Karaca Koleji Başarılı Öğrencileri ve Öğretmenleri Ödüllendirdi
Haberler » Güncel » Haber

Karaca Koleji Başarılı Öğrencileri ve Öğretmenleri Ödüllendirdi

Hatay'ın Reyhanlı İlçesinde Faaliyet Gösteren Özel Ahmet Feleknaz Karaca İlköğretim Okulu, Yaptığı Başarı Sınavında Dereceye Giren Öğrencileri ve Öğretmenleri Altın Madalya, Çeyrek Altın ve Başarı Plaketi ile Ödüllendirdi.

Karaca Koleji Başarılı Öğrencileri ve Öğretmenleri Ödüllendirdi

Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde faaliyet gösteren Özel Ahmet Feleknaz Karaca İlköğretim Okulu, yaptığı başarı sınavında dereceye giren öğrencileri ve öğretmenleri altın madalya, çeyrek altın ve başarı plaketi ile ödüllendirdi.

Programa Kaymakam Cemalattin Yılmaz, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Milli Eğitim Müdür Vekili Cemil Tünek ve çok sayıda davetli katıldı.

İlçede bulunan ilköğretim okullarının katıldığı sınavda birinciliği Mehmet Belkıs İlköğretim Okulu öğrencisi Oğulcan Karaca, ikinciliği Cumhuriyet İlköğretim Okulu'ndan Yakup Dikenli, üçüncülüğü ise yine Cumhuriyet İlköğretim Okulu'ndan Halit Enes Vurucu elde etti.

Ödül ve plaketleri Kaymakam Cemelettin Yılmaz, Milli Eğitim Müdür Vekili Cemil Tünek, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi verdi.

Törende bir konuşma yapan Okul Müdürü Orhan Irmak, bu sınava kendi okullarından öğrencilerin katılmadığını belirterek, başarılı öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti. (CİHAN)