Karabük'te Minibüsçülerin Kavgası: 4 Yaralı

Karabük'te Minibüsçülerin Kavgası: 4 Yaralı

Karabük'te Beşbinevler Minibüsçüleri ile Safranbolu Minibüsçüleri Arasında Çıkan Kavgada 4 Kişi Çeşitli Yerlerinden Yaralandı.

Karabük'te Minibüsçülerin Kavgası: 4 Yaralı

Karabük'te Beşbinevler minibüsçüleri ile Safranbolu minibüsçüleri arasında çıkan kavgada 4 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Karabük Beşbinevler minibüsçüleri ile Safranbolu minibüsçüleri arasında "hat" meselesinden başlayan tartışma bir anda kavgaya dönüştü. Kavga sonucu bazı minibüslerin camları kırılırken, içlerinde Safranbolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Deniz'in de bulunduğu 4 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Mehmet Deniz, Safranbolu Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi edildi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.

Öte yandan, Safranbolulu bazı minibüsçülerin yoldan geçen Karabük minibüslerini durdurarak taş atamaları sonucu Karabük Çevik Kuvveti'ne bağlı polisler olaya müdahale etti. Olay yerine gelen Karabük İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, her iki tarafı da sakin olmaya çağırırken, iki taraf temsilcileri ile bir toplantı yapıp olaya bir çözüm bulacaklarını söyledi.

(YE-OK-Y)

Kaynak: İHA