Karabük'ün Beşbinevler Semtine 5 Bin Bayrak Dağıtıldı

Karabük'ün Beşbinevler Semtine 5 Bin Bayrak Dağıtıldı

Karabük'te Beşbinevler Mahallesi'nde Bulunan Cumhuriyet Lisesi Tarafından, Gençlik Haftası Nedeniyle 5 Bin Türk Bayrağı Dağıtıldı.

Karabük'ün Beşbinevler Semtine 5 Bin Bayrak Dağıtıldı

Karabük'te Beşbinevler Mahallesi'nde bulunan Cumhuriyet Lisesi tarafından, Gençlik Haftası nedeniyle 5 bin Türk Bayrağı dağıtıldı.

Beşbinevler Cumhuriyet Lisesi tarafından, Gençlik Haftası kapsamında mahalle sakinlerine 5 bin adet Türk Bayrağı dağıtımı törenle başladı. Cumhuriyet Lisesi'nde düzenlenen törene Vali Can Direkçi, Belediye Başkanı Hüseyin Erer, İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, bazı daire müdürleri, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Cumhuriyet Lisesi Müdürü Mahmut Keskin, "Şanlı bayrağımızın tüm evlerde ve işyerlerinde dalgalanması bize çok büyük heyecan katmaktadır. Onun için böyle bir kampanya başlattık. Bu kampanyanın uygulanmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Vali Can Direkçi ise, "İçinde bulunduğumuz hafta Gençlik Haftasıdır. Cumhuriyet Lisesi öğretmenlerini ve öğrencilerini böyle güzel bir kampanya başlattıkları için canı gönülden kutluyorum. Böylece şanlı bayrağımız tüm evlerde dalgalanacak. Bu kampanyada emeği geçen başta Karabük Belediyemiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından törene katılanlara bayrak dağıtımı yapıldı. Hafta boyunca semtteki tüm evlere bayrak asılması sağlanacağı bildirildi.

(HK-AK)

16.05.2007 19:45 TSİ

Kaynak: İHA