Karacakılavuz Haberleri

Karacakılavuz haber, Karacakılavuz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karacakılavuz - 12.1.2019
Eşkinat: "Tüm Çabamız Geleceğimizin Güvencesi Yavrularımız İçin…"
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat birkaç ay önce hizmete başlayan ve büyük ses getiren Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi hakkında açıklamalarda bulunurken; "Bizler her mahallede bu akademilerin olmasını istiyoruz. Hatta şu anda Karacakılavuz Mahallemizde yeni bir Çocuk Akademisi yapımımız devam ediyor.
Karacakılavuz - 22.11.2018
Çamurlu Yolda 2 Saat Mahsur Kaldılar
Olay, saat 16.30 sıralarında Tekirdağ'ın Kemaller Köyü'nde meydana geldi. İstanbul'dan Tekirdağ'ın Karacakılavuz Köyü'ne eşya teslimatına giden mobilyacılardan Taner Durak'ın kullandığı 34 SY 1873 plakalı kamyonet, Kemaller Köyü yakınlarında yolda çamura saplandı.
Karacakılavuz - 22.11.2018
Çamurlu Yolda 2 Saat Mahsur Kaldılar
Olay, saat 16.30 sıralarında Tekirdağ'ın Kemaller Köyü'nde meydana geldi. İstanbul'dan Tekirdağ'ın Karacakılavuz Köyü'ne eşya teslimatına giden mobilyacılardan Taner Durak'ın kullandığı 34 SY 1873 plakalı kamyonet, Kemaller Köyü yakınlarında yolda çamura saplandı.
Karacakılavuz - 16.11.2018
Geleneksel Karacakılavuz Dokumasını Yaşatıyorlar
Unutulmaya yüz tutan geleneksel Karacakılavuz dokumasını yaşatmaya çalışan kadınlar, aile bütçesine de katkı sağlıyor.
Karacakılavuz - 16.9.2018
Baz İstasyonundan Akü Çalanlar Tutuklandı
Alınan bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Karacakılavuz Mahallesi'nde bir firmanın baz istasyonundan akü çalındığı ihbarı üzerine çalışma başlattı.
Karacakılavuz - 15.9.2018
Baz İstasyonlarından Akü Hırsızlığı Şüphelileri Yakalandı
Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Karacakılavuz Mahallesi'nde bir iletişim firmasının baz istasyonunda yaşanan akü hırsızlığı ve GSM hatlarında aksaklık nedeniyle çalışma başlattı.
Karacakılavuz - 15.9.2018
Baz İstasyonlarından Akü Hırsızlığı" İddiası
Alınan bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Karacakılavuz Mahallesinde bir firmanın baş istasyonunda yaşanan akü hırsızlığı üzerine çalışma başlattı.
Karacakılavuz - 21.6.2018
Trakyaka'dan Tekirdağ İçin "Marka" Atağı
"Karacakılavuz Dimi Dokuması" ile ilgili Türk Patent ve Marka Kurumuna coğrafi işaret tescil başvurusu yapılması için Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile Tekirdağ Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.
Karacakılavuz - 20.4.2018
Şehitlerin İsmi Konferans Salonu ve Kütüphaneye Verildi
Süleymanpaşa 75.Yıl Karacakılavuz Cumhuriyet Ortaokuluna hayırseverlerin katkısıyla yaptırılan kütüphane ve konferans salonuna şehitlerin ismi verildi.
Karacakılavuz - 24.1.2018
Tekirdağ'ın Kültürel Simgesi Kadınlar Tarafından Yaşatılıyor
Tekirdağ'ın önemli kültürel simgelerinden olan ve gelişen teknolojiyle unutulmaya yüz tutan Karacakılavuz el dokumaları ev hanımları tarafından yaşatılmaya çalışılıyor.
Karacakılavuz - 29.11.2017
Tekirdağ Rehberlik ve Araştırma Merkezi Eğitimleri
Rehberlik ve Araştırma Merkezinden yapılan açıklamada, öğretmen Gülşah Yorulmaz, Sümeyye Tuka, Gülşah Demir ve Bingül Uzel tarafından, Ferhadanlı İlkokulu-Ortaokulu, İnecik İlkokulu-Ortaokulu ve Karacakılavuz İlkokulu-Ortaokulu'nda öğretmen ve velilere, kuşaklar arası iletişim farklılıkları ve aile tutumlarının çocukların büyüme sürecine etkisi ile okul ortamında özel gereksinimli çocukların eğitimlerinin desteklenmesi konusunda bilgiler aktarıldığı belirtildi.
Karacakılavuz - 23.11.2017
Tekirdağ'da Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Kurulacak
Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, merkez Süleymanpaşa ilçesine bağlı Karacakılavuz Mahallesi'nde inşa edilecek.
Karacakılavuz - 14.10.2017
Japon Heyetten Albayrak'a Ziyaret
Açıklamada, görüşme sonrası Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ) Genel Müdürü Dr. Şafak Başa'nın heyete geleneksel Karacakılavuz el dokuması hediye ettiği kaydedildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Karacakılavuz Haberleri | Karacakılavuz Haber - Haberler - Sayfa 2 - Karacakılavuz haberleri, son dakika karacakılavuz haber ve gelişmeleri burada. Süleymanpaşa Belediyesi'nin ücretsiz yaz okulu kayıtları başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 00:25:44. #1.15#
title