukluk Barajı'nın inşaat çalışmalarının 2020'de tamamlanacağını belirterek, Anamur Alaköprü Sulaması'nın inşaat ihalesinin gelecek ay yapılacağını, Erdemli Karacaoğlan Göleti'nin inşaat çalışmalarına da bu yıl başlanacağını söyledi.
Karacaoğlan - 7.1.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
TREDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, kent merkezinin Değirmencik köyü ile Babaeski ilçesinin Kuçuçardağı, Hazinedar, Oruçlu, Yeniköy, Karacaoğlan, Sofuhalil, Karamesutlu, Nacak, Taşağıl, Erikleryurdu, Osmaniye, Karabayır, Müsellim, Çavuşköy, Terzili, Kumrular, Mutlu ve Kadıköy köyleri ile Hacı Hasan Mahallesi'ne 9 Ocak Perşembe günü elektrik enerjisi verilemeyecek.
Karacaoğlan - 5.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ-12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Olay yerinden görüntüler -Polis ve ambulansların görüntüsü -Olay yeri inceleme ekiplerinin eve gelişi -Bina dışından görüntüler -Detaylar Haber-Kamera: Murat KÜÇÜK/BOLU, ============================= 2 kişinin öldüğü, 1 kişinin yaralandığı kaza öncesi canlı yayın yapmışlar İzmir'de, kontrolden çıkan otomobilin refüjdeki ağaca çarpıp, takla atması sonucu Berkay Altınay ve Hüseyin Karacaoğlan'ın hayatını kaybettiği, sürücü Serhat Sucu'nun da ağır yaralandığı kaza öncesinde, sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlar ortaya çıktı.
Karacaoğlan - 5.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Kazaya karışan araçlar Kaza yerince inceleme yapan jandarma Çekiciye yüklenen araç Genel ve detay görüntüler  Haber-Kamera: Ali LEYLAK / ŞANLIURFA, ===================================== TAKLA ATAN OTOMOBİL ALEV ALDI: 2 ÖLÜ, 1 AĞIR YARALI İZMİR'in Balçova ilçesinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil refüjdeki ağaca çarpıp ve takla attı. Kazada, 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de ağır yaralandı.  Kaza, bugün saat 03.00 sıralarında Mithatpaşa Caddesi üzerindeki bir alışveriş merkezinin önünde meydana geldi. İddiaya göre, sürücüsü henüz belirlenemeyen 40 KL 313 plakalı otomobil, Narlıdere yönünden Balçova istikametine gittiği sırada, sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otomobil, önce refüjdeki ağaca çarptı, sonra da takla atarak karşı şeride geçti. Çarpmanın etkisiyle savrulan otomobilde bulunan ve emniyet kemeri takmadığı öne sürülen Serhat Sucu, Hüseyin Karacaoğlan (21) ve Berkay Altınay (23) otomobilden fırladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Karacaoğlan Haberleri | Karacaoğlan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Karacaoğlan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Karacaoğlan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kadının düşürdüğü telefonu alıp kayıplara karıştı...O anlar kamerada.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 11:50:35. #1.14#
title